De ki: 'Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.' (İsrâ 88)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Erzurum 2. Amatör Küme... Artık Sertifikası Olma... Cumhuriyetimizin kurul... Olur'da Mahkeme 2 ay v... Oltu'da bağ ve bahçe t... AK Parti Erzurum Mille... Kızılay'ın Kan Bağışı ... Oltu'da Bilinçsiz Avla... Oltu 25 Mart Gençlik S... 4. Sınıflar Bilgi Yarı... Oltu'da yeni bir matba... Türkiye bu İspirlileri... İlkokul Mezunları, Tem... Cumhuriyet'in 86. Yıld... K.Orcuklu Öğrenciler S... Sezen Aksu'ya Erzurum ... Hamsi Rus Kıyılarına K... Taşımalı Eğitimden SBS... Narman'ın mavi mermeri... Tutmaç Köyü'nde uygula... Hepimiz örtülüyüz! İnsan Allah İlişkisini... Başörtüsü yasağını biz... Bingöl ve AKP Allah ın elçisine HİKM... Hiçbir şey ve hayat Sarıkamış ve AKP 'Kemalizm'in doğum hik... Başörtüsü Teferruattır Ama ne taslak! Tanımlamalarımız - İsy... Rektörleri hizaya geti... Başsavcı Annem babam cahil Öğre... Delilik Alayımız bidon kafayız... Entelektüelliğe ve cin... Siyasi Pozisyon Nurcular ve Erbakan Bizler yoksa hala o bü... Harika bir hikaye Dünya insanlarının en ... Çocuğunuzla işbirliği ... Polis ve yeni nesil ge... Yeni bir dergi: Dil & ... İlk taksiler - Taksi a... 18 yaşını dolduran öğr... Aşk ve Arkadaşlık Öfkenizi kontrol etmen... Dört ders Belediye başkanı ile b... Herkesin Hırsız Olduğu... Anne sesi bebeğin beyn... Msn de görüntü resmini... Kare Bulmaca Oltu'nun ilk ve tek te... Romatizması olanlar bu... Ücretsiz, yüklemesiz t... İnsanoğlu hakkındaki b... Peygamberimizin Vasiye...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Beden Eğitimi ve Spor Özel Yetenek Sınavı Erzincan Üniversitesi Lokman Güney Atatürk Üniversitesi hazırlık Kursları Oltu İlçe Spor Müdürlüğü hafta Erzurum sonuçlar amatör küme maçlar kredi notu TAK İtalya İsrail Kıbrıs PKK,KKTC Oltu Narman Aslanpaşa Camisi Şenkaya Narmanlı Camisi Bardız Camisi havaların soğuması yaklaşan kış oltulu vatandaşlar kışlık kömür yakacak iytiyacı terör diziler mafya dizileri gençlik dizileri evlilik dışı hamilelikler sihir-büyü dizileri ağa-aşiret dizileri Alver Beldesi Narman Çat Hınıs Ak Parti Pasinler Volvo Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı Mercedes Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi Şerit Takip Sistemi General Motors Trafik İşaretleri Okuma Sistemi Ford öğretmenler örnek davranış Oltu Anafen Dershanesi Somali öğrenciler İstanbul Van Diyarbakır yönetim bütçe Erzurum
Haberler