Gerçekten bu Kur'an en doğru olan yola götürür ve iyi işler yapan mü'minler için büyük bir mükâfat olduğunu ve ahirete inanmayanlar için elem dolu bir azap hazırladığımızı müjdeler. (İsrâ 9-10)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Narmanspor maçlarını O... Erzurum 2. Amatör Küme... Üç Kardeşin Cenaze Tör... Dursun Sağdıç'ın Teyze... Köylerin Alacakları Öd... Romatizması olanlar bu... Oltu Belediyesi çalışıyor Narman'da iki köy aras... Narman'da çamur tepkisi İl Geneli 2010 Yılı SB... Oltu Lisesi bahçesine ... Başöğretmen Futbol Tur... Öğretmen, dünyalarına ... Öğretmenlerin uyguladı... Türkiye'nin yeni nüfus... Olur Atlı Köyü'ne Morg... Başbakanlık yasaklıyor... Oltu EML ve Kız Meslek... Oltulu Doç.Dr. Tahsin ... Bakan Akdağ Oltu'da ST... Hangi dil kadar nasıl ... Allah'tan ve O'nun Aye... Müslüman olmayanların ... Kadının Miras Hukuku Allah'tan Uzak Yaşanan... Gandigate On gün Ergenekon-CHP-Odatv 2010'da darbe Nükleer Tehlike MHP Hatayı Kendinde Ar... E adınızı koyalım artık İşte merak edene şiken... Her Şey Hayırla Yaratı... Uludere ve Hrant Bakara 184. Ayeti Nası... Ruşen Çakır'a fena çaktı! Avrupa'ya Türk kalmak İletişimi Engelleyen F... Kadın Aforizmaları Cebinizin pil ömrünü a... 2100'de dünya nasıl ol... Sıcak havada rahat uyk... Eşeğin Şahitliği Bu Formülleri Yazıp Sa... "Müslüman'a Haram" Çeş... 12 Haziran'da yaşanaca... Kanserden korunmak içi... Sen de bu evlat acısı ... Tavla ve satrancın hik... Alfabetik Sıralama Aceleye Gerek Yok ki... Evet, Türban Simgedir Masum Amerikan Köpeği Gece ile gündüzü nasıl... Panik bozukluğu tedavi... Eğlenceli bilmeceler Mesajın "gizli" zararı! Akıllı naylon poşet ür... Bir Rüyanın Ardından G...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
matematik olimpiyatları dünya ikincisi Aziziye Fen Lisesi Hollanda Erzurumlu öğrenci dul erkekler kadınlar defn taciz hikaye yıldırım otlatma çarpma hayvan öldü çoban Habip Yılmaz Resmi Gazete İlham Erdal Yücel Yiğit Nihani Yıldırım Millî Eğitim Bakanlığı Şeref Yıldız Çağlar Eser Asım Gürbüz Oltu Gazetesi Oltu sembolik ziyaretçi anket yol haritası ücret üyelik Allah mü'minler Kur'an peygamber Araf suresi hikmet Allah Kur'an rehber öğüt almak kolaylaştırma Yakutiye Belediyesi başkan Belediye Meclis üyeliği başkan yardımcısı AK Parti imha türkler güneydoğu soykırım Ahmet Altan kürtler anadil çocuklar hediye düğün zarf konvoy tehlike
Haberler