Kendileri için Allah'tan başka ne bir dost, ne de bir şefaatçi bulunmaksızın, Rab'lerinin huzurunda toplanmaktan korkanları, Allah'a karşı gelmekten sakınsınlar diye, onunla (Kur'an ile) uyar. (Enam 51)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
60 yıldır tükenmeyen aşk! Faydalı böcekler incel... İnternet beyne zarar v... Gıyaseddin Oltu'da İlk... Oltulu Samet Acar, Tür... Lokman Yıldırım'ın Ann... Şampiyonu alkışlayın, ... İşte Teyyo Pehlivan hi... Oltu'da Elektrik Konta... Dilenciler Hasılatı Bö... Oltu'nun yetiştirdiği ... Hastanemizin artık ruh... Oltu Lisesi voleybolda... Ekrem Aydın'ın Eniştes... Emniyet Müdürümüz Erta... Yasin Haşimoğlu İÖO Mü... Oltu Heyeti'nin Ankara... Oltu'da fuhuş operasyo... Oltu'da Efgan Ala için... Rektör Prof. Dr. Koçak... MHP Hatayı Kendinde Ar... Kadının Tanıklığı Örtülü Ateizm Onun adı Kemal... Sultan şöyleydi, böyle... Cumhuriyet dedikleri... Sağlık Bakanı kominist... Clinton ve Erdoğan Rivayetler İnancımızı ... Bir cumhuriyet batarke... Ahmak Bakara 184. Ayeti Nası... Cumhuriyet neyi aydınl... Peygamber İle Özel Gör... Hâlâ anlamayanlara Deveye diken, yazara g... Ayıptır, günahtır, zul... Askerden medet umanlar... Bu nasıl bir mahalle b... AKP-CHP koalisyonu Geçmişten günümüze çoc... Uzmanlar uyarıyor; "St... Üye Profiline yorum ve... Dostluk Hayatta iki şey geri a... İnsan inandığı kadar v... 7 ve 8. sınıfta sehven... Sıcaklarda su kaybı ve... İşini Bilir Kişi Şok G... Milli bayramlar, tatil... Eyvah! Çocuğum interne... Olur'daki heykeller ve... Çok ilginç, 12 kişi 13... Seyahatname'yi geçecek... Evliliğinizde ALLAH'ın... Türkçeye girmeye aday ... Sahte kolonya gerçeğin... Sinemaya giderken dikk... Özürlüler Kanununda De... Evliymiş gibi davranma!..
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
gizli güçler İHD saldırı işçiler tehlikeli oyun Şenkaya kira Bardız Köyü Göreşken Köyü meralar otlak hayvanlar üretim kavun karpuz satış ucuz yağmur AKP demokratik özerklik Türkiye Cumhuriyeti Kürt meselesi anadil Trabzon Halkevleri Taylan Kaya Doğu Karadeniz Oltu T Tipi Cezaevi sayman inşaat Bölge Trafik bina Oltu Anadolu Lisesi TOKİ evleri Orgeneral Işık Koşaner Balyoz Anti-militaristler Eski Genelkurmay Başkanı Ergenekon yayla mağara doğal buzdolabı Çatalelma Köyü kırım kongo kene risk ilçe ilaçlama huşu kutlandı coşku camii imam berat kandili
Haberler