De ki: 'Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.' (İsrâ 88)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Atatürk İ.O. Müdürü Ek... Piknikçilere Kene Uyarısı Oltu Anadolu İmam-Hati... Oltulunun Tek Ramazan ... Süper Kupa Finali Erzu... Miniklerden etkileyici... Hedef büyüttük, iki ma... İspir'de Su Kavgasında... 23 Nisan etkinlikleri ... Yasin Haşimoğlu İlköğr... İstatistik Sonucuna Gö... Oltu Aile toplum Sağlı... Oltu güzelleşiyor Düğün Konvoylarındaki ... Gurbetteki Oltulular y... AÜ Öğrencilerinden Gök... Oltu'da Kaçak Sigara O... Jandarmadan Oltululara... 'Barajı geçeceğiz' diy... Temmuz Soğukları Usand... Rivayetler Kur'anın Ön... Geliyor Yıldönümü Bayrak Standart Model Nükleer Tehlike Oltu 25 Mart Beldespor... Ne biçim örgütsün sen? Yunus Suresi 100. ayet... Kur'an'ın bizlere öner... Kıro olmanın dayanılma... Allah hırsızlık yapanı... İslam dininde bölünmey... Öğrencileri Tanımanın ... Hâlâ anlamayanlara Metroseksüel Hayatlar Şifreler ve muhtıralar Uyuyan topluma çan ses... Allah ile Peygamberini... Politika ve çocukluk Alfabetik Sıralama Notasyon Kağıdı Sıraya Girmeyen Kişiye... İbretlik Hikaye Zarif Olmak Nimettir, ... Bu kadarına da pes doğ... Kuşların da kulağı var! 25 Mart Oltu'nun Kurtu... Msn'e Mektup Lekeleri Kolayca Çıkarın Yazılışında en çok hat... Bir adet gülücük Biz çocukken futbol ku... Hayat, bakış açısıdır... Haydar'ın İkna Mektubu MEB, devamsız öğrencin... Loco'yu tamamlayabilir... İçinizdeki öküze oha d... Daha sağlıklı bir bede... Her göz yeterince göremez
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Rotahaber Işık Koşaner Genelkurmay Başkanı psikolojik suikast YAŞ Bayburtlu Ender Üstün Refika Üstün Bahtinur Akgün Kenan Üstün Tortum Devlet Hastanesi Bağbaşı beldesi talihsiz kaza yolcu otobüsü Tortum Aziz Yıldırım Futbol Federasyonu şike soruşturması Fenerbahçe Başbakan Erdoğan teknik takip İslam Kur'an Rahman Allah Rab İslam Kur'an Suudi Arabistan Haluk Gümüştabak Oltu Kaymakamı SBS çeyrek altın Fatih Çobanoğlu derece ödül sağlık bayram Kur'an bereket Ramazan Oltulular namaz huzur oruç düşen ağaç dikkatsiz ağır Olur Devlet Hastanesi doktor yetersizliği Olur Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Yakup Zengin
Haberler