Onlara 'yeryüzünde fitne ve fesat çıkarmayın' denildiğinde, 'Biz ancak islah edicileriz' derler. İyi bilin ki, onlar ortalığı bozanların ta kendileridir. (Bakara 11-12)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Büyük Türk Mütefekkiri... Mihriban Erdem ve Abdu... Erzurum'un Kaleleri Ge... Sarıkamış Şehitleri An... Mikail Usta'dan bir ic... 63'ten Günümüze Beledi... Karayazı'da Tabelalar ... Cumhuriyet İ.O. voleyb... Yusuf Ziyabey Lisesi K... Oltu'da kene paniği Oltu'ya ikinci HES Kompozisyon Yarışmasın... Yeni web sitemiz açıldı Oltu Anadolu Lisesi He... Oltu'da Kutlu Doğum Ha... Oltu'da ilköğretim oku... Bursa'da Oltulular Bul... Oltu Devlet Hastanesi'... Okullarda Artık 'Etüt'... Âşıklar Kültür Derneği... Onlar bizim tavizimiz ... AŞKşemseddin Münafık Furkan suresi 30. ayet... Elçilerin Ortak Özelli... Hacivat'ın kim olduğun... Öğrenciyi sınıfta bıra... Engelli Müslümanlar Üşümenin sırrı çözüldü! MHP'de asıl hesaplaşma... Sobalı evde büyüyen çocuk Yaptığımız yanlışları ... Gerçek Din, Kınayıcını... Fatmagül'ün suçunu bil... İslam'da Tevessül (yüz... Konuşma Adaletsizlikte bizleri... Askerî cumhuriyet Dün söylediğini bugün ... E adınızı koyalım artık Başarılı ana-baba çocu... Toplam uyuma Parası: 1... Yeni nesil, amca, teyz... Öksürüğü kesmenin doğa... Aldatan koca, eşine it... Bedava antivirüsün zaf... Evliliğin Evrimi Eşeğin Şahitliği Mesut Yılmaz'ın ilk em... Twitter Nedir, Ne İşe ... MEB, devamsız öğrencin... Forumda Smileyleri 'Aç... Öğretmenlerin 'ses'i z... Evliliğe Dair Taksici Cumhur Ağabeyi... Bir memur için hayati ... E-oylama güvenli mi? Güldüren geyikler Modem IP Numarası Bulma Şifre deyip geçmeyin!
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
namaz Peygamber Efendimiz Âlemlerin Sultanı dua teravih Kadir Gecesi Cemaat Oltu Muzafer Çavuş Camisi Oltu Camiler Kolonya Gül Suyu dönüm tarım arazisi tarla çiftçi şehir işsizlik ekim göç Mogadişu hukuk Müslüman ilahiyatçı temel hak ve özgürlükler düğün konvoyu tehlike saçan şenlikler cadde sokak Kur'an Allah İbrahim suresi Araplar askere giden Şırankes piknik yeri moral yemeği Ak Parti Gençlik Kolları Şenkaya Ahmet Güneş anadolu öğretmen lisesi SBS Yasin Haşimoğlu başarı fen lisesi üretim sera kaynak doğu fidan askerî araç PKK JİTEM yol denetimi sivil demokrasi
Haberler