De ki: 'Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.' (İsrâ 88)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Olur'da Aç Kalan Kurtl... Oltu Anadolu Lisesi He... Turnuva şampiyonu Kaym... Bir zamanlar 'Kesim Kâ... Erzurum 1. Amatör Küme... Ülke siyaseti ısındı, ... Ömer Çakmak'ın babası ... Eski Başhekimimiz Dr. ... Oltu'da çiçek satışlar... Oltutaşı kadınları iş ... Deplasmanda 3 Puanı 4 ... 25 Mart Oltuspor En Ön... Erzurum'un tarihini Ol... Şehit Torunu ve Şehit ... Oltu Sosyal Güvenlik M... Oltu İlçe Müftülüğü Sa... 40 Yılda Biriktirdiği ... Narmanlı Ressam, Mona ... Şenkaya'da Trafik Kaza... Taekwondo yaz kursu de... Yeni Doğan Çocuklarda ... Anayasa ve vicdan Araf suresi 33. ayet b... Erbakan imzaladı ise, ... İçeride Kimse Yok mu? Bakara 85. ayetten alm... Niye Kitap Ehline Düşman Ol... MİT'çi ve fatura Kurban... Güneş Neredesin? Cumhuriyet okurları ge... Tokat İmza: Bir dost!.. İnsanlar Devlet PKK'ya karşı se... Allah ın elçisine HİKM... Sevmenin fazlası (Dört... Gün Ah Kâr Müslüman olmayanların ... MEB'den, İşletmede Mes... Sizce de makyajı biraz... Mutsuz annelerin bebek... Virus.Win32.Sality.aa ... Televizyonu Kapat Odaya kaç kez gitmeniz... Uykusuz olduğunuzu gös... Forumda yeni mesaj modu İnternet Cafe sahibini... 'En büyük engellilik i... Yükseklik korkusunun n... Sıcak havalar vücutta ... Oltu Sağlık Meslek Lis... Bilgisayar Ne Kadar El... Moraliniz mi bozuk? Youtube'den video/müzi... Klasöre Taşı/Klasöre K... Göbeklerinizi nasıl er... Çocuklarımızın ayak sa... Yaban Kazları
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Oltu Özdere Köyü Yasin Haşimoğlu İ.O. Yücel Yıldırım Emekli Başçavuş İbrahim Aksu emekli öğretmen Ali Aksu yangın Oltu Meslek Yüksek Okulu gece saman kül oldu Oltu geç saatler İran-Irak savaşı Kur'an İran Hz. İsa Mehdi hadis-i şerif Erzurum kar Oltu Deriner Barajı Artvin Barajı Erzurum Mescit Dağları Bayburt Çoruh Nehri dolandırıcılık emniyet vatandaş kontür şikayet cep telefonu Işık Koşaner analarını satanlar Almanya Deniz Feneri teknoloji taziye komşuluk nişan töreni modern yaşam Cemaleddin Yıldız Levent Kızılkaya Gökçedere İlköğretim Okulu Zemin Ergül Çukurca
Haberler