Öyleyse, onlar bu Kuran üzerinde hiç düşünmezler mi? Yoksa kalpleri üzerinde kilitler mi var? (Muhammed 24)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
2009 Yılı Oltu'dan Ayl... Emekli Öğretmen Celal ... Suzan Sokak'ta İmece U... Vefanın böylesi! Üniversiteye yerleştir... İl Geneli 2010 Yılı SB... Ak Parti Oltu'da Yenid... Cumhuriyetin 87. yıl d... Halı Saha Futbol Turnu... Oltu Yusuf Ziyabey Ana... Oltu'daki orman köyler... Oltu Orman İşletme Müd... Narman-Pasinler karayo... Oltu Cağ Kebabı Tartış... Şehit Torunundan Şehit... Açık Lise Sınavında Ko... Sincap Çocuk Tiyatrosu... Koca Katiline Müebbet ... Narman'da Gaziler Günü... Ak Parti Olur İlçe Teş... İbrahim suresi 52. aye... Anıtkabir'i yatıra çev... Ben 'Hayır' Diyeceğim Birincisinin sonu Havale Geçiren Çocukla... Dekolte ve ağır tahrik Anadil varoluştur... Kafes E adınızı koyalım artık Kimliğinden utanmak zo... Parçalı demokrasi Burun Tıkanıklığı ve N... Peygamberimizin Kur'an... Yeter artık! Adalet Bakanı, Ahmet H... Enam Suresi 116. Ayeti... Tesadüfen Bulunan İcatlar Kur'andaki Namaz Tam da böyle bir şey Kısa Yol İşte Deniz Gezmiş'in i... Çocuklar televizyon ye... Oyun Dönemi (3-6 yaş) Kaç No'lu Karayolundayız? Arı uğultusundan bal ü... ABD'de bir lise müdürü... Cep telefonu mesajıyla... MEB yönetici atama yön... Amerikalının yabancıla... Bir web sayfasında met... Anne babaların en büyü... İllerimiz neleri ile ü... Kelimelerin Bilmediğim... Çok Lüzumlu Tarih Ansi... Geniş suratlı erkekler... Yamyamlar Yorgunluğun sebebi vir... İkinci el araba alırke... Zeytinyağı felci önlüyor Sizleri Risk Almaya Ça...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
esnaf çikolata lezzet ramazan ayı akide şekeri teknoloji kanlı saldırı Türkiye barbar milli gelir The Economist demircilik mesleği sektör sanayileşme demir-çelik dünya okul müdürleri kayıt parası bakan Ömer Dinçer bağış talep mektup Şenkaya şüpheli ölüm Kürkçü köyü Şenkaya Devlet Hastanesi yaralı şahin koruma Oltu vatandaş eczane veteriner PKK-MİT müzakereleri BDP Eşbaşkanı KCK muhtırası komutan Hukuk orduevi Resmî Gazete demokrat tekaütlük Türk subayı iş hayatı Oltu Lisesi uzunoluk mezunlar cağ kebabı sosyo-ekonomik durum sadaka asgari gıda fitre zekat
Haberler