Allah, aklını işletmeyenlerin üzerine pisliği (rics) yağdırır! (Yunus 100)

2010 Yılı Oltu'dan Aylıkla Ödüllendirilen İdareci ve Öğretmenler

2010 Yılı Oltu'dan Aylıkla Ödüllendirilen İdareci ve Öğretmenler

Milli Eğitim Bakanlığı 2010 yılında Aylıkla Ödüllendirilen personellerin listelerini yayınladı.

Buna göre 2010 yılında Oltu'dan aylıkla ödüllendirilen idareci ve öğretmenler de belli oldu. Bu yıl Oltu'dan 4'ü idareci ve 6'sı da öğretmen olmak üzere toplam 10 personel aylıkla ödüllendirilmiş oldu.

 

 

 

1. Vural OLĞUN: Oltu Yasin Haşimoğlu İ.O. Sınıf Öğretmeni
2. Ergün TANRIVER: Oltu Halitpaşa İ.O. Müdür Yardımcısı
3. Arslan ÖZER: Oltu Karabekir İ.O. Müdür Yardımcısı
4. Ömer ZENGİN: Oltu Ticaret Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
5. İsmail POYRAZ: Oltu Atatürk İ.O. Türkçe Öğretmeni
6. İhsan KOÇAK: Oltu Cumhuriyet İ.O. Sınıf Öğretmeni
7. Ali AYDIN: Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi Coğrafya Öğretmeni
8. Yakup CAN: Oltu Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
9. Ertuğrul ŞENGÜL: Oltu Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni
10. Lokman GÜNEY: Oltu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni

Oltu Gazetesi olarak ödül alan tüm idareci ve öğretmenleri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yorumlar
#61 | ödül alanları tebrik ediyorum - 08 Ocak 2011 06:52
Öncelikle Vural Olgun abiyi, Ergün beyi, Arslan beyi, Ertuğrul beyi tanıyorum çalışmalarını, örnek insan olduklarını biliyoruz .Ödül almak hatırlanmaktır her insan işini yapıyor.
#62 | eyüp ks - 06 Kasım 2011 23:43
bazı şeyleri yapıp insanlardan bir ödül yerine bize o hizmetleri yapma fırsatını tanıyan yüceler yücesinden ödül vermesini beklemek bence en doğru olanı. bir öğretmen adayı olarak bu benim fikrim. saygılar...
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Okula devam için sözleşme Sel asma köprüyü yerle... AÜ Araştırma Hastanele... Hayvan Pazarı'nda canl... İstanbul heyeti Oltu'y... Çiftçilere holyştayn ı... Oltu'daki akaryakıt is... Oltu İMKB YİBO Bilgi Y... Narman hafta sonunu Ka... Çamlıbelliler dünyaya ... Hasan Sağdıç'ın Annesi... Oltu'nun Kur'an Bülbül... Erzurum 2. Amatör Küme... 25 Mart Oltuspor 3-0 H... Kontrolsüz eğlence Olt... Oltu Yusuf Ziya Bey An... Oltu Teknomarket'ten v... 2008 ÖSS Birincileri '... Yaralı kekliği iyileşt... En çok kullanılan isim... Bilgisayar Oyunları ve... Türkiye'nin Kaybolan Y... İçeride Kimse Yok mu? Kadınların erkekleri g... Siyaseten Katl Kendine Müslüman AKP h... PKK Niçin Savaşı Kızış... Dünyanın merkezi Niçin hala sözleşmeli ... Sevmenin fazlası (Dört... Mahkeme Başkanı mı, ya... Sabun Telefon Osmanlı Basın özgürlüğü kimler... Başbakan ve doğru yol Başbakan Şike Katiller Geveze Olur Şakayıkları İncitmeyelim Okul Spor Kulüpleri Yö... Anasayfa Haberleri Emniyet Teşkilatının 1... Ahmet Hakan Terim'den ... Kuşlar aslında sürünge... Güçlü tokalaşma ve tem... Bilirkişi İşini Bilirk... Çin'de geçen ibret ver... Haftanız neşeli geçsin MEB'den özürlü devamsı... Sakalın estetik enerjisi İnternet dolandırıcılı... Can'ın Panikatak Halleri Sana yazlık mescit yap... MEB, 'İki Yıla Bir Kad... Doğu'da lakap kullanımı Telefonunuz suya düşer... Aynı dersten iki defa ... Bazı Kızlar Neden Evde... Kondisyonumuz yeterli mi?
Etiketler
ödül Erzurum SBS seviye belirleme sınavı öğrenciler lisans yerleştirme Atatürk Üniversitesi mide bulantısı otobüs tutması Yrd. Doç. Dr. Lütfi Sezen sol kulağı çınladığında 25 Mart Oltuspor averaj lider küme amatör veliler milli eğitim okullar Ömer Dinçer yeni kayıt temizlik bakan bağış SYDV karaman ırkı Oltu sığır yardımlaşma koyun dayanışma köylüler otomobil Torul ilçesi Narmanlı öğretmen uçurum EBCO Avrupa Bürosu vicdani red Avrupa Konseyi Tuğba Tekerek öğrenciler tercih sistemi heyecan şenlikler düğün konvoyu cadde saçan sokak tehlike minik futbolcular Erzurum Valiliği rüya takım Barcelona
Haberler