Yeryüzünde olanların çoğunluğuna uyacak olursan seni Allah'ın yolundan saptırırlar. Onlar ancak zanna uyarlar ve onlar ancak zanla yalan söylerler. (Enam 116)

2010 Yılı Oltu'dan Aylıkla Ödüllendirilen İdareci ve Öğretmenler

2010 Yılı Oltu'dan Aylıkla Ödüllendirilen İdareci ve Öğretmenler

Milli Eğitim Bakanlığı 2010 yılında Aylıkla Ödüllendirilen personellerin listelerini yayınladı.

Buna göre 2010 yılında Oltu'dan aylıkla ödüllendirilen idareci ve öğretmenler de belli oldu. Bu yıl Oltu'dan 4'ü idareci ve 6'sı da öğretmen olmak üzere toplam 10 personel aylıkla ödüllendirilmiş oldu.

 

 

 

1. Vural OLĞUN: Oltu Yasin Haşimoğlu İ.O. Sınıf Öğretmeni
2. Ergün TANRIVER: Oltu Halitpaşa İ.O. Müdür Yardımcısı
3. Arslan ÖZER: Oltu Karabekir İ.O. Müdür Yardımcısı
4. Ömer ZENGİN: Oltu Ticaret Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
5. İsmail POYRAZ: Oltu Atatürk İ.O. Türkçe Öğretmeni
6. İhsan KOÇAK: Oltu Cumhuriyet İ.O. Sınıf Öğretmeni
7. Ali AYDIN: Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi Coğrafya Öğretmeni
8. Yakup CAN: Oltu Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
9. Ertuğrul ŞENGÜL: Oltu Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni
10. Lokman GÜNEY: Oltu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni

Oltu Gazetesi olarak ödül alan tüm idareci ve öğretmenleri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yorumlar
#61 | ödül alanları tebrik ediyorum - 08 Ocak 2011 06:52
Öncelikle Vural Olgun abiyi, Ergün beyi, Arslan beyi, Ertuğrul beyi tanıyorum çalışmalarını, örnek insan olduklarını biliyoruz .Ödül almak hatırlanmaktır her insan işini yapıyor.
#62 | eyüp ks - 06 Kasım 2011 23:43
bazı şeyleri yapıp insanlardan bir ödül yerine bize o hizmetleri yapma fırsatını tanıyan yüceler yücesinden ödül vermesini beklemek bence en doğru olanı. bir öğretmen adayı olarak bu benim fikrim. saygılar...
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Deplasmandan Yine Şen ... 25 Mart Oltuspor'a Des... Oltu Kaymakamlığı 2007... Fevzi Budak bu kez de ... Öğrenciler Sınav Önces... Oltulu Bal Üreticileri... Soğuktan korunmanın ip... Oltu'da Kur'an Dağıtım... Yine Aksu Kapı Kavşağı... Yasin Haşimoğlu İ.O.'n... Oltu'da İzciler Çevre ... Oltu'da Kaçak Sigara O... Oltuluların ilgisizliğ... Oltu Lisesi başarıya d... Su sayaçları artık el ... Oltu Anadolu Lisesi Bi... Yasin Haşimoğlu İ.O. B... ÖSS'de Erzurum Dil 1.s... 2009 Yılı Oltu'dan Ayl... Cumhuriyet İlköğretim ... Sokaktaki kadın Allah korkusunun verdi... Yunus Suresi 100. ayet... Yağmur damlasındaki sır TSK gazeteciliği ve şike Dersim Hangi dil kadar nasıl ... Beynimi tıklıyorum, bi... Yahudilerin insanlık a... Balyoz iddiaları Erdoğan'ın önerisi ve ... Miroğlu için ayağa kal... İman Etmeyenlerin Ahir... Derin Wikileaks operas... Araf 170. ayetin düşün... Kadınlar ve erkekler Örgüt E adınızı koyalım artık Anayasal insan Ali Bayramoğlu'ndan Er... Apple Taksitli Telefon Moraliniz mi bozuk? Aşk acısı çekenlere 10... İkinci el ceplere dikkat! Karadenizli bir babada... Facebook'ta büyük tuzak! Memur referandumda 'gr... Köylü de kentli de kar... Aşşık, bilgisayar oyun... Yıldırımdan nasıl koru... Yaşamın Yankısı Karadenizli'nin ömrü 5... Duyulan acı bakılan ye... Sınıf öğretmenleri gez... İletişim nedir? Devlet Memurlarının Şi... Kalp Krizi Esnasında İ... Beynimiz bizi aldatıyo... Erzurum'da nikahlı eşe... Ben seni sevdikçe varım!
Etiketler
saldırı gizli güçler işçiler İHD tehlikeli oyun Aziz Yıldırım Fenerbahçe şike soruşturması Başbakan Erdoğan teknik takip Futbol Federasyonu bagaj otobüs dadaş şoför yolcu esadaş Oltu KSS Başkanı Erzurum küçük sanayi siteleri Aşkale Sırrı Akbulut Oltu ETSO Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası muhtar temizlik oltu köy imece kampanya vicdani red Tuğba Tekerek Avrupa Bürosu Avrupa Konseyi EBCO Gençlik Kolları seçim Mehmet Ağırman Ak Parti Oltulular işkence vatandaş elektrik kesintisi araç trafiği Çarşıbaşı İmam-hatibi iftar yemeği cadde Suzan Sokak Aslanpaşa Mahallesi imece usulü Oltu Kaymakamı Gökçedere İlköğretim Okulu Cemalettin Yıldız Mustafa Arslan Fatih Çobanoğlu
Haberler