Allah, aklını işletmeyenlerin üzerine pisliği (rics) yağdırır! (Yunus 100)

Oltulu bayan davulculara büyük ilgi!..

Oltulu bayan davulculara büyük ilgi!..

Oltu'da gönüllü olarak ramazan davulculuğu yapan Naime Aslan ve Cevahir Başar, ilk günkü mesailerinde halkın ilgi odağı oldular.

Oltu Halit Paşa Mahallesinde ikamet eden Naime Aslan (47) ile Cevahir Başar (60) gönüllü olarak ramazan davulcusu oldular. Mahalli sakilerini çaldıkları davul ve söyledikleri manilerle sahura kaldıran Aslan ve Başar, halkın ilgi odağı oldular.

İl günkü mesaileri ve performansları ile profesyonel davulculara taş çıkaran bayan davulcular, gönüllü olarak yaptıkları ramazan davulculuğunu Ramazan ayı boyunca bu görevi yerine getireceklerini söylediler.

Komşu bayanların ramazan davulcusu olmasından dolayı memnun olduklarını dile getiren mahalle sakinleri ise "Naime ve Cevahir hanımlara çok teşekkür ediyoruz. Onların sayesinde bugün sahura kalkabildik." dediler. (12.08.2010)

(Oltu'nun Sesi)

Yorumlar
#1 | Helal - 08 Haziran 2011 20:37
Helal size teyzelerim
#2 | alpay - 08 Haziran 2011 20:38
naime hanım cevo hanımı nerde buldu ya helal sana bi bu kalmıştı senden korkulur vallah
#3 | oltulu - 08 Haziran 2011 20:38
Cevahir abla sana her şey yakışıyor.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'daki Merkezi Sına... Aydınlar Gıda'nın Kuda... Taşımalı Eğitimden SBS... Oltu'da Halk Otobüsü Ç... Oltu'da trafik kazası:... Oltu Devlet Hastanesi'... Kaleboğaz Köyü'nde Yan... Mahalle tandırlarının ... İlk Finalist Halitpaşa... Çıraklık Eğitim Merkez... Oltu 25 Martsporun şam... Yasin Haşimoğlu İlköğr... Kayseri'de liseli Burc... Ak Parti'nin Iğdır'da ... Oltu Ticaret Meslek Li... Erzurum'da İsraf ve Lü... Oltu Polisinden liseli... Beden eğitimi dersi ka... Oltu seni unutmadı... Oltu Anadolu Lisesi'ni... Başörtüsü ve AKP E adınızı koyalım artık Akıllı bir Müslümanın ... CHP'nin ordu kafası... Bazı tehditler daha ka... Tespihte Defo Olursa Kur'an da Mirasın Dağı... Fıkıh İnancı, Toplumu ... Yağmuru önceden bilmen... Yöntem yanlışsa, doğru... Kim haklıymış... Müslüman olmayanların ... İdarecilik ve Amir-Mem... Değiştirilemez maddele... Hangi dil kadar nasıl ... Yaz Saati Mut'a Nikahı Annem babam cahil Öğre... Bu dünya aileye karşı ... Dünya Hayatı Geçicidir... Maide suresi 13 ve 14.... Oltu'daki eğitim kurum... Lekeleri Kolayca Çıkarın En Çok Okunan Haberler Ballıca köyü arazisi s... İşte İsrail'in Gerçek ... Boşanma Oranı Yüzde 40... İnsanoğlunun nasıl 4 y... Hayatta bir hedefi olm... İslam Dininde, Allah d... Kamu kurumlarında krav... Uyanık bir adam, uyuya... Tiryakinin sigarayı bı... Hayattan bunları öğrendim Taksime penis heykeli ... Bir Babanın Oğluna Evl... Sekiz bin hastalığa ça... Arab'ın eşeği Kadınlar Akıllıdır Rabbinden Sana Vahyedi...
Etiketler
buğday Avrupa tarımsal yakıt,Birleşmiş Milletler tasarruf yatırım aracı satış elemanı dünyevi menfaat iman edenler pazarlama Göreşken Köyü güreş operasyon Şenkaya dana mağara Ankebut peygamber Ahzab Allah Kur'an Enbiya Erzurum Fen Lisesi ilçe birincisi Narman SBS Öğretim Üyesi Oltulu Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Kırgızistan Doç.Dr. Tahsin Parlak deprem hafif şiddette Hınıs Kandilli Rasathanesi Afrika Somali ABD Samanyolu TV insani yardım operatör dozer Kemerkaya Köyü heyelan yol çalışmaları Duralar Köyü Sakarya üniversite öğrencisi dava eşcinsel arkadaş hakaret
Haberler