Kendileri için Allah'tan başka ne bir dost, ne de bir şefaatçi bulunmaksızın, Rab'lerinin huzurunda toplanmaktan korkanları, Allah'a karşı gelmekten sakınsınlar diye, onunla (Kur'an ile) uyar. (Enam 51)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Anadolu Lisesi'nd... Kaymakam Fatih Çobanoğ... Atatürk İlköğretim Oku... 25 Mart Oltuspor Pazar... Okullar Arası Atletizm... Dünyanın en büyük Oltu... Oltu Polisi'nden kaçak... Başaklı Köyü Halkından... Oltu'da Kur'an Dağıtım... İlk seçim karargâhını,... Ufuk Ceylan'ın öğretme... Bakan Çubukçu'dan öğre... Halk Eğitim Merkezi'ni... Narman'da Üçbin Öğrenc... Havva Hemşirenin Eşine... Bağış'tan Bahçeli'ye e... "Çocuk Dostu" Emniyet ... Turnuva şampiyonu Kaym... Atatürk Üniversitesi O... Oltu Adliyesi'nde yapr... İslam Toplumları Olara... Özür dileyebilmek Emeklilik İslam Hakimiyeti Silah... İtini askere gezdirten... Böyle Nereye Kadar?.. Meleklere iman konusu ... Ebu Talip dahi olamamak Rabbe Yakarış (Dua) Bir yalan uğruna Ya Ra... Gün Ah Kâr Kılıçdaroğlu, Erdoğan ... Kur'an gerçekten anlaş... Başı Açık Olan da Başı... Atatürk resimleri Rota BDP'yi kapatmaya mı ha... Elçilerin Ortak Özelli... Sismograf Zorunlu askerlik Evliliğin 7 düşmanı Çocuğun Gelişim Basama... Msn şifreniz nasıl çal... Bonkör Berber Kopya Çekme Yöntemleri Çay içmek, zindeliği a... Facebook'ta sizi silen... Samsung Note 3'ün Paza... Nasıl su tasarrufunu s... İyi bir çay demlemenin... ATnotes 9.5 Türkçe (Ha... Oltu Havzası Halk Şair... Böyle bir oyuncuyu ned... Unutulmazım... Sevgi ne değildir? İnsan düşünen mi, düşü... Ne İdik, Ne Olduk Fıkra Değil Gerçek (Di... Kararlı Ya da Kararsız... Ragıp Duran'ın Taraf e...
Etiketler
yetiştirilen şifa doğal ortam sülükler alternatif tıp Haksöz Haber İbrahim Kur'an Firavun Murat Kayacan şike diyarbakır nato silvan uefa gazeteci tsk mesleki bilgilendirme semineri Oltu Adliyesinden Sulh Ceza Hâkimi Oltu Lisesi internet ayakkabı boyacısı modern yaşam Ardahan teknoloji Ödük Vadisi Tortum Bağbaşı Serdarlı Pehlivanlı HES İsasor köyü Yasin Haşimoğlu İlköğretim Okulu Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hatanesi hava ambulansı Oltu Devlet Hatanesi Ömer Çakmak Matematik Öğretmeni Arıtaş köyü CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz intihar girişimi Oltu Kalesi kale surları konser sanatçı Oltulu Köksal Bütün Narmanlılar anket seçim şirket referandum
Haberler