Bu Kur'ân, Allah'tan başkası tarafından uydurulacak bir şey değildir. Ancak kendinden öncekinin doğrulaması ve Kitabın açıklamasıdır. Onda asla şüphe yoktur. Âlemlerin Rabbi tarafından (indirilmiş) tir. (Yunus 37)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Aş otuna büyük ilgi Mangal Ateşi Kanser Ha... Oltu, YGS'de Erzurum'u... Yüzlerce ailenin geçim... Çingenelerle ilgili bi... Oltu Taşı'nın da İmita... İlçemizdeki Ortaöğreti... Gırgırına Kankalar Tiy... Oltu Şefkat Eli Derneğ... Aydınlar Gıda'nın Kuda... Gırgırına Kankalar cez... Keneden Korunma Semineri Oltu Hükümet Meydanı Y... Delice'den muhtar ve s... Okul Müdürü Cemalettin... Öğretmenin kopya arama... Kaymakam Fatih Çobanoğ... Ödenekleri Geri Gönder... Üç aylar Cuma günü baş... Oltu, Malazgirt'ten be... Kürt şımarıklığı Türk(lük)leri diken di... Yazık bu çocuklara Yelkenli Gemilerin Tarihi Ne Halin Varsa GÜL İslam geleneğinde, sün... Anadilde eğitimi savun... Bölücü bir terörist sa... Hükümet ve Fenerbahçe Gemi ve anayasa Nesih-Mensuh konusu ve... MİT'çi ve fatura Dünya Namaz Gönüllüsüyüm Mehmet Baransu fena bo... Başlıyor CHP'ye pazar günü akıl... Ölümden öte bir köy va... Şeytanın Özelliği: Tevil Hava durumunda Kürdist... Eğitim Bir Sen, ek der... İnci Köyü Camisinin te... Her zaman bir seçenek ... Öğretmene gardiyanlık ... Seyahatname'yi geçecek... Arabadaki çizik ışınla... @ İşaretinin Tarihçesi Yürek Sesi Yaşama Anlam ve Boyut ... İstenmeyen kokulardan ... Windows 7'niz daha hız... Çocuklardan yetişkinle... Unutulmazım... Aynı dili konuşmak Uzun Eşşek MEB, 'İki Yıla Bir Kad... Güneş ısındıkça biz üş... İstiklal Marşının Kabu... Hangi sınıf öğrencisi Çağdaş bomba: Gürültü
Etiketler
üniversite LYS öğrenci Oltu Anadolu Lisesi yerleştirme okul idaresi öğretmen okullar tarih elyazısı mecburiyet Gırgırına Kankalar Tiyatro gösteri çocuk zehirlenme gaz Şenkaya tedavi karbonmonoksit sorun tartışma çözüm arıcılık Levent Kızılkaya Zemin Ergül Gökçedere İlköğretim Okulu Çukurca Cemaleddin Yıldız Yeşilbağlar Aşağı Karacasu Olur Geylani Altay zümrüt tespih oltu gazetesi kolye siyahinci yüzük MHP Kocaeli milletvekili burs Lütfü Türkkan seçim milletvekili maaşı öğrenci demokratik özerklik Kürt politikacıları Hakkari Silvan Çukurca Kurtuluş Tayiz
Haberler