Öyle bir günden sakının ki, o gün hiç kimse bir başkası adına bir şey ödeyemez. Hiçbir kimseden herhangi bir şefaat kabul olunmaz, fidye alınmaz. Onlara yardım da edilmez. (Bakara 48)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Lisesi okul bahçe... Sığır Yetiştiriciliğin... Gülhane Aile Çay Bahçe... Tespihte ilgi, Oltu Ta... Oltu'da polislere özel... Hz. Peygamber'in Doğum... Çocuklara ilginç isim ... 25 Mart Oltuspor Kulüb... Cepte 'hediye kazandın... Oltu Sağlık Grup Başka... Gezici Araç Muayene İs... SGK'da yeni dönem sevk... İMKB YİBO'dan Polis Am... Geleneksel Aksu Şenlik... Oltu 25 Martspor'un ye... MHP Milletvekili Adayı... Okullar 1 Hafta Geç Aç... Polisler, öğrencilerle... Geleneksel düğünler yo... Ormancılar Ardahan'da ... Ve Sen Beyaz Adam Demokrasinin dayakla, ... Neden boşanır veya bir... Allah İçin Samimi Olmak Manevi değerler minikl... Bingöl ve AKP Irkını Söyle Garnizon Gazeteciliği ... Sevgililer Günü bir gü... Kürtler'in özgür irade... Bu nasıl bir mahalle b... Listeler ve iki isim Sinirlendiğimizde Kemal Kılıçdaroğlu - A... Zamanı gelince... Kulak ve işitme duyusu Korkuyorlarmış Kur'an dışından hüküml... Bir kadın erkeklere im... Öğlen namazına nasıl k... Dolandırıcıların yeni ... Erkek öğretmenlerden '... Arslanpaşa ve Külliyesi Espiri anlayışımız kıt... Tembellik Samsung E250 cep telef... Olur'daki heykeller ve... Gençler evlenemiyor, m... Eğitim İş'in ek ders e... Böyle bir oyuncuyu ned... Siz de Azraili gülerek... Sıkıca bağlanmış krava... Dışarıdan bir göz: At ... Memur, basına hiçbir k... Evet, Türban Simgedir En çok kazandıran şirk... Okul Dönemi (6-12 yaş ... Mektup Ağızdan nefes almayın! Aşkın 9 hali.. Hangisi...
Etiketler
polis demokratik özerklik KCK asker Başbakan Erdoğan kilise oltu gazetesi oltu resimleri oltu kalesi oltu çayı General Motors Volvo Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı Şerit Takip Sistemi Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi Mercedes Ford Trafik İşaretleri Okuma Sistemi subaylar Cuntacılık Kürtler ordu solcular Mehmet Ağar Atatürkçüler darbecilik saman fiyatları hayvan pazarı Kurban Bayramı besiciler ufuk kırtasiye cep telefonu oltu gazetesi Levent Kızılkaya Gökçedere İlköğretim Okulu Çukurca Zemin Ergül Cemaleddin Yıldız yol çalışmaları operatör heyelan Kemerkaya Köyü dozer Duralar Köyü Suudi Arabistan İslam Rab Kur'an Haluk Gümüştabak Allah Tortum keşf göl yüzen ada kilometre
Haberler