Bu Kur'ân, Allah'tan başkası tarafından uydurulacak bir şey değildir. Ancak kendinden öncekinin doğrulaması ve Kitabın açıklamasıdır. Onda asla şüphe yoktur. Âlemlerin Rabbi tarafından (indirilmiş) tir. (Yunus 37)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Lisesi'nden Engel... Zigana Dağı'nda Ölen N... Vekil öğretmenden geri... İnci Köyü Camii inşaat... Oltu İMKB YİBO'nun büy... Sınava Hazırlanan Çocu... Kedi ve köpeklerin kıs... Oltu Yusuf Ziya Bey An... Kaymakam Tanrısever'de... Nusret Zengin güven ta... Erzurum'a Artık Her Kı... İlçemizde Motorlu Taşı... İşte farklı bir Erzuru... Oltu taşından saz ve c... Öğretmen Ruhi Akpınar'... Oltulu Avcılar Narman ... Oltu'da Şehitler Aşkın... Ahıra giren ayı 4 ineğ... Oltu'dan yurdun dört b... Eğitim kurumlarına ist... Libya'dan Sonra... Batı Ne Halin Varsa GÜL Ülke çıkarı kurumların... Kuran ve Abdest Utan PKK Eleştiri İdarecilik ve Amir-Mem... Cam tavan sendromu Ben ki Molla Kasım'ım Mavi Marmara ve Deniz ... Takvim Erdoğan'ın önerisi ve ... Uyumak ve Yellenmek Ab... Kimin Allah'ı (Haşa) Deniz Nasıl Yarıldı Bu dünya aileye karşı ... Örnek Operasyon ve Balyoz Kardeşlik mi Eşitliği ... Evliliğin tanımı Kızlar tuvaletinde ayn... Ana-baba çocuk iletişi... İşte bir hayat felsefesi! Çay içmek, zindeliği a... Gel de çıldırma!!! Dosya İstatistikleri Bir bilene sormuşlar... 'Tanrım bana güç ver' İslam Yüzünde mi Geri ... Yağma psikolojisi Yeni Milli Eğitim Baka... Kışın susamasanız da b... 40 Yaş Erkeği Araçlar/Klasör Seçenek... Öğretmenler en çok 'ma... Evliliğin Kötüye mi Gi... Uzun ömürlü laptop içi... Bilim adamları ava gid... En büyük şifre hatası!
Etiketler
Norveç Suriye cennet faşist Dünya demokrasi İngiltere Yunanistan Tiyatro gösteri Gırgırına Kankalar canlı hayvan pazarı Ayvalı Köyü Artvin kurbanlıklar döğme Modern hayat karasaban bulgur bulgur dövme günlük yaşam dibek yarma tokmak kuru biber Mercedes Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı General Motors Trafik İşaretleri Okuma Sistemi Ford Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi Şerit Takip Sistemi Volvo Nazmi Aydın emekli imam Çamlıbel Köyü vefat etti Yahudiler İsrail kutsal kitap atalar Ester soykırım Abdullah Gül başbakan Yüksek Askeri Şura cumhurbaşkanı muhtıra komutanlar keşf Tortum kilometre yüzen ada göl zirve sıkıntı spor taşıma yalnızlık takım mücadele
Haberler