Öyleyse, onlar bu Kuran üzerinde hiç düşünmezler mi? Yoksa kalpleri üzerinde kilitler mi var? (Muhammed 24)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Deprem Oltuluları Kork... Ak Parti Oltu İlçe Teş... Bakan Akdağ Görme Enge... Oltu'da fuhuş operasyo... Mısır tarlasına giren ... Oltu 25 Mart Gençlik S... Olur Eşrafından Selami... Büyük Orcuk Köyünden O... Öğretmen Okullarının 1... Tortum köylüsü ayakta!.. Oltu Kaymakamı Fatih Ç... Oltu Havzası Âşıklar D... Oltu'nun Emniyeti Küçü... Dursun Ali Erzincanlı,... Pişkin Hırsız Önce Güv... OTSOdan Baki Karacaya ... Emekli İmam Fikret Dem... Aşık Temel Turabi DPÜ'... 3 Puan 90+3'te Geldi: 2-1 Rakamsal Değerlerle Ol... Söz AK Parti'ye oy vereceğ... Ayıptır, günahtır, zul... Tezgahlar ülkesi! Boş vermekle sorunlar ... Temizlik, hükümet ve BDP Ama ne taslak! İnsan Allah İlişkisini... Uludere ve Hrant İki adımda başörtüsü t... Laik, demokrat, Müslüman Çok Eşlilik Tartışmala... Kürtler Apo'ya mahkûm mu? Yahudilerin insanlık a... Kıblesiz İbadetler Balyoz ve generaller Resimli Namaz Hocası İkiz Kuleler gibi, Usa... Ahmet Kaya, Aydın Doğa... CHP'de Abdüllatif Şene... 2008-2009 Eğitim Öğret... Kalbim Kırık Kalsın! Ramazan ayının bereket... Kayserilinin Ölüm İlanı.. Fen, sosyal bilimler, ... Sıkıntılarınızı kuma y... Güne halsiz başlamanın... Aşkın 9 hali.. Hangisi... İki Sütun Arasına Yazı... Fıkra gibi bir teknik ... Duvar yazıları Ergenlerdeki dalgınlığ... Türkiye'de kaç çeşit e... Penatlıyı 90'a atmanın... Tek depo yakıtın büyük... Sınıf öğretmenleri gez... MEB yönetici atama yön... Uzman öğretmenlik dava... Önyargı Bir Mail ile hayatını ...
Etiketler
Olur Hükam istimlak Ayvalı Barajı Taşlıköy Oltu hükümet meydanı saat kulesi Oltu Kaymakamlık binası çelenk töreni oltu gazetesi tavsiye et sitemiz Fatih Çobanoğlu resmi site bayram mesajı Oltu Kaymakamı sağlıksız ortam çöp çocuklar Oltu Çayı sıcak hava Oltu Oltu Ülkü Ocakları ziyafet aşure ağır ağaç düşen dikkatsiz Mustafa Arslan Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nurullah Aktaş Oltu İMKB YİBO sanatçı konser Köksal Bütün Narmanlılar Oltulu sembolik anket ziyaretçi yol haritası ücret Oltu Gazetesi Oltu üyelik
Haberler