Bu, kendisinde şüphe olmayan kitaptır. Allah'a karşı gelmekten sakınanlar için yol göstericidir. (Bakara 2)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Anaokulu Öğrencil... Miniklerden Emniyet Mü... MHP Genel Başkan Yardı... İlahi Adalet: Ariel Şa... Bir Destanın Adıdır Ça... Ağzın kokusundan kurtu... Oltu Anadolu Öğretmen ... Kaymakam Yaran'dan hüz... Müftü İmamoğlu: Yaz Ku... Oltu İ.O. öğrencileri,... Evimizde Farklı Yenild... Cüneyt Çakır da Kamp İ... Oltu Şefkat Eli Derneğ... Oltu'ya lapa lapa kar ... Narman'da Isı Yalıtımı... Sahte Plakalı Minibüs ... Oltu Cağ Kebabı ve Olt... Oltu T Tipi Ceza İnfaz... Hava muhalefetine rağm... Sığır Yetiştiriciliğin... Kadın iradesinin zayıf... Yeniden Zeytinyağı mide ülseri... Bazı tehditler daha ka... Mehmet Baransu fena bo... Emniyet'te Fethullahçı... İşçi katliamı 'İmsak vakti yanlış he... Zorunlu eğitim olmasa ... YGS üzerinden oynanan ... Köşeler ve faşizm Deli Cin Gerçekler Peygamberimizin "Ümmi"... İdeal Uyku 7 Saat! Gelin ONLARIN OYUNLARI... CHP, mon amour Kürtler, Ermeniler ve ... Yufka Yürekli Örümcek Allah Bağışlayandır, E... Depresyon geçiren anne... O daha insanca bakıyor... Petrol yoksa çıkartma ... Vekaleten Hacca gidebi... Ekmek kırıntısı Hiçbir Tartışma Kazanı... Bir Rüyanın Ardından G... Evde güven duygusu ala... Dr. Burhan Yarar ile A... Polat'tan büyük gaf Rodoslu Hala Osmanlı Ç... Çevremizdekileri de şi... İlginç Meyvalar Dışarıdan bir göz: At ... Derviş Yağmurda otomobil sürm... İyi ki Yaptım Stresin ilacı yoğurt Hastalık raporlarının ... Okullara kadın müdür y...
Etiketler
Atatürk Üniversitesi Tortum Şelalesi Şirvaz Çağlayanı Şenkaya Kaynak Köyü Emekli Öğretmen Cihat Karaca Gülten Karaca Bursa Karabekir Mahallesi besiciler hayvan pazarı saman fiyatları Kurban Bayramı okul idaresi üniversite öğrenci LYS Oltu Anadolu Lisesi yerleştirme öğretmen Suudi Arabistan Haluk Gümüştabak Kur'an İslam Rab Allah ekmek tandır çocuk Horasan düşen yaralı taksici sokak patates çuvalı Pasinler yavru fare karaman ırkı köylüler yardımlaşma dayanışma Oltu sığır koyun SYDV Hz. Muhammed Bursa Hz. İbrahim Veysel Karani şeyh badelenmek Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nurullah Aktaş Mustafa Arslan Oltu İMKB YİBO
Haberler