İndirdiğimiz apaçık delilleri ve hidayeti Kitap'ta açıklamamızdan sonra onları gizleyenler var ya, işte onlara hem Allah lânet eder, hem de bütün lânet etme konumunda olanlar lânet eder. (Bakara 159)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Memo'dan "Polis Amca K... Mısır tarlasına giren ... Narman'da 25 bin paket... Öğretmen Not Defteri K... Öğretmen, dünyalarına ... Oltu Merkez ve Köyleri... Jandarma'dan şoförlere... Olur Öğretmenevi yeni ... ...Ve nihayet Oltu'ya ... Narman'da en güzel buz... Acı Kaybımız: Öğretmen... Gürsoy Gürsoy Bölge Şa... Erzurum Oltulular Dern... Şenkaya'da su kavgası:... Oltu Şura Hükümeti'ni ... Öğrenciler, güneşli ha... Ergun Cengiz Altay'da!.. OLGİAD başarılı öğrenc... Erzurumlu et yiyemiyor Masa Tenisi Turnuvası ... Salavat getirmek 'Sahiller'i de tek tek... İslam'da Kalite İlaçları meyve sularıy... Namazların Rekat Sayıs... Galiba şerefsiziz Sorgusuz Sualsiz Kılıçdaroğlu, Erdoğan ... Başbakan'ın anlamadığı Bizleri İşte Böyle KUR... Sıkmabaşınla sana bu k... Peygamberimizin ÜMMİ O... Kuran'ı Mesaj İçin Kol... Yağmur Nedir? Nasıl Ol... Sesini kaybeden Şef Sözün Faizi Sıkıntılarımızın her b... Çalmak Cehalettir CHP ne zaman ciddiye a... İlaç Allerjisi, Penisi... Küçük Kusur Görücü usulü "mutlu" e... Öğretmene Mektup İlginç ve Hikmetli Tav... Müsait Olunca Beni Sev... Dost Nedir? Sağcı futbol ve Messi Yağmurlu Havada Araç K... Hayatınız seçtiğiniz k... Neden Mutsuzuz? Öksürüğe karşı bire bir Şiştiniz mi düdük maka... Yöresel Yemeklerimiz Dört Telefon ve Dört b... Firefox 5'e geçmek içi... @ İşaretinin Tarihçesi Çağdaş bomba: Gürültü Çok kazanan kadın daha... Bakın okumadıkça neler... Sony Xperia Z2 Satışa ...
Etiketler
iman edenler pazarlama satış elemanı dünyevi menfaat okuma-yazma gözlemci Hakkari ehliyet sınavı Yüksekova İlköğretim öğrencileri kulaklık cep telefonu stand-by Fatih Çobanoğlu Oltu Kaymakamı resmi site bayram mesajı oltulu vatandaşlar yakacak iytiyacı kışlık kömür yaklaşan kış havaların soğuması Firavun Kur'an Haksöz Haber İbrahim Murat Kayacan tartışma sorun çözüm arıcılık Fikret Demir Fahrettin Demir TKİ Camii Nihat Demir Kd. Başçavuş Hayrettin Demir Gökçedere Köyü fen lisesi SBS anadolu öğretmen lisesi başarı Yasin Haşimoğlu Ahmet Güneş mü'minler hikmet peygamber Araf suresi Kur'an Allah
Haberler