Tıpkı o bölüşenlerin, O Kur'ân'ı parça parça edenlerin başlarına indirdiğimiz felaket gibi Rabbine andolsun ki, onların hepsini yaptıklarından dolayı hesaba çekeceğiz. (Hicr 90-93)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Kaymakamı Fatih Ç... Bu adamın tam 24 parma... Rektör Prof. Dr. Hikme... Kompozisyon Yarışmasın... Anaokulu Öğretmeni Saa... Erzurum'un tarihini Ol... Erzurum 2. Amatör Küme... Ünlükaya Köyü Araziler... Şenkaya'da İhtiyaç Sah... Erzurum'un En Fazla Se... İlköğretim okulları 2.... Erzurum ve İlçelerinde... Oltu İMKB YİBO'lu öğre... Hava muhalefetine rağm... Erzurum 2. Amatör Küme... Müdür Toksoy, Kaymakam... Nüfus cüzdanı tarih ol... Yarıyıl tatili öncesi ... Erzurum'da Şampiyonluk... Köyünde Karnavas bezi ... Nesih-Mensuh konusu ve... AK Parti'yi tarihe göm... Eczacı hanım Sabun Nasıl Temizler? İnsanlar geldi Bu dünya aileye karşı ... Büyük Eleştiri Yeni Anayasadan Müslüm... Sadece "inandık" demek... İki çocuk Generaller Çevremize Alışkanlık P... Dün söylediğini bugün ... Yarın Diyarbakır... Bu tabloda AK Parti'de... Bayram Ha! Hava durumunda Kürdist... Haram ve helal konusun... Yüksek yüksek tepelere... Kadın ve erkek, kedi i... Memur ismini hatalı ya... Niçin İngilizce öğrene... İsmail Tosun'u tanıyan... Oltu Havzası Halk Şair... İlaç kullanmadan ağrın... Reklam Yazarı Şair Has... Nasıl su tasarrufunu s... Farenin Ders Veren Öyküsü RSS Nedir? Mezopotamya Uygarlıkları Köylü de kentli de kar... Geniş suratlı erkekler... Kopya Çekme Yöntemleri Excelde dikey listeyi ... Zengin hastalıkları yo... Hangi ilimizde 2 ay hi... Forumda link verme ve ... Çivi Aceleye Gerek Yok ki...
Etiketler
komşu hükmen galip Oltu Şehir Stadı maç 25 Mart sera fidan doğu üretim kaynak Uzundere asırlık çınar Emine Beder yemek uzmanları UNO kalori İç Hastalıkları Uzmanı Kardiyolog Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay ekmek kilo vermek sonuçlar seviye belirleme sınavı Oltu sbs tercih 1. yerleştirme gelenekçi muhafazakar parti modernleşme AKP CHP modernlik terör diziler evlilik dışı hamilelikler ağa-aşiret dizileri sihir-büyü dizileri mafya dizileri gençlik dizileri Barış Konseyi AKP öcalan kck DTK CHP jitem oltu gazetesi istismar cinsel din cennet şeyh vaad mürid hapis ayakkabı nöbeti hırsızlar cami cemaat
Haberler