Ey iman edenler! Hiçbir alışverişin, hiçbir dostluğun ve hiçbir şefaatin olmadığı kıyamet günü gelmeden önce, size rızık olarak verdiklerimizden Allah yolunda harcayın. İnkâr edenler ise zalimlerin ta kendileridir. (Bakara 254)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Başaklı Köyü Halkından... Narman'da 596 Paket Ka... Oltu Devlet Hastanesi'... Büyük Türk Mütefekkiri... Domuzlar Tel Örgü Dinl... Erzurumlu Öğrenci Mate... Demir söz verdi, Çığlı... 25 Mart Oltuspor Ertel... Oltu Taşı İş Merkezi Mısır tarlasına giren ... Karakoçlar-Oğuzkent Yo... Saadet Partisi Oltu İl... Öğretmen Not Defteri K... Ramazan'da stresli ola... Oltu Lisesi Mezunları ... Oltu Kömür'de üretimi ... Sosyal içerikli eğitim... Okulları belediyeler y... Şenkaya'da su kavgası:... Oltu Sağlık Meslek Lis... Kürtaj Cinayettir, Eğe... Hesap Günü Gelmeden Kur'andaki Namaz İdarecilik ve Amir-Mem... Bir kadın erkeklere im... Sonuç, sürpriz olmadı!.. Tutuklu Bir Yazardan M... Yunus Suresi 100. ayet... Ve Ramazan, Boyun Bükü... Tek kollu şampiyon Ne oldu tosuncuklar? Hadisler İtikadi Konul... Tövbe kulun Allah'a yö... Avrupa'ya ihtiyacınız ... Balyoz, liberaller ve ... Nur Suresi 31. Ayeti N... Onlar Tutumluluk İbretlik Hikayeler Ağır kusur Öğretmeni Yetiştirme M... Facebook'da gizliliğin... Hitap etmede uyulması ... Saadet Partisinden seç... Kur'an ı Rehber Almayınca Kalın giyinmek soğukta... Bilgisayarın Tarihi Bir Rüyanın Ardından G... Millî eğitim müdürleri... Erkeler unutursa... Askerden Mektup İlginç Bir Cinayet Davası Ölene kadar süren 'eyl... Yaptığımız Yanlışları ... Google'nin 11 Gizli Ye... Rampada yolun güzergâh... İnsanın dünya ve ahire... Karekök hesaplamada ye... Sana çiçek getirdim öğ... MEB, sınav sonuçlarını...
Etiketler
yavru fare sokak patates çuvalı Pasinler taksici darbeci hapishane Dursun Çiçek ergenekoncu intikam Ardahan Hanak peygambere itaat ayet Kur'an hurafe sure Allah konvoy tehlike düğün çocuklar zarf hediye temsilci başbakan PKK KADEP Kürt siyaseti Silvan BDP DTK şehit terör diziler evlilik dışı hamilelikler gençlik dizileri mafya dizileri sihir-büyü dizileri ağa-aşiret dizileri dünya savaşı Afrika Mısır Hüsnü Mübarek Ortadoğu diktatör Avrupa örnek davranış Somali öğretmenler öğrenciler Oltu Anafen Dershanesi Çoruh Havzası göç güzergahı zengin Türkiye kelebek hayvan türü
Haberler