Tıpkı o bölüşenlerin, O Kur'ân'ı parça parça edenlerin başlarına indirdiğimiz felaket gibi Rabbine andolsun ki, onların hepsini yaptıklarından dolayı hesaba çekeceğiz. (Hicr 90-93)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Deprem Oltuluları Kork... Yeni Yılda Öğretmen Ne... Oltu'nun bağrından çık... Kırsal Kalkınma Desteğ... Köpekler, kızı ayıdan ... Miniklerden etkileyici... İspir Kuru Fasulyesi T... Olurlular Akdağ'da bul... Oltu Anadolu Lisesi'ni... Abdülkadir Karaca Vefa... İllerimizin adları ner... Oltu'da resmi olmayan ... Tamirci genç dükkanda ... Geleneksel Kırdağ Şenl... Yine özlem ve hasretle... Mahmut Toksoy ikinci k... Tortum'da Korkutan Yangın Nene Hatun Filminin Ya... Erzurum'da 1481 cami var Ortada kalan Kulübe, M... PKK'nın zaferi ve Ağar Şefaat konusu ve Kur'a... Kur'an'ı öğrenmeye çal... Balyoz, seçim kazandır... Samimiyet ve Erdoğan Çok eşlilik ve Kur'an'... Kurban bizden ne istiy... Kriz Ölümden öte bir köy va... Kabir azabı konusuna K... Garnizon Gazeteciliği ... Konuşmak demokrasi, su... İyi haberler Sertlik ve zekâ PKK Hedef Göstermeye D... Komployu deşifre ediyorum Sana bir müjdem var Kemalizm'in yeni krizi Takım kongre havasına ... Nişantaşlı analar ağla... Geçmişten günümüze çoc... Taş Oyma Sanatında Oltu Vietnam,game,internet,... Araf suresi 170. ayeti... Uykusuz olduğunuzu gös... Alkışı hakkeden itiraf... Kadınlar film izlerken... Şiddet Gören Şiddet Uy... Sakal ve tüy derdine son! Kalbim Kırık Kalsın! Doğu'da lakap kullanımı Damarlıtaş Köyü Hafızanızı öldüren 5 şey Sevgi Nedir? Okul müdürlüğünün kaza... İslamoğlu'ndan Kardeşl... Hastalara farklı, kend... Depoyu fulleyin derken... Samsung Note 3'ün Paza... Dikkat! Sanal Cin Sizi...
Etiketler
ikamet mezarlık Rıfat Kaya Sarısaz Köyü cenaze namazı Mona Lisa Peri Bacaları ünlü tablosu Mustafa Turanoğlu Narmanlı ressam Leonardo da Vinci uçurum Oltu'da trafik kazası Yayla Köyü Uzundere otomobil Ömer Dinçer yeni kayıt veliler temizlik milli eğitim okullar bağış bakan Şenkaya keskin nişancı Göle operasyon kırsal PKK jandarma sürücüler bayram şekeri yol kontrolü Oltulular il içi atama yer değiştirme isteğe bağlı Ramazan gelenekleri misafir çat kapı sofra on bir ayın sultanı mesleki bilgilendirme semineri Oltu Lisesi Oltu Adliyesinden Sulh Ceza Hâkimi Köksal Bütün konser Narmanlılar Oltulu sanatçı
Haberler