Ey Kitap ehli! Niçin hakkı batılla karıştırıyor ve bile bile gerçeği gizliyorsunuz? (Ali İmran 71)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'da günlük en az 2... Aşkın ağır bedeli Oltu Başarın Dershanes... Hava Ambulans, Oltu'da... SGK, vatandaş odaklı b... Oltu Anadolu Lisesi'nd... İlçemizde köpek yüzünd... ÖSS Öğrencileri Başarı... Kaymakam Fatih Çobanoğ... Oltu FEM'den Öğrencile... Yasin Haşimoğlu İ.O.'n... Oltu Kömür'de üretimi ... Şifre deyip geçmeyin! Futbolun güzel yüzleri... Oltu Anadolu Lisesi Öğ... Anadolu Lisesi Öğrenci... İstanbul'da Aranan Suç... Demir söz verdi, Çığlı... Erzurum'un Işgını kans... 25 Mart Oltuspor'un Yü... CHP'nin adayları ve ac... Batı Zina ve Fuhuş Hesap Endişesi Başbakan'ın anlamadığı Entelektüelliğe ve cin... Altı ay Bu kitabı okuyan zayıf... Dünya ve biz Herkes Eşittir Salih (a.s.)'ın Devesi AKP ile ordu Ahhh, ahhhh Hatta Mahkeme Başkanı mı, ya... Google siyasetçileri Kıyamet alametleri ve ... Ateş Fatmagül'ün suçunu bil... Neden boşanır veya bir... Gece Gündüz Bu 5 oyunu mutlaka den... Eğitimde elektronik ta... Bakalım sayıları yerle... Allah Domuz Etini Nede... Tüm Derslerde Bitişik ... Alooo çocuğun elimizde Yaşanmış komik anlar Yağmurlu Havada Araç K... Maniler Kondisyonumuz yeterli mi? Çağdaş bomba: Gürültü İlginç Bilgiler Anadolu liselerine yer... MEB'de müdür atamaları... Ayder Yaylası'nda müşt... Anan darbe mi gördü? 'Dâhi doğulmaz, olunur' Ormanlar kralının kemi... İslamoğlu'ndan Kardeşl...
Etiketler
İlker Başbuğ Genelkurmay Başkanı belge Mehmet Baransu Taraf Gazetesi ıslak imzalı at arabası anayol yasak trafik Kurtuluş Tayiz Çukurca demokratik özerklik Silvan Hakkari Kürt politikacıları mücadele sıkıntı takım spor taşıma yalnızlık zirve matbaa Oltu Gözlem Gazetesi yayıncılık Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Oltu İMKB YİBO Nurullah Aktaş Mustafa Arslan internet ayakkabı boyacısı modern yaşam teknoloji Ardahan yönetim Erzurum bütçe Diyarbakır Van İstanbul Allah Kur'an rehber öğüt almak kolaylaştırma birey meslekler seçim meslek seçimi
Haberler