Kur'an'ı anlamamaları için kalpleri üzerine perdeler, kulaklarına da ağırlık koyarız. Kur'an'da (ibadete lâyık ilâh olarak) sadece Rabbini andığın zaman arkalarına dönüp kaçarlar. (İsrâ 46)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Havaların soğuması bir... Oltu'da Fetih Gecesi Sel Nedeniyle Bölgemiz... Yazar Temel Vural; "Yö... Oltu 25 Mart Gençlik S... Oltu'da dayakçı koca r... Oltu'da Açık İlköğreti... Erzurum 2. Amatör Küme... 25 Mart Oltuspor Ertel... Futbolun güzel yüzleri... Oltu Lisesi Müdürü Cen... SGK, Vatandaştan İsten... İlköğretim okulları 1.... Sepetleri elinde kaldı Kedi Köpek Kardeşliği Erzurum 1. Amatör Küme... Oltu'daki eğitim kurum... 'Erzurum Doğu'nun Pari... Oltu Çayı'ndaki çöpler... En çok kullanılan isim... Uludere Mezopotamya Medeniyeti Herkes Eşittir Ölüm cezası Bakara suresi 67....71... Allah var ve O'nun gaz... Korkuyorum... AKP ve yumurta Hükümet, Avrupa, medya Kur'anın VELİLERİN ARD... Kur'anın Namaz Konusu... İnanç Sömürüsü Faili meçhul ve özerklik "İnsan Fiillerinin Fai... Dünyanın merkezi Özgür çocuk için Osho ... "Annane. Sen ne biçim ... Bacak arasından ateş 'Baykal gitsin'cilerin... Hadis Naklederken Lütf... Türkiye'nin 'Hurafe ha... Forumda "Bu Mesajı Sil... Eski sevgilinin SMS me... Güçlü Bir İman İçin Ne... Konfiçyüs'ten güzel sö... Önyargı MEB, yönetici atamada ... Haydar Keleş Oltu BBP ... Hangi dns sizin için h... Reklam Yazarı Şair Has... Mutlu evliliğin sırrı Mesut Yılmaz'ın ilk em... Avcının geri zekalısı Say. İhsan Eliaçık ın,... Kadınlar neden ağlar? 'Aklı korumanın' ve ze... Seferberlik Hatıraları Millî eğitim müdürleri... Doğum öncesi tanıda bi... Ürün satın alırken nel...
Etiketler
Oltu Şehir Stadı maç komşu hükmen galip 25 Mart intikam Ardahan Hanak darbeci Dursun Çiçek hapishane ergenekoncu TAK İsrail kredi notu PKK,KKTC İtalya Kıbrıs darbeci general darbecilik halk iradesi sivil irade Ege Ordu Komutanı akıllı tahta z-kitap Fatih Projesi Milli Eğitim Bakanlığı HES hidroelektrik santrali Tortumlu Pehlivanlı Beldesi kadın cağ kebabı Oltu Lisesi iş hayatı mezunlar uzunoluk telefon kontür dolandırıcı ihbar emniyet İbrahim Ziyrek Sırrı Akbulut Türk Petrol Oltu Belediye Başkanı Oltu AK Parti Oltu İlçe Başkanı Opet Fuat Demir akaryakıt istasyonu kulaklık stand-by İlköğretim öğrencileri cep telefonu
Haberler