Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, Allah onların yerine öyle bir topluluk getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler. Onlar mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı güçlü ve onurludurlar. Allah yolunda cihad ederler. Hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. (Maide 54)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Esnafa pazar günü müjdesi Oltu Lisesi Müdürü Nec... Yeşil karttan olma kor... Deneme sınavında Musta... Kızılay'ın Kan Bağışı ... 'Yalvarırım eşimi kurt... Oltu'da Eskiden Darpha... Bahar Kupası Mini Futb... Narman'da İşitme Engel... Erzurum'da Hafif Şidde... Oltu Havzası Âşıklar D... Polis Amca Kütüphanesi... Oltulu öğrencilerden k... Müftü İmamoğlu: Görevl... Sabit telefon olmadan ... Şike Parasına Fetva Ve... Oltu Esnafının Kardan ... Hava Ambulans, Oltu'da... Oltu Halk Eğitim Merke... Tam Kadro Tam Hizmet Sana ne? Rotahaber istifayı 5 a... Kırmızı yoyo Biliyor musunuz, bunla... Sevmek mi, yoksa sevil... 'Sahiller'i de tek tek... Fatih Altaylı'ya yeni ... ABD Elçisi bile görmüş... Medya mahallesi Her hicret bir ınkılap... Dünya Bitiş KCK ve korku imparator... Cam tavan sendromu Yalancı ve Sahtekar Sinirlendiğimizde Niye kavga ediyorsunuz... Münafık Kur'anın VELİLERİN ARD... Tacize karşı çocuklar ... Vaaz Eğitim sistemi farklıl... Fanatizm, psikopatlık ... Ailesel ve sosyal soru... Ünlülerin Azraille Diy... İslamoğlu'ndan Kardeşl... Ölüm Yardımı Ödeneği Eğer Dünyada yüz kişi ... İnsanoğlunun nasıl 4 y... Su Erdoğan: İkinci olursa... Cep telefonlarında 3G ... Susmak ve öğrenmek Oltu'nun nüfus yapısı ... Acaba bir yastıkta koc... İnternet dolandırıcılı... Uzmanlardan evlilik uy... Bir Rüyanın Ardından G... Hadislerin Kur'ana Arz... Okul öncesi eğitimcile...
Etiketler
garnizon gazeteciliği Show Tv operasyon Bekir Berat Özipek Oltu Devlet Hastanesi Kaleboğaz Köyü Oltu takla atan otomobil mucur mangal sezon ramazan haziran satışlar tavukçular koruma vatandaş veteriner yaralı şahin eczane Oltu Olur Devlet Hastanesi doktor yetersizliği Olur Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Yakup Zengin ETSO Aşkale küçük sanayi siteleri Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Sırrı Akbulut Oltu KSS Başkanı Erzurum Oltu kırım kongo kene düşman tavuk kanama şehit başbakan PKK Kürt siyaseti Silvan BDP KADEP DTK temsilci lüks Erzurum tüketim israf ekonomik kriz sürücüler jandarma Oltulular bayram şekeri yol kontrolü
Haberler