Biz Kur'an'dan, mü'minler için şifa ve rahmet olacak şeyler indiriyoruz. Zalimlerin ise Kur'an, ancak zararını artırır. (İsrâ 82)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltulu Öğrenciler Eser... Zorunlu çocuk koltuğu ... Semt Garajı Esanfı Tem... Narman'da Deprem Korkusu Oltulu yosunlu su mu i... "25 Mart Spor Kulübüne... Öğretmen Aydın'ın oyun... Köprü Altı Serinlik Oltu'da banka yangını Oltu'da soba zehirlenm... Regaip Kandili Oltu'da... Katil Ayı Konuştu!... Amca-yeğen aynı sınıfta Başhekim Güler'e sürpr... Oltu'da Güvenlik Topla... Giresun Fen Lisesi'ind... Köy yolları asfaltla t... 2010 YGS Sınav Sonuçla... Emniyet'ten çocuk isti... Kartondan tezgâhıyla g... Soner Yalçın ve acelec... N. Ç. İslamı yaşarken yaptığ... Bikini sorunu Belki Öğüt Alırız Ya d... Kelime-i Şehadet... Nur Suresi 31. Ayeti N... Deliyi oynamak zordur Van Askerlik Yorumsuz Yorumlar Ben rolümü oynuyorum Kur'an gerçeğini fark ... Bir utanç gecesi Bir korktum bir korktum Ama ne taslak! Her hicret bir ınkılap... Kuran'ı Mesaj İçin Kol... Sobalı evde büyüyen çocuk Zekayı Geliştirmek İçi... Çay içmek, zindeliği a... Müsait Olunca Beni Sev... Memur kızına boşandığı... Nasıl Bir Kariyer? İnternetsiz bir gün de... İşte bir hayat felsefesi! Rapid-Share Bilgilendirme 'En büyük engellilik i... Mahallelerimizin yeni ... Profesör Milton Freidm... Dost Nedir? 26 Meal Bir Arada - Me... Oyun Dönemi (3-6 yaş) Uzun ömürlü laptop içi... Android tabanlı cep te... Elleri Öpülesi Türk Ka... İsmail Tosun'u tanıyan... Oltu Sağlık Meslek Lis... 18 Mart Çanakkale Zafe... Bütçedeki masrafları k...
Etiketler
Başbakan din düşmanlığı Mısır Recep Tayyib Erdoğan laiklik söylemi anayasa bölge karayolları trafik Yusufeli sel sağanak yağış Erzurum amatör küme Oltuspor Erzurumspor yenilgi 25 Mart baba ile oğul trafik kazası öldü çarpışma Tortum kilise oltu çayı oltu resimleri oltu gazetesi oltu kalesi emeklilik hayal alemi Albay Dursun Çiçek general İnternet Andıcı Şahin Acar Çamlıbel Köyü PKK'lı teröristler şehit cenazesi Türk Bayrağı Dokuzelma Köyü korucular Şenkaya Oltu Devlet Hastanesi kaldırım taşları İbrahim Ziyrek MOLLA KASIM Oltu Belediyesi Dutlu Köyü Mehmet Örnek
Haberler