Biz Kur'an'ı, insanlara dura dura okuyasın diye âyet âyet ayırdık ve onu peyderpey indirdik. (İsrâ 106)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Olur Atlı Köyü için ya... Oltu Kömür, AR-GE çalı... Öğretmen Abdurrahman K... Erzurum 2. Amatör Küme... Köy yolları asfaltla t... Yasin Haşimoğlu İ.O. ö... Orhan Taşkın'ın Babası... Oltu Devlet Hastanesi ... Civil Peynirin Muhteşe... Güvenlik görevlilerind... MHP Erzurum İl Başkanı... Salih Yeşilyurt'un bir... 25 Mart Oltuspor Kulüb... Petrolcü Bahattin Çevi... Şenkaya'da Meralar Kir... Emekli Öğretmen Baki Ç... İlçe merkezinde parke ... 2010 Yılı Oltu'nun en ... Cepte 'hediye kazandın... Oltu Devlet Hastanesi ... Öğrenci kıyafetlerini ... Suçluyum Ahhh, ahhhh Mağara insanının geris... Kürtaj Cinayettir, Eğe... Bir Erkek Eşine, Üç Ke... Dirisine eziyet ettin,... Anayasa ve hamburger Ailede Görev ve Yönetim Erdoğan'ın anlamadığı... Yeter Be! Bu mudur yani kurmay m... Söz gümüşse de sükut h... Ertuğrul kelle istiyor... Nahl 43 ve Nisa 59. Ay... 'Hayata Dönüş'te medya... Tehlike Sarıkamış'ta aslında n... Faydasız İlim mi? Varım Güllük Camii İbadete A... Aile mutluluğunun kura... Chat Kullanan Herkese!!! Mantıksal Yargılar Bebeğinizi kitap kurdu... İnsanı bağlayan 'kazık... Koyun, maymundan daha ... Burundan nefes almak s... Öğretmen Denetim Rehbe... Diş ağrısına karşı kar... Uzlaşma safsatası Sözleşmeli öğretmen ok... Excel'de Metni Sütunla... Lokman suresi 20......... "Annemin yemekleri dah... Masum Amerikan Köpeği İşte İsrail'in Gerçek ... Akın Tv v1.0 MEB yönetici atama yön... Memur ismini hatalı ya...
Etiketler
temel hak ve özgürlükler hukuk ilahiyatçı Mogadişu Müslüman Işık Koşaner Deniz Feneri analarını satanlar Almanya soğuk algınlığı meyve fiyatlar sebze skor meydan dayağı tatil hakem maç Pasinler yavru sincaplar cağ kebabı piknikçiler Uzunoluk Bayram tatili yolcu otobüsü Tortum talihsiz kaza Bağbaşı beldesi Tortum Devlet Hastanesi istismar vaad cinsel cennet mürid oltu gazetesi şeyh hapis din kutlama geleneksel Kırdağ Şenlikleri İbrahim Ziyrek coşku Fatih Çobanoğlu bağlama kursu Oltu Anadolu Lisesi Osman Taşcı Süleymaniye Vakfı İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi imsak vakti Abdulaziz Bayındır
Haberler