Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Lisesi okul bahçe... Molla Kasım Beraat Ett... TOKİ'nin Narman'da yap... Bilgi yarışmasının gal... Oltulu İşadamları Suri... Öğretmenlerden Yeni Ka... Dizilerin toplumda açt... Hava Ambulans, Oltu'da... Giresunlulardan Sarıka... Hemşin Altıneller'de e... Oltu-Narman karayolund... İstiklal Marşımızın Şa... Kaymakam Polat tarım v... Oltu Anadolu Sağlık Me... Oltu İMKB YİBO Bilgi Y... Necmettin Bektaş Vefat... Horasan'da Feci Kaza: ... Oltu için en az 50 pro... Oltu'da Koltuk Tamirci... Kula teşekkür etmeyen ... İki dil Silvan'da şeffaf ve do... Yahudilerin yaptığı ka... Resimli Namaz Hocası Başörtüsü ve AKP Hadis Naklederken Lütf... Devlet yardakçılığı ve... İbretlik Hikayeler Bayram ve başbakan İnmemiştir Hele Kur'an... Kemalist şiddet Ümitli Kurbağa Kader konusunu Kur'an ... Süleyman(a.s)'ın Karı... Oyunun Adı: Ladin öldü... AKP-CHP koalisyonu Namus Dibe Vurmak Üzere Yeni Kuma, İnternet Allah'ın Sünneti Değiş... Kürtaj Cinayettir, Eğe... Gününüzü Parlatmak İçi... Memurun 5. dereceden y... Annesinden gelinlik kı... Dünyanın en büyük köpeği Yöremizden kısa kısa (... Alatarla Köyü İşte trafikte öldüren ... Android tabanlı cep te... Hayatta telafisi olmay... Oyunlar günah keçisi oldu Mutlu bir evlilik için... Hadislerin Kur'ana Arz... Aracınız sıcaklara haz... "Mimler" Adıyla Maruf ... Akıllı naylon poşet ür... Acemiler İçin 10 Excel... .htaccess Kullanımı ve... Doğru olmadığının yanı... Webmasterler için fayd... Doğum öncesi tanıda bi...
Etiketler
öğrenci kıyafeti Anadolu Lisesi Yusuf Ziya Bey havuz su kanalı kavurucu sıcak yüzme yurt Şenkaya Şirvaz Çağlayanı Atatürk Üniversitesi Kaynak Köyü Tortum Şelalesi Buğra Ömer Maral Beykaynak Köyü Şenkaya Hilmi Maral AK Parti başkan Yakutiye Belediyesi Belediye Meclis üyeliği başkan yardımcısı kalp rahatsızlığı fenalaşan cuma namazı sağlık ekipleri Ulu Camii müdahale bilgisayar Fatih Projesi öğrenci akıllı tahta tablet okul Kocaeli canlı hayvan pazarı Ayvalı Köyü kurbanlıklar Artvin Kur'an Rahman İslam öğrenciler lisans yerleştirme Erzurum SBS seviye belirleme sınavı ödül
Haberler