Yeryüzünde olanların çoğunluğuna uyacak olursan seni Allah'ın yolundan saptırırlar. Onlar ancak zanna uyarlar ve onlar ancak zanla yalan söylerler. (Enam 116)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Elektirik kontağı yüzü... Oltu Anaokulu Öğrencil... Bülent Dağdelen yeni g... Yeni doğan buzağıların... Oltu Muhtarlar Derneği... 25 Mart Oltuspor'un Zi... Celalettin Taştekin'in... Oltu'da Koltuk Tamirci... Ak Parti Narman İlçe B... CHP'li Ateş'in Oltu Kö... Oltu'da park halindeki... Narman'da Çocukların K... Oltu'da günlük en az 2... Oltu'da Uyulmayan Siga... Kargaların İlginç Yün ... Anafen Dersanesi, başa... Oltu'nun Emniyeti Küçü... Narmanlılar Şiire Doydu Erzurum ve Kuzey İlçel... Oltu'da meydana gelen ... Tüm Ehli Kitabı Hoşgör... Yasin Suresi 6. Ayeti ... Batıl Lohusa inanışı v... Çocuğu yaralamak... Yaşamdaki Acılar ve Tuz Bitiş Zekayı Geliştirmek İçi... Tehdit Şifre Öğrenci kıyafetlerini ... Devlet şiddeti AŞKşemseddin PKK'nın intiharı Takım kongre havasına ... Balyoz ve generaller Ne Halin Varsa GÜL Helal Kesim Aldatmacası. İmza: Bir dost!.. Gaflet Tehlikesi Suçluyum Dünya buz devrine gire... Çizik CD'leri nasıl ku... Satrançta Hamlelerin Y... Biraz gecikmeli de ols... İsterseniz Firefox ve ... Zararlı siteleri açmad... İnsanın Değer Arayışı Hangi zeka türüne sahi... Akıllı naylon poşet ür... Beş önemli ders... Unutma Atatürk Üniversitesi R... Araçlar/Klasör Seçenek... Bu testi mutlaka yapın..! Televizyon dizilerinde... Yükseklik korkusunun n... Keşke'siz Hayat, Hatas... Sağa Dayalı Menüleri G... Kablosuz ağınızı nasıl... Ev dekorasyonunda 3 ba...
Etiketler
kışlık kömür havaların soğuması yakacak iytiyacı oltulu vatandaşlar yaklaşan kış uzunoluk cağ kebabı iş hayatı Oltu Lisesi mezunlar öcalan DTK jitem CHP kck AKP Barış Konseyi demokrat Recep Tayyip Erdoğan federasyon AKP başbakan Taşlıköy istimlak Ayvalı Barajı Olur Hükam Öğretmen Şeref Yıldız tandıra düştü Sarısaz Köyü disiplin askeri vesayet darbeler Asker kışla sanayi bölgesi sel yağmur dolu ceviz 25 Mart puan amatör şampiyon küme deplasman lider konser sanatçı Narmanlılar Köksal Bütün Oltulu
Haberler