Tıpkı o bölüşenlerin, O Kur'ân'ı parça parça edenlerin başlarına indirdiğimiz felaket gibi Rabbine andolsun ki, onların hepsini yaptıklarından dolayı hesaba çekeceğiz. (Hicr 90-93)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
6 Milyon Lira ile Eğit... Gülhane Aile Çay Bahçe... Öğretmenler Günü için ... Halk Otobüsü Şoföründe... Olur'da teknik arıcılı... Narman'da kaybolan avc... Tayini Çıkan Öğretmenl... Öğretmen Aydın'ın oyun... Geleneksel düğünler yo... SGK, Vatandaştan İsten... Temel fıkrasını aratma... AÜ Araştırma Hastanele... Saniyede 16 ton toprak... 2008 yılı Oltu vergi r... Şenkaya'nın Düşman İşg... Erzurum Oltulular Dern... Çoruh Havzası Kalkınma... 25 Mart Oltuspor'un Yü... Narmanlılar yol işgal ... Oltu Anadolu Öğretmen ... Muz cumhuriyetinin gen... Yasakları çoğaltalım Vasiyet PKK'nın intiharı Yarın Diyarbakır... Namaz, oruç ve zekatın... Kürdistan'a hoş geldiniz "Dekolte Tahrik İçerir... Bu tabloda AK Parti'de... Kıyamet alametleri ve ... Yasin Suresi 6. Ayeti ... Delilik Pusula 'Mayına altı şehit' ha... El Veda Bu filmi sakın kaçırma... Bütünlük Terör, Ağar, Düzel Dünün saçakları Nasıl bir milletvekili... Meral'in dudak uçuklat... Bir de Bale Yapmayı De... VLC player güncellendi... Türk olmakla da bu dev... Birkaç istek Vay be ne seneydi 2007!.. Böyle Cv gördünüz mü? Ağızdan nefes almayın! Kararsızlık ve Karamsa... 10 Yıl Sonra Gelen Müj... Hasta sevk kağıdının k... Şiişşt, çaktırma!.. Kadınlar daha çok kâbu... Kur'an Tefsirlerindeki... Elde var aşk... Mesut Yılmaz'ın ilk em... Damarlıtaş Köyü Depoyu fulleyin derken... Nar Suyu Girmeyen Eve ... Uykusuz olduğunuzu gös...
Etiketler
dikkatsiz düşen ağaç ağır şeyh oltu gazetesi hapis istismar din cennet cinsel vaad mürid Atatürk Üniversitesi Şenkaya Şirvaz Çağlayanı Tortum Şelalesi Kaynak Köyü Federasyon Mehmet Berk temiz futbol Galatasaray Zekeriya Öz Savcı meslekler seçim meslek seçimi birey Pehlivanlı Ödük Vadisi HES Bağbaşı Tortum Serdarlı dolandırıcılık kontür emniyet şikayet cep telefonu vatandaş kriz objektif Yusuf Albayrak habercilik abonelik tarafsız İHA SBS Narman Erzurum Fen Lisesi ilçe birincisi trafik anayol yasak at arabası
Haberler