İndirdiğimiz apaçık delilleri ve hidayeti Kitap'ta açıklamamızdan sonra onları gizleyenler var ya, işte onlara hem Allah lânet eder, hem de bütün lânet etme konumunda olanlar lânet eder. (Bakara 159)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'daki Akaryakıt İs... Eğitim kurumu yönetici... Taekwondo yaz kursu de... Zigana Dağı'nda Ölen N... Eski Belediye Başkanım... Apartmanda mahsur kala... Oltu saat kulesine kav... Mutsuz annelerin bebek... Kutlu Doğuma özel ücre... ÖSS'de Erzurum Dil 1.s... "İnsan İlişkileri, İle... Yaz Kur'an Kursları il... Oltu Anadolu Öğretmen ... Oltu Sağlık Meslek Lis... Ak Parti'nin Iğdır'da ... Sultan Nine, 100 yaşın... Oltu Çayı etrafındaki ... Duman olan paranın hik... Kamyonet ile Otomobil ... Anadolu Öğretmen Lises... Dini Öğrenmenin Yaşı. Helal Kesim Aldatmacası. Yasakları çoğaltalım Bu ayıp size yeter Erbakan'ın Kurtulmuş i... Kimler için oy kullanı... Partilerin seçim hesap... Başbuğ, Uludere ve şef... Onun adı Kemal... Erdoğan'ın anlamadığı... Nahl ve Ankebut 43. ay... Başbakana bir 'uyanığı... Nisa Suresi 43. Ayetin... Öğrenciyi sınıfta bıra... Apo'nun avukatları Savcıya medya ayarı Fil Hadisesine Farklı ... Tam da böyle bir şey 'Hayata Dönüş'te medya... İbretlik Hikayeler Seni çok ama çok seviy... İkinci el araçta en ço... Samsun'da kırmızı paza... Yöresel Yemeklerimiz Buraya onun adını yaz ANAYASA MAHKEMESİ ONAD... Mehdi yi bekleyenlere.... Reklam Yazarı Şair Ha... Uyku pozisyonunuza gör... Yöremizden kelimeler Harika bir hikaye Memur adayları için te... Kadınlar neden ilgisiz... Dostluğa... Parmak İzinin Sırrı Bir yumurta nasıl pake... inTouch 2 Tanıtımı Yap... Cep telefonlarındaki r... Halk Eğitimi Merkezler... Bu Tuzağa Kesinlikle D...
Etiketler
Oltu İlçe Teşkilatı iftar yemeği Ak Parti kutlama belediye başkanları Haksöz Haber Kur'an Firavun İbrahim Murat Kayacan tavsiye et oltu gazetesi sitemiz karayolları asfalt yol çalışmaları seyahat işkence propaganda baskın Bülent Korucu gazeteciler Silvan Genelkurmay Karargâhı ezilen Oltulular köpek vatandaşlar eczane otomobil Şenkaya karayolu Oltu hayat trafik kazası Hz. Muhammed Veysel Karani şeyh Hz. İbrahim badelenmek Bursa Trafik İşaretleri Okuma Sistemi Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı Ford Volvo Şerit Takip Sistemi Mercedes Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi General Motors komşu 25 Mart maç Oltu Şehir Stadı hükmen galip
Haberler