Allah, onların önlerindekini de arkalarındakini de (yaptıklarını da yapacaklarını da) bilir. Onlar, O'nun razı olduğu kimselerden başkasına şefaat etmezler ve hepsi O'nun korkusuyla titrerler. (Enbiya28)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Şenkaya'da Vahşet: Ken... Osman, Mevlüt ve Neşet... Oltu'ya da gökten çamu... Oltu'da dar gelirliye ... Kaymakam Fatih Çobanoğ... Oltu Kaymakamlığı'ndan... Canlı hayvan pazarında... Oltu Anadolu İmam Hati... Tortum'da Kurt Saldırı... Tutmaç Köyü'nde uygula... Oltu'da bilgilendirme ... Yerli koyun yünü satıc... Şenkaya'da faciadan dö... Oltu Kalesi bayraksız ... Öğretmen Mehmet Demirc... Dünyanın en büyük Oltu... Piknikten dönen öğretm... Oltu Kaymakamı Fatih Ç... MHP Erzurum Milletveki... Oltu Lisesi bahçesine ... Sert bakış çocuğun zek... Peygamberimizin Veda H... Libya'dan Sonra... Anayasa Mahkemesi'nin ... Milli Eğitimde Bunalım... Kur'anın VELİLERİN ARD... Adımız andımız... İşte merak edene şiken... Yaradanı hissedebilmek Çok eşlilik ve Kur'an'... Yaptığımız Büyük Yanlı... Şeytanın Özelliği: Tevil Rivayetler İnancımızı ... Dekolte konusunda medy... Ah(ah)lak Yoksunluğu Askerlik Devlet ve toplum Nefis ve Mücadelemiz... "Annane. Sen ne biçim ... 'Baykal gitsin'cilerin... Uzaktaki bilgisayarını... Çikolata yorgunluğa iy... "Her şey" ayrı mı yazı... Her güne hayatınızın i... Ailesel ve sosyal soru... Bozuk Simit paraları i... Gençliğin sırrı Yargıtay 11. (On Birin... Namazda Okunan Dualar ... Kaç No'lu Karayolundayız? Penatlıyı 90'a atmanın... Onarılamaz Anılar Nokia Ailesi'nin Yeni ... Bu kadarına da pes doğ... Küçük Orucuk (orcuk) Köyü Bilinçaltının Gizli Di... Lavaboya dökülen 1 lit... Mizah gençlere hitap e... Unutma Dost Tema Görsellik Hk.
Etiketler
elektrik kesintisi Oltulular vatandaş işkence şeyh din oltu gazetesi cinsel mürid hapis istismar vaad cennet MEB kitaplar okul öğrenciler ilköğretim Milli Eğitim Bakanlığı teknoloji gelecek tehdit ekonomi ölüm arı tarımsal elektromanyetik dalgalar oltu çayı kilise oltu resimleri oltu gazetesi oltu kalesi Meşe Şenlikleri dernek dayanışma Derekapı Köyü sosyal yardımlaşma İlçe Emniyet Müdürü Ali Osman Küçükalkan Oltu Oltu Askerlik Şubesi, Mehmetçik halaylı uğurlama Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Recep Final Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek Oltu-Ardahan karayolu Dışişleri Bakanı Deniz Feneri Ahmet Davutoğlu Aydınlık Gazetesi Cumhuriyet gazetesi anadil Ahmet Altan soykırım güneydoğu imha türkler kürtler Molla Kasım yasak meyve ilk kadın Havva Adem ilk insan cennet
Haberler