Ey iman edenler! Hiçbir alışverişin, hiçbir dostluğun ve hiçbir şefaatin olmadığı kıyamet günü gelmeden önce, size rızık olarak verdiklerimizden Allah yolunda harcayın. İnkâr edenler ise zalimlerin ta kendileridir. (Bakara 254)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Gürsel Tekin Narman'da... 2011 Okullar Arası Vol... Oltu ilçe Emniyet Müdü... Oltululara Nisan Karı ... Oltu SYDV Köylülere Ko... Şike Parasına Fetva Ve... Emrah Yıldırım'ın küçü... Oltu Halk Eğitimi Merk... Ağıla Giren Kurtlar Ko... Demircilik Mesleği de ... Seçimi Bilen Şirketin ... Çim saha inşaatımız hı... Oltu Devlet Hastanesi'... Kenelerin En Büyük Düş... Oltu İlçe Jandarma'da ... Narman hafta sonunu Ka... Şampiyon öğrenciler öd... Osman Taşcı'dan hüzünl... Oltu Anadolu İmam Hati... Büşra, Ödülünü Kaymaka... Uyandım Sabah İle Böl ve yönet Burun Tıkanıklığı ve N... Anne-baba, çocuklara o... Milli irade, Balbay ve... İslam'da Tevessül (yüz... Partilerin seçim hesap... Veda Hutbesi İsra suresi 36. ayet v... Toplumun Dört Esaret Z... Bu nasıl bir mahalle b... Kemalizm'in yeni krizi Ergenekon'un medya aya... Ali Bayramoğlu'ndan Er... Kıssadan hisse alalım Uludere Dövülerek Öldürülen Er... Bir utanmazlığın anato... Manevi değerler minikl... 'İmam hatip' kadar taş... Şimdi sevmek zamanı... En büyük ve en küçük s... MEB: Kumar öğeleri olm... Portable Nedir? Portab... Gençler evlenemiyor, m... Son Sözler... Öğretmenlerin 'ses'i z... Arı uğultusundan bal ü... Okuduklarınızın Tümünü... İnterneti Türkler Buls... İki Sütun Arasına Yazı... Kadınlar Akıllıdır Dört Telefon ve Dört b... Yeniden başlat, düzelsin! MEB, okul müdürüne 40 ... Mutlu evliliğin bilims... Ah Şu Kadınlar... Şeffaflığıyla Bize Dür... Bilgisayar kullanıcıla... Kiracılar bu değişikli...
Etiketler
psikolojik suikast Rotahaber YAŞ Işık Koşaner Genelkurmay Başkanı ehliyet sınavı gözlemci Yüksekova okuma-yazma Hakkari Türk aydınları Kürt aydınları PKK şike Apo Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nurullah Aktaş Oltu İMKB YİBO Mustafa Arslan 25 Mart Oltuspor averaj amatör küme lider bakan okullar bağış milli eğitim yeni kayıt Ömer Dinçer temizlik veliler voleybolcu kız Ramazan muhafazakar otobüs haber malum medya şort Emine Ayna Selahattin Demirtaş Neşe Düzel Demokratik Özerklik Aysel Tuğluk google il içi atama yer değiştirme isteğe bağlı Recep Aslan Dutlu Köyü Rahmi Koç takla attı Oltu yakınlarında otomobil
Haberler