Allah, aklını işletmeyenlerin üzerine pisliği (rics) yağdırır! (Yunus 100)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltulular destek için ... Taşlıköy Karpuzu Yok S... Oltu Çayı İstinat Duva... Yabancı turistlerin te... Şampiyon öğrenciler öd... Oltu Anadolu Lisesi So... Narman'da 1. Çiftçi Ko... Oltu'da cenaze sayısı ... Kaymakam Yaran, Başkan... Narman'da Minik Çevrec... Oltu Kaymakamı Fatih Ç... Tutmaç Köyü'nde uygula... Olur Atlı Köyü için ya... Cumhuriyetin 87. yıl d... Oltu'da Koltuk Tamirci... Abdulkadir Nalbantoğlu... Yasin Haşimoğlu İ.O. 2... Narman'da 13. Buzağı T... Narman'da Çanakkale Şe... Erkek Gibi Yaşadı, Kad... AŞKşemseddin Yalancı ve Sahtekar Kişilik Vahye Terbiye ... Guardiola'dan başarı i... Takvim CHP'nin adayları ve ac... Dövülerek Öldürülen Er... Zirvede Bırakabilmek Erbakan'ın Kurtulmuş i... Kılıçdaroğlu, Kürşad T... Devlet yardakçılığı ve... Kemal Kılıçdaroğlu - A... Asker, hep kocaman bir... Babalar ve Putlar Kadının Çalışması Askerden medet umanlar... Televizyon ve telefon ... Ali İmran Suresi 187. ... Ne işin var o otobüste? Siyasetteki karmaşanın... Sağ Tuş Menüsünü Özell... Çocuğum hasta, refakat... Salakla zeki arasındak... Elleri çapraz tutmak '... Mantıklı Ama Cevapsız ... Yurtiçi ve yurtdışı gö... Akıllı naylon poşet ür... İçinizdeki öküze oha d... Nisa suresi 159. ayet ... Hayatı seyretmeyin, ya... Okuldan sıfırcı öğrenc... Sabit disk boyutunu fo... Facebook profilinize k... Öğrencisinin sırtında ... Köylü de kentli de kar... Amway ve benzerlerinin... Bir Rüyanın Ardından G... 6 Saatlik Ders Dışı Eğ... MEB'den Ek Ders Ücreti... Sanal ortamda kim daha...
Etiketler
kadınlar dul hikaye taciz erkekler defn Kürt politikacıları Silvan Kurtuluş Tayiz Çukurca demokratik özerklik Hakkari arıza kayıt Haktan Kılıç Müşteri İlişkileri sms Türk Telekom mobil operatörler, Adnan Yılmaz AK Parti inceleme Şenkaya gezi Erzurum Milletvekili iftar yemeği Oltu İlçe Teşkilatı Ak Parti belediye başkanları kutlama federasyon tff Erzurum Oltuspor temsilci Erzurumspor Kaplıcalarspor Ak Parti seçim Gençlik Kolları Mehmet Ağırman okul akıllı tahta öğrenci Kocaeli tablet Fatih Projesi bilgisayar HES kadın Pehlivanlı Beldesi Tortumlu hidroelektrik santrali dayanışma dernek Meşe Şenlikleri sosyal yardımlaşma Derekapı Köyü
Haberler