Ey Kitap ehli! Niçin hakkı batılla karıştırıyor ve bile bile gerçeği gizliyorsunuz? (Ali İmran 71)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Ramazan pideleri iftar... Oltu Beden Eğitimi Öğr... Kırkıncı Hocadan 'EVET... Oltu'ya ikinci HES Şenkaya Hastane'ye Kav... Fotoğrafçılık Kulübü'n... Mikail Usta'dan bir ic... Şenkaya'da su kavgası:... İlköğretim okulları 2.... Oltu'da köpek saldırısı İlçemizdeki Ortaöğreti... Öğrencilerin eğitim se... Oltu'da kışlık peynir ... Çiftçilere "Hayvanları... Havva Hemşirenin Eşine... Hattın PKK'nın elinde,... Ethem Baba Türbesi'ne ... Ayılar Olur'da 10 koyu... Güllizar Çelik Vefat Etti Köy Muhtarlarından Yem... Yok mu Kılıçdaroğlu'nu... AKP ile ordu Kürtaj Cinayettir, Eğe... İslam dininde bölünmey... Kaldırım İşgallerine F... Aferin, pek güzel yapı... Muhtıra veremediler is... İbrahim suresi 52. aye... Bozulan bir orucun kef... Kurban kesimine bakmak Bunun altından kalkama... Belki Öğüt Alırız Ya d... Ergenekon ve Başbakan Türkiye ne yapmalı? Anayasa Mahkemesi'nin ... Tanıştırayım: O başört... 'Müslümanca özeleştiri' Kurban... Zana ve bağımsızlık Bayanlarla Konuşmak Ha... Belediye başkanı ile b... Yüz yılda bir yaşanaca... Sağlık raporu alan mem... Dünyanın ekseni kaydı! Hangi ülkenin kaç sayı... Böyle bir oyuncuyu ned... Öğrencisinin sırtında ... Bedava antivirüsün zaf... Erzurum'da nikahlı eşe... 'Erkekler daha iyi par... Seni çok seviyorum annem Oltu'daki eğitim kurum... PDF Dosyalarını Metin ... Yakıt tasarrufu için n... İşini Bilir Kişi Şok G... Hurafe sözler... Bir Rüyanın Ardından G... İnternet çocuğunuzu ku... Xperia M2 Satışa Çıktı! Ecel Gelmeyince
Etiketler
Genelkurmay Karargahı Silahlı bürokrasi Kuvvet komutanları TSK Işık Koşaner BDP şahinler Cemil Bayık Pkk güvercinler Öcalan savaş Silvan karayolları Yusufeli sel bölge trafik sağanak yağış Anti-militaristler Ergenekon Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner Balyoz çocuklar Sarısaz Köyü Kandil Oltu İlçe Teşkilatı Ak Parti risk kırım kongo ilaçlama ilçe kene sosyal hayat Allah'ın Sünneti şükür örnek ayet şahit fırıncı esnafı Murtaza Gökçe Narman Alabalık Köyü Oltu Belediyesi Gökçedere Köyü deresi dondu HES Pehlivanlı Beldesi hidroelektrik santrali kadın Tortumlu
Haberler