Allah, onların önlerindekini de arkalarındakini de (yaptıklarını da yapacaklarını da) bilir. Onlar, O'nun razı olduğu kimselerden başkasına şefaat etmezler ve hepsi O'nun korkusuyla titrerler. (Enbiya28)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Uğur, Oltulu genç teni... Fevzi Budak vekillik i... Sabancı İlköğretim Oku... Dolandırıcı facebook't... Oltu Anadolu Öğretmen ... Oltulu Bayanlardan Sev... Narman Kaymakamının Eş... Yıldızlar Futbol Turnu... Oltu'da çatıdan düşen ... Doğal Gaz Yalana Çıktı! Narman'da Öğrencilere ... Hastalıklı ağaçlar eko... Artık Sertifikası Olma... Başarın Dershanesi YGS... Üç aylar Cuma günü baş... Narman Belediye Otobüs... Güllizar Çelik Vefat Etti Oltu'da meydana gelen ... Düğün Konvoylarındaki ... İlçemizde Kırım Kongo ... Allah'a Tanrı ya da İl... Tokat Atmadan Bir Daha... CHP ve Suriye Kızların ahlakını yürü... İnsani yardım nereye k... Hanefi Avcı Projesi'ni... Güçlü Ve Sağlam Bir İm... Gökkuşakları Madde nedir? Hepimiz örtülüyüz! Yok mu Kılıçdaroğlu'nu... Beyaz adam ve muhafaza... Bunca ölüm rastlantı o... Din Yarıştır Padişah ve İhtiyar Atatürk'ün gençliğe hi... Bikini sorunu Operasyon ve Balyoz Devlet ve toplum 25 Mart Beldespor Meral'in dudak uçuklat... İnternette bu 10 şeyi ... Bürokratik Oligarşi Empatinin Tanımı ve Ta... Doğumun En Fazla Olduğ... Reklâm Yazarı, Şair Ha... Susmak ve öğrenmek Leyleğin Atılmış Yavru... Genleri çözdü, imana g... Sevdiğini Hissettirmek... Reklam Yazarı Şair Has... Televizyonu Kapat Canlı Hesap Makinası Mesajlarınızda fazla k... Hoş bir yaşam kılavuzu 40 Yaş Erkeği Muhtar adayına sandıkt... Bir Mail ile hayatını ... Yeni Milli Eğitim Müdü... Adres çubuğunda news p...
Etiketler
Fenerbahçe Erzurum Stadı Beşiktaş şike operasyonu imsak vakti Abdulaziz Bayındır İlahiyat Fakültesi İstanbul Üniversitesi Süleymaniye Vakfı çocuklar hediye düğün zarf tehlike konvoy Gökçedere İlköğretim Okulu Levent Kızılkaya Çukurca Zemin Ergül Cemaleddin Yıldız gece Oltu geç saatler yangın Oltu Meslek Yüksek Okulu kül oldu saman yardım kampanyası bağış Somali Olur ilçesi ilçe müftülüğü Bayburtlu Kenan Üstün Bahtinur Akgün Refika Üstün Ender Üstün karaman ırkı sığır dayanışma yardımlaşma köylüler koyun Oltu SYDV kamu paketi kamu tarifesi turkcell GSM cazip kampanya şirket avea muhafazakar şort Ramazan haber otobüs voleybolcu kız malum medya
Haberler