Ey insanlar! Hiç şüphesiz, Allah'ın vaadi gerçektir. Onun için bu basit yaşam sizi aldatmasın. Ve sakın o aldatıcı (şeytan), sizi, Allah ile aldatmasın. (Fatır 5)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'da sel, Kırdağ'da... Şenkaya'nın Düşman İşg... Oğuzdan "Sonucu nasıl ... Aksukapı'da Trafik Kaz... Civil Peynirin Muhteşe... Mustafa Armağan'dan Ol... Kompozisyon Yarışmasın... Oltu Taşı firesini hed... Oltu'da Müdür Yardımcı... Erzurum'un Rüya Takımı... MHP İlçe Başkanı Coşku... Oltu'da propagandaya d... TV'de izdivaçın inandı... Hasan Sağdıç'ın Annesi... İlk seçim karargâhını,... Narman'da karantina! İlçemiz okulları bir k... Futbolun güzel yüzleri... Müftü İmamoğlu: Yaz Ku... Oltu Çayı'na Setler Çe... Kişisel Gelişim Dini İki dil Emniyet'te Fethullahçı... Müslüman olmayanların ... Polis devletine koşar ... Hasan Cemal: 'TSK'nın ... Kurban... Anayasa Mahkemesi'nin ... Bizim Site Muhtıra veremediler is... Kur'an'da evlatlık kon... Değiştirilemez maddele... Milletvekili Adayları Apo ve ateşkes Şefaat Tümden Allah'a ... Bütünlük 'Tam bir muhalif': Kıl... Bir utanç gecesi Hesap Endişesi Yaşam Sadece Sevgidir.... Son isteği bir bilgisa... Erkeklerin Anlayamadığ... Alçaklarla savaşmak ye... Bir e-postanın yolculuğu Evli erkekler daha kibar Alzheimer tüm dünyada ... Sınıf öğretmenleri gez... Harika bir hikaye Verileri bedava kurtar... Excel'de Sayfa Koruma ... Yöresel Manilerimiz MEB'de Rotasyon Uygula... Zekat Konusunda Yaptığ... Geniş suratlı erkekler... Memur kızına boşandığı... MEB, devamsız öğrencin... İsterseniz Firefox ve ... Nedir ikinci öğretim? VLC player güncellendi... Giyim konusunda dikka...
Etiketler
galip hükmen 25 Mart taksici sokak patates çuvalı yavru fare Pasinler Belediye Başkan nalburiye Türkanlar Molla Kasım hastane Öztaşlar koruma veteriner yaralı şahin vatandaş eczane Oltu Mehmet Berk Zekeriya Öz temiz futbol Federasyon Galatasaray Savcı puan sezon puan durumu maç şampiyon zirve lider Romanyalılar DAİB Başkanı Cemal Şengel Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Oltu'da çıkarılan takı ve tespihler Oltu Taşı ürünleri Oltu Taşı güven kurs ehliyet ilkokul mezunları İmralı Kandil makasçı demiryolları Kürt hakları Temel Fadime Kur'an Mahmud Ebu Reyye ayetler Furkan suresi Muhammedi Sünnetin Aydınlatılması peygamber
Haberler