Bu Kur'an; kendisiyle uyarılsınlar, Allah'ın ancak tek ilâh olduğunu bilsinler ve akıl sahipleri düşünüp öğüt alsınlar diye insanlara bir bildiridir. (İbrâhim 52)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Şenkaya Müftülüğü'nden... Sosyal Sigortalar Kuru... Oltu Kız Meslek Lisesi... 25 Yıllık Müdürün Vedası Ramazan'da 'Kadayıfçı'... Dutlu Köyü'nden Mehmet... Oltu Belediyesi Altyap... İşletme Müdürlüğünden ... Oltu'da yol çöktü, kam... Oltu'nun Başaklı Köyün... Oltu Ülkü Ocakları'nda... Oltu'da İlkbahar Aşıla... Kaymakam Yaran'a Yıldı... Domuzlar Oltu'da Yol K... Gezici Araç Muayene İs... 19 Mayıs töreni bunalt... Erzurum ve İlçelerinde... Akşar'da kamyon dereye... Oltu için "Spor Komple... Çiçek Gıda, unlu mamül... Hacivat'ın kim olduğun... Savaş hile midir? Beynimi tıklıyorum, bi... Nisa suresi 125. ayeti... Hasan Cemal: 'TSK'nın ... Maide suresi 41-42-43-... Evliliği sona erdiren ... 'Devlet girdi'nin ötes... Haram ve helal konusun... Demokrasinin dayakla, ... Tahta At Vecdi Gönül vak'ası Kuran ve Abdest Generaller, obua ve yaşam Ölümle yüzleşebilmek Kibir, Sonu Cehennemde... Araf 170. ayetin düşün... Yelkenli Gemiler Kıssadan Hisse Alalım.... Sana bir müjdem var İnternet Cafe sahibini... Şifre deyip geçmeyin! Arap atasözleri Ölene kadar süren 'eyl... İş yeri kuralları Bir Excel tablosunu Wo... Babalık izni 3 günden ... Okul Spor Kulüpleri Yö... İbretlik Hikaye Yan Yana Popüler Haber... Görev dürüstlükten öne... Sevgi sözleri... Oltu Türküsü HTC’nin Yeni Ürünü M8! 25 Mart İlkokulu Müdür... Öğretmenleri tehdit ed... Hala sizinleyse... Einstein'nin beyni 240... Cep telefonunuzu satma... Uyku Hastalığı Nedir? ...
Etiketler
Andımız cezalandırma eleştiri insan hakları öğretmen nar ekşisi mısır Türkiye mayonez bardak ketçap sos Oltu çıplak trafik görev polis yağmur sel Erzincan ayak öğretmen öğrenci eğitim şiddet ingiliz uzman dayak yarışma öğrenci Spor Lisesi Güzel Sanatlar Cemaleddin Yıldız Gökçedere İlköğretim Okulu Okulu-Aile birliği Yıllık Olağan Toplantısı sonuçlar seviye belirleme sınavı Oltu 1. yerleştirme tercih sbs üniversite 2011 LYS öğrenci Oltu Anadolu Öğretmen Lisesi maç sonuçları Oltuspor amatör küme Erzurm mevsim sivrisinek sağanak yağış yağışlı hava
Haberler