Sen Kur'an okuduğun zaman, seninle ahirete inanmayanların arasına gizli bir perde çekeriz. (İsrâ 45)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'da idareci kadros... Gökçedere İlköğretim O... Oltu Yakınlarında Traf... Okul bahçesinde dikkat... Oltu MYO, Eğitim Kalit... Oğuzdan "Sonucu nasıl ... Oltu'da lise öğrencile... Oltu'da bağ ve bahçe t... Askeri Araç Koyun Sürü... Miniklerden etkileyici... Hayvanseverden örnek d... Ayakkabı Seçimini Nası... Oltu'da Açık Lise Sına... Oltu'daki kaldırım ve ... Oltu'ya Polis Amca Küt... Oltu'da İlkbahar Aşıla... Oltu'da Uyum Sorunu Ya... Tortum'da Kurt Saldırı... Hastalar ameliyat için... Stres 'Romatizma'ya Ne... MİT'çi ve fatura Başbakana bir 'uyanığı... Çözüm ve çözümsüzlük Barcelona'yı neden tut... Kur'anın kadına verdiğ... Bakara 184. ayetin gün... Ahlak ve kaset Al-i İmran 19 ve 20. a... Çanakkale Savaşı gerek... Yahudilerin insanlık a... Kişisel Gelişim Dini Bu ayıp size yeter Vilayet ve AK Parti'ye... Eylemlere "Evet" ama... Furkan suresi 30. ayet... Ülser ve reflünün en b... Demokrasinin dayakla, ... Dinlemesini bilmeyen ö... Devlet şiddeti Tarih ve Erdoğan Ayın Yarılması Mucize ... Küresel ısınma çam ağa... Mahkemede Sorulan İlgi... Yüz yılda bir yaşanaca... Öğrencilerin ilk terci... Gerçek dostluk nedir? 18 yaşını dolduran öğr... Ne Kutsal Bir Mutluluk Aynı dili konuşmak Su ve suyun ciddi önemi Dur! Telefonu çalar ça... Çocuklara diş fırçalam... Merak edilen sorunun c... Seni çok seviyorum annem Cep telefonlarında 3G ... Allah ilmini ne zaman ... Sizce de makyajı biraz... Uzman öğretmenlik dava... Eğlenceli bilmeceler Haydar'ın İkna Mektubu
Etiketler
İHD işçiler gizli güçler saldırı tehlikeli oyun işkence vatandaş Oltulular elektrik kesintisi öğrenci öğretmen dayak eğitim uzman ingiliz şiddet Genelkurmay Karargahı Işık Koşaner Silahlı bürokrasi TSK Kuvvet komutanları demokratik özerklik Silvan Çukurca Kurtuluş Tayiz Kürt politikacıları Hakkari demokrat Mısırlı Müslümanlar Laik Müslüman sektör demir-çelik sanayileşme demircilik mesleği dünya ilçe merkezi örnek davranış köyler Narman Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy merhamet şeytan Allah cesaret zikir müslüman Kur'an İslam Rahman
Haberler