Öyle bir günden sakının ki, o gün hiç kimse bir başkası adına bir şey ödeyemez. Hiçbir kimseden herhangi bir şefaat kabul olunmaz, fidye alınmaz. Onlara yardım da edilmez. (Bakara 48)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Lisesi'nde sevinç... Öğretmen Not Defteri K... Oltu Polisi'nden kaçak... 25 Oltuspor Karşısında... Hemşerimiz, Karayollar... Oltu Taşı, Kadayıf Dol... Abdullah Arslan'ın Bab... Babalar Günü'nü Mezarl... Sabancı İlköğretim Oku... Oltu'da Vatandaşlar El... Soğuk havada yıkatılan... Bor'da Trafik Kazası: ... Aycan 'Dikkatli Çocuk ... Ucuz ve kalitesiz Çin ... Oltu'da Yılsonu Değerl... Oltu Başbağlar Köyü'nd... Erkek Gibi Yaşadı, Kad... TGDF'nin en güzel örne... Heyelan Az Kalsın Dura... Eski Belediye Başkanım... Mut'a Nikahı Başsavcı Gökkuşakları İntikam Muhammet Suresi 2. ve ... Yüksek yüksek tepelere... Askeri medyanın özgürl... Kıyamet bizlere o kada... Başbakan'ın yumruğu CHP ne zaman ciddiye a... KUDAKA Devlet PKK'ya karşı se... Arda ile Messi arasınd... Kural tanımayan çocuğa... Bu filmi sakın kaçırma... Allah İçin Samimi Olmak Yufka Yürekli Örümcek Zihniyetleri aynı, ren... Murat Karayılan'a Gözüm Özümün Penceresi Google'nin 11 Gizli Ye... Bilgisayar karşısında ... Evlilik aşkın sonu değil Yazılışında en çok hat... İftira Hangi saatte ne içeceğ... En Çok Okunan Haberler Yasin Haşimoğlu da mil... Tacizci öğretmen tutuk... İşte, yaşantımızda en ... Vali, bu okul müdürü m... 'En büyük engellilik i... Matematikte niçin (-2)... Niçin İngilizce öğrene... Tarihe damgasını vuran... Çay içmek, zindeliği a... Bu da bir kadının haft... Vatandaş bilinçlendi h... Anne Baba Olmanın Zorl... Önsöz
Etiketler
şair Cevat Vural ilçe merkezi en sıcak yaz kurak Oltu Çayı tarla çayır modern yaşam direniş köylerimiz karayolu çerçiciler tablet öğrenci akıllı tahta okul bilgisayar Kocaeli Fatih Projesi Başbakan Erdoğan şike soruşturması Futbol Federasyonu teknik takip Fenerbahçe Aziz Yıldırım hayvan türü zengin Çoruh Havzası Türkiye göç güzergahı kelebek doğal ortam şifa sülükler yetiştirilen alternatif tıp Mehmet Baransu Genelkurmay Başkanı Taraf Gazetesi belge ıslak imzalı İlker Başbuğ Abdulaziz Bayındır imsak vakti Süleymaniye Vakfı İlahiyat Fakültesi İstanbul Üniversitesi Kaddafi muhalifler CNN muhabir Trablus Libya El Cezire Gürcükapı Camii belediye başkanı Kemerkaya Köyü Asri Mezarlıki Necmettin Taşcı
Haberler