Ey insanlar! Hiç şüphesiz, Allah'ın vaadi gerçektir. Onun için bu basit yaşam sizi aldatmasın. Ve sakın o aldatıcı (şeytan), sizi, Allah ile aldatmasın. (Fatır 5)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Kaymakamlık Kupası Bah... MHP'li Aday Coşkun, Ba... Makam odasında mandali... Oltu'ya Sarıkamış Şehi... Cumhuriyet İ.O. voleyb... 20 yıldır bitmeyen özlem Erzurum'da Okullar Ara... Oltu'ya ikinci HES Yeni doğan buzağıların... Yasin Haşimoğlu İlköğr... Olgiad, Aşureyi Memur ... TEDAŞ Ekipleri Ağaç Bu... Sarısaz ve Kaleboğaz K... Piknikçiler soğuk hava... Oltu Cağ Kebabı ve Olt... 9. Uluslararası Türkçe... Resimli Pastalar çocuk... Şenkaya'dan keneye bir... Hemşerimiz Eşref Altaş... Orhan Taşkın'ın Babası... Ümmi Peygamberin okur ... Yara kalır Geriden muhalefet BDP'yi kapatmaya mı ha... Yedikçe zayıflatan bes... Gandi'ye küfrettiren p... Kaldırım İşgallerine F... Bayram Sevinci 'Baykal gitsin'cilerin... Nesih-Mensuh konusu ve... Çalmak Cehalettir Sık Yapılan Hatalar Nur cemaati mensubu ka... Sahte özgürlükçüler yü... Listeler ve iki isim Kaf Suresi 45. Ayet ve... Yeniden Her hicret bir ınkılap... Salih (a.s.)'ın Devesi Başbakana bir 'uyanığı... İnternet Cafe sahibini... Memur kızına boşandığı... Günü 25 Saate Çıkarmak 'Ağız Kokusu'na birebir Basit Matematiksel den... Uyanın Artık!!! Muhtarlarınızı seçerke... Bilim, insandaki 9 dav... Bu Formülleri Yazıp Sa... Ayder Yaylası'nda müşt... Giyim konusunda dikka... Şifalı bitkilerin kull... 25 yılını dolduran öğr... Kayıt bölgesi dışında ... Ana Dil Edinimi Mucizesi TARAF'ın sahibinden... "Deniz ortadan ikiye a... Temel Counter Oynarsa... Kur'an'a Dönüş'te Vahy... Bunları Biliyor musunuz?
Etiketler
İbrahim Çınar 4207 Sayılı Kanun sigara yasağı Şenakaya Şenkaya Kaymakamlığı Pasinler Çat Narman Hınıs Ak Parti Alver Beldesi yol çalışmaları asfalt karayolları işkence seyahat MOLLA KASIM Oltu Devlet Hastanesi İbrahim Ziyrek kaldırım taşları Oltu Belediyesi yöneticilik atama yöre kurum eğitim sonuçlar İmralı Kandil Fadime Kürt hakları makasçı demiryolları Temel Emekli İmam Aslanpaşa Camii İnci Köyü İbrahim Altaş lisans yerleştirme seviye belirleme sınavı SBS öğrenciler ödül Erzurum final oynama süper kupa başörtüsü yasağı beyin cerrahi servisi Ada hastahanesi Giresun
Haberler