Allah size yardım ederse, hiç kimse sizinle baş edemez; ama ya O sizi terk ederse, kim size yardım edebilir? O halde müminler Allah'a güvensinler! (Al-i İmran 160)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
İnek hırsızları Oltu'd... Çöplerle Dolu Oltu Çay... Ak Parti Narman İlçe B... Gökçedere İlköğretim O... Oltu Orman İşletmesi t... Göl kenarında susuz köy Kutlu Doğum programı, ... İlçemizdeki Ortaöğreti... Otomobil Uçuruma Yuvar... Liderlik 90. Dakikada ... Oltu'da minik öğrencil... Oltu-Olur Karayolunda ... Çapkın Horoza İlginç Ceza Oltulu İşadamları Suri... Kehribar saza paha biç... Türkiye ile yarışan Ol... Turnuvada çeyrek final... Kaymakam Yaran Okuma Y... Minik Oltululardan Anl... Oltu Çayı'nın Suyu Kur... Yalan Söyleyenler, Doğ... Okul öncesi eğitim dil... İmza: Bir dost!.. Erzurum utancını yazdı!.. Katiller Geveze Olur Zavallı CHP ve başka b... Kendine Müslüman AKP h... Miroğlu için ayağa kal... Kur'anda Nesih Edilen ... Oltu'da Belediyecilik Alçaklık ve ahmaklık Bu nasıl bir mahalle b... Fatih Terim G. Saray'd... Müslüman şikâyetçi bir... Becerebiliyorsanız Ati... Allahın elçisine verdi... 53 milyon Türk de 13 m... Cumhuriyeti halka açam... Balyoz, seçim kazandır... Zirveye doğru 3 adet 0 kullanarak 6 ... Yüzük parmağı uzun ola... Yemek seçmek genetik mi? Fanatizm, psikopatlık ... Yaşamak sevince anlam ... Mahmut Esat Bozkurt ve... Anne ve Kaynana Gözüyle Hitap etmede uyulması ... Hiç beklentisiz sevdin... Aynı dersten iki defa ... Kıymetini bilemedik Ef... Neden leoparların bene... Kadınlar Kaça Ayrılır? Profesör Milton Freidm... Hurafe sözler... MEB'den Ek Ders Ücreti... Doğduğunuz aya göre ki... Forumda avatarı olmaya... İlköğretim öğrencileri... Okuldan sıfırcı öğrenc...
Etiketler
kutlama Ak Parti Oltu İlçe Teşkilatı iftar yemeği belediye başkanları görünmez kaza Aziziye Araştırma Hastanesi Tortum yolu demir parçası reyon çocuklar yaz tatili hediye kitap ev samanlık ahır yangın Kaleboğaz Köyü oltu gazetesi tavsiye et sitemiz talihli Hamdi Polat daire Bodrum uğur soğutma eczane Ihlamur Çayı alternatif tıp Kayısı Yağı aktar Bodur Otlu Şeker Çayı Sağlık Meslek Lisesi Oltu İlçe Müftülüğü icazet hafızlık Oltu Ayşeana Kız Kur'an kursu öğrenciler başörtüsü yasağı beyin cerrahi servisi Ada hastahanesi Giresun Cemalettin Yıldız 2011 SBS Gökçedere İlköğretim Okulu ilçe birinciliği deneme sınavı
Haberler