Öyle bir günden sakının ki, o gün hiç kimse bir başkası adına bir şey ödeyemez. Hiçbir kimseden herhangi bir şefaat kabul olunmaz, fidye alınmaz. Onlara yardım da edilmez. (Bakara 48)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Başkan Ziyrek, güreşçi... Temizlikte Oltu Farkı Oltu'da taekwondocular... Oltu Başarın Dershanes... Deplasmanda 3 Puanı 4 ... Oltu Anadolu Öğretmen ... Çoruh Platformu önemli... Köy Okulları ve Onun F... Oltu Kız Meslek Lisesi... İmam Hatip Lisesi'ne y... Oltu'da heyelan tehlikesi Erzurum'un Kronikleşen... Oltu'da Koca Dayağı Ko... Kaymakamlık Turnuvası ... Otlu'da Karadenizliler... Oltu Erkek Yurdunun Te... Doğu'nun Fidan Kaynağı... Oltu'da Otomobil Uçuru... Narman'nın da hastanes... Temmuz Soğukları Usand... Son Dönemlerde Gençlik Generalin kefil olduğu... YSK davetiyesi: TBMM'y... CHP ve Suriye Nezahat Teyze, kendi e... Kaldırım İşgallerine F... Kendine Müslüman AKP h... Kişilik Vahye Terbiye ... Bitiş Sedef Çiçeği Gıybet Yalan Söylemez Araf suresi 33. ayet b... Bahçeli ve Kılıçdaroğl... İnme Eğitimde Ceza Bakara 146-147. Ayetle... Savaş Kimlerin Parmak İzi Yok? Erdoğan'ın anlamadığı... Kabir Azabı Vardır Çocuğunuzla işbirliği ... Bilgisayar Ne Kadar El... Günü 25 Saate Çıkarmak Öğretmenleri tehdit ed... Ramazan Bayramınız Kut... Sen yüreğimdesin... Limon ve Sarımsak Muci... Sevilmek için altı yol Kadına şiddet "hak" ol... Plazma TV'lerin Ömrü N... Ben Söylemediğim Halde... Hadislerin Doğruluğunu... Bir Rüyanın Ardından G... Bakıma muhtaç özürlüle... Çocuklardan yetişkinle... Aynı dersten iki defa ... Bahar çocukları daha ş... Çok kazanan kadın daha... Abur cubur çocuklarda ... Bir Rüyanın Ardından G...
Etiketler
temel erkek yurdu Mustafa Ağırman Oltu Birlik Beraberlik Vakfı Aslanpaşa Camii heykel Victor Hugo tiyatro Tolstoy Osmanlı roman Faulkner Caz Festivali Kürtçe şarkı Aynur Doğan Cemil Topuzlu aktar Kayısı Yağı Bodur Otlu Şeker Çayı alternatif tıp Ihlamur Çayı eczane halk iradesi darbeci general Ege Ordu Komutanı darbecilik sivil irade sosyete şehit cenazesi Teşvikiye Camii vergi rekortmeni Mehmet Aydoğdu Güzelsu Köyü Cumhuriyet Mahallesi Ahmet Aydoğdu Oltu Muzafer Çavuş Camisi Kadir Gecesi Kolonya Oltu Camiler Gül Suyu Cemaat Abubekir Akbulut öğretmen Hasan Akbulut Dutlu Köyü Karabekir Mahallesi Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü voleybol turnuvası Oltu Kız Meslek Lisesi şampiyon
Haberler