Ey iman edenler! Hiçbir alışverişin, hiçbir dostluğun ve hiçbir şefaatin olmadığı kıyamet günü gelmeden önce, size rızık olarak verdiklerimizden Allah yolunda harcayın. İnkâr edenler ise zalimlerin ta kendileridir. (Bakara 254)

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Karakuş'a Veda Yemeği

Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Karakuş için adliye personeli tarafından veda yemeği düzenlendi.

Oltu Kamacı tesislerindeki yemeğe Narman, Olur, Oltu Kaymakamları ile belediye başkanları, Olur Cumhuriyet Savcısı ve kurum müdür ve amirleri katıldı. Gecede Başsavcı Ercan Karakuş'a plaketini Oltu Ağır Ceza reisi Metin Kukul verdi.

Programda ayrıca hakimler Serkan Çınar, Göksel Aslan, Gökmen Avcı ve Pınar Çirci'ye ise teşekkür plaketleri Oltu Ağır Ceza Reisi Metin Kukul, Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Esra Aladağ ve Oltu Cumhuriyet Savcısı Ali Rıza Sönmez tarafından verildi.

Plaket töreni sonrası Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, tayini çıkan savcı ve hakimlere Oltu Taşı tesbih ve takı seti hediye etti. Gece orkestra eşliğinde çekilen halaylarla sona erdi.

Tayini çıkan hakim ve savcılar gecede duygu dolu dakikalar yaşarken, Oltu'da görev yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Erzurum'da yaşayan ilg... Karabekir İ.O. 2008 Yı... Güzelsu İÖO Müdürü Nur... Oltu-Olur Karayolunda ... SYDV'den eğitime katkı... Çerçiciler Modern Yaşa... Oltu Meslek Yüksekokul... Oltu'da Güvenlik Danış... Hastalıklı ağaçlar eko... Büyük Zaferi, büyük bi... Erzurum'da Organik Mey... Kenan ve Ender Üstün'ü... Oltu ilçe Emniyet Müdü... Oltu İlçe Milli Eğitim... Ak Parti'nin Iğdır'da ... Okullar arası bahar kr... Yusuf Ziyabey Lisesi K... Gürsel Tekin Narman'da... Yasin Haşimoğlu İ.O.'n... Halitpaşa İlköğretim O... Adalet Bakanı, Ahmet H... Hadisler Ayetlerin Hük... Aile Ahlakını Muhafaza... Milletin anasını ağlat... Aile neden çöküyor? Dört duvar arasında an... Bu ayıp size yeter Tek suçlu PKK mı? Delilik Hanefi Avcı Projesi'ni... Halk Partisi Atatürk resimleri Öğrenim ve Eğitim Başbakana ne Şeker hastalığında aya... Apo'nun avukatları Kürtler konuşmalı Esnemek Şeytan'dan mıdır? Bizler İslam'ı böyle m... Kurban... Ders zili çalmadan doğ... Küresel ısınma çam ağa... Beş dakikada!.. Komşuluk Ölmüş... Bir Google araması içi... Kur'anı Güzel Okumanın... Çok anlamlı sözler... Bisiklete binmeyi nede... İlginç bir yıldız hikâ... Hafızlık ve Kur'an-ı K... Samsung'un En Yeni Cep... Bir web sayfasında met... Bakalım sayıları yerle... Uyanık bir adam, uyuya... Başarılı ana-baba çocu... Seferberlik Hatıraları Olur Belediyesi'ne Matematikte niçin (-2)... Evlilikten önce bu 11 ... Neyi sevdiğinizi mutla...
Etiketler
göç güzergahı Türkiye Çoruh Havzası zengin kelebek hayvan türü kalp krizi hava ambulansı Çamlıbel Köyü Cumhuriyet Mahallesi Şahismail Acar Berber İsmail yol haritası Oltu üyelik sembolik ücret Oltu Gazetesi ziyaretçi anket Şenkaya Aslanpaşa Camisi Narmanlı Camisi Bardız Camisi Narman Oltu cemiyet göğüs delam düğme çeyrek altın Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu SBS derece ödül Caz Festivali Kürtçe şarkı Aynur Doğan Cemil Topuzlu etkileme yaşlılar sıcaklar mevsim normalleri Anayasa CHP BDP Meclis Ne mutlu Türküm diyene MHP Anadolu Lisesi Yusuf Ziya Bey öğrenci kıyafeti
Haberler