De ki: 'Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.' (İsrâ 88)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Sınava Hazırlanan Çocu... Liselere giriş tercihi... Muayeneye tekrar giden... Oltu'da 30 Ağustos Zaf... Belediye bu işgale ne ... Hemşin Altıneller hizm... Kaymakamlar Kararnames... Umudunu kurtlar kaptı! Emekliliği Gelmiş Öğre... Psikoteknik Belgesi ol... 23 Nisan'da Çocuklara ... Oltu Anadolu Öğretmen ... Havva Hemşire'nin Şüph... Oltu Anadolu Lisesi Da... Mart ayı "Ayın Enleri"... Oltu'da Güvenlik Danış... Oltu'ya neler yaptıysa... Oltu ve Şenkaya Hayvan... Erzurum 2. Amatör Küme... Halitpaşa İlköğretim O... Allah Bollukla ve Darl... Ya PKK vesayeti? İdarecilik ve Amir-Mem... Tam da böyle bir şey Çözüm ve çözümsüzlük Dinlemesini bilmeyen ö... 53 milyon Türk de 13 m... Derbide şaşırtan 10 şey Furkan suresi 30. ayet... Çatışmalar martta yeni... Düşük Pantolonlu Gençlik Kadın iradesinin zayıf... CHP'de Abdüllatif Şene... Karalayıcı Söz Zorunlu eğitim olmasa ... Birincisinin sonu Necm suresi 19.....23.... Devlet biterken Aldırmayın soytarıya Tespihte Defo Olursa Aile ilgili Güzel Sözler Hz. Ömer'in, Valiyi sa... Alkışı hakkeden itiraf... Odaya kaç kez gitmeniz... PM Kontrol Evlilikten önce bu 11 ... Emekli paşa bakkalı de... Bilgisayarda araba oyu... Buzul hakkında bilmedi... Kalbim Kırık Kalsın! İlginç Bir İş Başvurusu 3 adet 0 kullanarak 6 ... Gidene kal demeyeceksin Msn Hata Kodları ve Çö... Coca Cola içen düzenli... İkinci el otomobilde '... En çok söylenen yalanlar Çok Lüzumlu Tarih Ansi... Doğum Günü Mesajları MEB'den Ek Ders Ücreti...
Etiketler
gezi AK Parti Erzurum Milletvekili Şenkaya inceleme Adnan Yılmaz Tolstoy tiyatro Faulkner roman Victor Hugo heykel Osmanlı Oltu İlçe Teşkilatı yönetim kurulu Ak Parti Fuat Demir köy ziyaretleri Veysel Karani badelenmek Hz. İbrahim Bursa Hz. Muhammed şeyh Oltu'da trafik kazası uçurum Uzundere otomobil Yayla Köyü Yavuz Taşkın Tuzla Köyü Oltu kaymakamlığı saat kulesi İbrahim Ziyrek Hükumet meydanı şüpheli ölüm Kürkçü köyü Şenkaya Şenkaya Devlet Hastanesi Türk aydınları Apo PKK şike Kürt aydınları Erzurum Van İstanbul Diyarbakır yönetim bütçe
Haberler