Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'da sivil toplum k... Narman ve Şenkaya'da Ö... Tortum'da HES Gerginli... Bilgi Yarışmasının gal... Oltu'da sahte taş uyarısı Zaman Gazetesi okurlar... Oltu EML ve Kız Meslek... Olur'da teknik arıcılı... İlahi Adalet: Ariel Şa... Olur Akbayır'daki çalı... Su Borcu Olanlar Dikka... Oltulu Milletvekili Ad... Oltu'ya Doğalgaz Geliyor! Yolcu Minibüsü Kırdağ'... Oltu Anaokulu Öğrencil... Web Tasarım Kursu Deva... Oltu Polisinden liseli... Erzurum'da 14 okula 'B... Narman'da doğan çift b... Ak Parti Oltu Eski İlç... Allah ın elçisine HİKM... Karanlık Enerji Oruç mu, Açlık mı? Yalnız Allah'tan yardı... Hadis Naklederken Lütf... Öğrenciyi sınıfta bıra... Aliimran 79. ayet ve R... Yaşananları sorgulamay... Futbol kültüründen ne ... Bana arkadaşını söyle! Güneşte Kararan Gözlükler Karakollar Kabir azabı konusuna K... Hiddink'i de havamız m... Peygamberimizin ÜMMİ O... Özür Dilerim! Müminlerin Hayatı Tekd... Dünya futbolu ve Türkiye Kullukta Markalaşmak Anıtkabir'e gömülen pr... Bakan Yıldırım: 600 bi... Komploculuk Kime Hizme... Hastalara farklı, kend... Reklam Yazarı Şair Ha... Evlilikle ilgili Sözler Erdem 1 Yaşında Okul öncesi eğitimcile... Hastaneye gidip iyileş... Yüz yılda bir yaşanaca... Kanserden korunmak içi... Anne ve Kaynana Gözüyle Profesörden tavsiye: B... Coca Cola içen düzenli... Cahil cesur olurmuş... Adım Mehmetçik, Soyadı... Toplam uyuma Parası: 1... 'Ağız Kokusu'na birebir Firefox da Açılış Sayf... Diş ağrısına karşı kar... Okul öncesi eğitim zor...
Etiketler
Ahmet Altan anadil türkler güneydoğu soykırım kürtler imha nişanlı kamera jandarma Türk Petrol Opet İbrahim Ziyrek Oltu Belediye Başkanı AK Parti Oltu İlçe Başkanı akaryakıt istasyonu Oltu Fuat Demir Sırrı Akbulut hafızlık Oltu Ayşeana Kız Kur'an kursu öğrenciler icazet Sağlık Meslek Lisesi Oltu İlçe Müftülüğü Mehmet Ağar Cuntacılık Atatürkçüler solcular subaylar Kürtler ordu darbecilik emniyet vatandaş dolandırıcılık şikayet cep telefonu kontür hukuk temel hak ve özgürlükler ilahiyatçı Mogadişu Müslüman Narman Belediyesi AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz Zigana Dağı encümenler Uzunoluk cağ kebabı yavru sincaplar piknikçiler Bayram tatili Erzurum Anadolu Lisesi Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2011 YGS istatistik bilgileri Oltu Anadolu Lisesi
Haberler