Andolsun, biz bu Kur'an'da insanlara her türlü misali değişik şekillerde açıkladık. Yine de insanların çoğu ancak inkârda direttiler. (İsrâ 89)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Horasan'da Feci Kaza: ... Engelli plakası tarih ... Gaziler Haftası Oltu'd... Abdülkadir Karaca Vefa... Oltu'da altın yatırım ... İlçemizde hırsızlık ol... Oltu Satranç Komitesi ... Köylere Hizmete Devam Gökçedere İlköğretim O... Oltu'da 23 Nisan coşkusu Okullararası Futbol Tu... Tortum Şelalesi İlgisi... Oltu'da trafik kazası:... Bakan Çubukçu'dan öğre... Gece Çıkan Yangında 15... Oltu'da Altın ve Krom ... Erzurum'da İsraf ve Lü... Mahmut Toksoy ikinci k... Ayvalı Barajı, Hükam'd... AKP Erzurum Adaylarını... Kriz Önce samimiyet testind... Bir kadın erkeklere im... Dinlemesini bilmeyen ö... İbrahim (a.s.)'ın Kuşları Ahhh... Bizi Yönetecekleri EHİ... Üçüncü gün İki kelime Kur'anda Buluşabilmek Kur'an'da anlatılan ze... Yazık bu çocuklara Peygamber eşleri ve ço... Anıtkabir'e gömülen pr... Tekfir meselesi Askerî cumhuriyet Şeker hastalığında aya... Başlıyor Nasıl bir milletvekili... 12 ve 10 Başarı Gemisinin Dümen... Merhaba internet, elve... X-tir Et Gitsin... Çocuklar televizyonu a... Rampada yolun güzergâh... Zaman Paradoksu Google ile 2001 yılınd... Evi yakın olan yatılı ... Erkeklerin Anlayamadığ... Erkeklerde 40 yaş buna... Dinler Arası Diyalog V... Forumda konuyu düzenle... "Her şey" ayrı mı yazı... 2-5 yaş arasında sünne... Türkiye'de darbe istin... Yüz yılda bir yaşanaca... 6000 yıllık hurafe: BU... Güvercinler kendilerin... Bilgisayar Ne Kadar El... İlginç Bir Cinayet Davası
Etiketler
kuşak Tekwando kurs meyve faaliyet ehliyet kurs güven ilkokul mezunları Bahtinur Akgün Refika Üstün Bayburtlu Kenan Üstün Ender Üstün Mustafa Arslan Oltu İMKB YİBO Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nurullah Aktaş Bodrum daire uğur soğutma Hamdi Polat talihli kitap çocuklar reyon yaz tatili hediye hadis-i şerif Mehdi İran Hz. İsa İran-Irak savaşı Kur'an heyecan tercih sistemi öğrenciler dolandırıcı telefon ihbar kontür emniyet Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner Ali Karahasanoğlu İtini erlere gezdirten subay Tümamiral Cem Gürdeniz Yeni Akit
Haberler