Onlara 'yeryüzünde fitne ve fesat çıkarmayın' denildiğinde, 'Biz ancak islah edicileriz' derler. İyi bilin ki, onlar ortalığı bozanların ta kendileridir. (Bakara 11-12)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Yönetim Futbolculardan... Narmanlılar Şiire Doydu Pasinler'de Bayan Öğre... Oltu Anadolu Lisesi'ni... Oltu Yakınlarında Traf... Ömer Çakmak'ın babası ... Oltu Çayı'na Setler Çe... Anadolu Öğretmen Lises... Ufuk Ceylan'ın öğretme... Şarampole Yuvarlanan M... Çocuklar Kara Lastikle... 7. Sınıflar arası bilg... İlçe Milli Eğitimden t... Erzurum'da Vahşet! Gol... Kur'an-ı güzel okuma y... Yer Bilimleri Fakültes... Oltu AGM'den ağaçlandı... Anadolu Öğretmen Lises... Oltu T Tipi Cezaevi'nd... Erzurum ve İlçelerinin... Üçüncü gün Kürtçe konuşan kardeşl... Birinci sınıflar okula... Türkiye'nin M Takımı Eylemlere "Evet" ama... Kurban Neo Osmanlı'ya karşı p... İyi ama e-muhtıra orad... Oy verirken hangi ölçü... Hayırlı bir tartışma: ... Patlama Diktatör Bakara 121. ayet ve Ki... Çamur Türkiye'nin Kaybolan Y... Üç Sarı Gül Araf 185 ve Ankebut 51... Yaşayarak Öğrenmek Din Müteahhitleri Nisa suresi 125. ayeti... Televizyon ve gış otur... Kalp krizi sabah daha ... İsterseniz Firefox ve ... Kıymetini bilemedik Ef... İkinci el araçta en ço... Özel liseler de Anadol... Can Yücel diyorki... Excel'de Sayfa Koruma ... Dikkat! Sanal Cin Sizi... Yan Yana Popüler Haber... Alkışı hakkeden itiraf... Sevgi ile ilgili güzel... MEB'den, Yönetici Atam... Çocuklara Fatalat İçer... Mutlu bir evlilik için... Hodgkin Hastalığı Yeni göreve başlayan m... Amerikalının yabancıla... Yasal olup, mantıklı o... Yalan Söylemenin Psiko...
Etiketler
talihsiz kaza Tortum Bağbaşı beldesi yolcu otobüsü Tortum Devlet Hastanesi öğrenci kıyafeti Anadolu Lisesi Yusuf Ziya Bey cadde tehlike şenlikler düğün konvoyu sokak saçan hayvan çoban öldü otlatma yıldırım çarpma Fatih Çobanoğlu kutlama geleneksel coşku İbrahim Ziyrek Kırdağ Şenlikleri müdahale kalp rahatsızlığı sağlık ekipleri Ulu Camii cuma namazı fenalaşan hediye zarf düğün konvoy tehlike çocuklar ilköğretim milyon sbs sonuçları oltu birincisi komşu hükmen galip Oltu Şehir Stadı maç 25 Mart iman Oruç Baba Türbesi put Ramazan israf iç hastalıklar zulüm
Haberler