Bu, kendisinde şüphe olmayan kitaptır. Allah'a karşı gelmekten sakınanlar için yol göstericidir. (Bakara 2)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'da Kutlu Doğum Ha... Şenkaya'da 150 Öğrenci... Lısbek Kavunu da çarşı... Oltu'daki kaldırım ve ... Kasetleri yayınlayan g... Hayırseverlerin eli ih... Oltulu eğitim gönüllüs... Meclis üyelerine soruş... Bir zamanlar 'Kesim Kâ... Futbol Turnuvasının Şa... Oltu'ya lapa lapa kar ... Bilgi yarışması 1. kad... Oltu'da işyeri açmak i... Oltu'nun duyarlı insan... Tutmaç Köylüleri Pikni... Ayı diye yanlışlıkla k... Oltumuzun Çim Sahası N... Mısır tarlasına giren ... Sel Nedeniyle Bölgemiz... Halitpaşa İlköğretim O... Gelin ONLARIN OYUNLARI... Kur'an da Mirasın Dağı... Güneş Neredesin? İşte merak edene şiken... Öğlen namazına nasıl k... Onlar Zirvede Bırakabilmek Peygamberimiz hayatınd... Bozulan bir orucun kef... Gıybet Yalan Söylemez Topkapı Parmağını Ateşe Tutan ... Başbuğ ve Uludere Oruç mu, Açlık mı? Prenses gibi büyütülen... Mükemmeliyetçi kişilik... Tam da böyle bir şey Bazı tehditler daha ka... Oktay Ekşi'nin istifası Namaza Hazırlık: Zihin... Vücudunuz ne anlatmaya... Maniler Dışarıdan bir göz: At ... Söylenemeyen 200 e yakın Radyoyu Ba... Masaüstünü canlandırın! Yalan Söylemenin Psiko... İlle de topuklu ayakka... Aşırı internet uyuştur... Kadına şiddet "hak" ol... El yıkamak, öldürücü h... Sony Xperia Z2 Satışa ... Rahmetli babam mı kurdu? Yoksa ben kılıbık mıyım? Facebook'ta arkadaş ka... Aklınız zeki mi? Samsung E250 cep telef... Facebook şifresini 1 d... Yalnızlık Halleri... Çay içmek, zindeliği a...
Etiketler
atama isteğe bağlı il içi yer değiştirme Erzurum askeri araç havaalanı yolu koyun sürüsü trafik kazası Mehmet Ağar subaylar Kürtler darbecilik solcular ordu Cuntacılık Atatürkçüler çağlayan yüksek dünya su Tortum Şelalesi Gökçedere İlköğretim Okulu Cemaleddin Yıldız Levent Kızılkaya Zemin Ergül Çukurca galip hükmen 25 Mart Reşadiye baskını Kürtler Dörtyol PKK Kontrgerilla mafya dizileri evlilik dışı hamilelikler gençlik dizileri terör diziler ağa-aşiret dizileri sihir-büyü dizileri İspir Yeşilyurt köyü Pazaryolu halk eğitim müdürü Ömer Yılmaz ayı saldırısı kilo vermek ekmek UNO İç Hastalıkları Uzmanı kalori Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay Kardiyolog
Haberler