Kendilerine kitab verdiğimiz kimseler, onu gereği gibi okurlar. İşte bunlar ona inanırlar. Onu inkâr edenlere gelince, işte onlar ziyana uğrayanların ta kendileridir. (Bakara 121)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Arif Coşkun kimdir? Erzurum'un Altın Çocuk... Oltu'da havalar soğudu... Yavilioğlu, Narman'da ... Hastanemizin artık ruh... Ak Partililer İftarda ... Bir Zamanlar Karasaban... Milletvekili Gülyurt O... 5. Sınıflar arası bilg... Başkan Ziyrek, Başarıl... Oltu'da Boşa Akan Hazine K Türü Yetki Belgesi a... Oltu Anadolu Lisesi Öğ... Aksukapı'da Otobüs Der... Cumhuriyetimizin kurul... Sarısaz Köyü'nde Kablo... MHP İlçe Başkanı Coşku... Başkan Ziyrek, güreşe ... Oltu AGM'den ağaçlandı... Oltu-Narman Karayolu T... Bozulan bir orucun kef... Öksürüğe karşı ıhlamur... Seks satar Şefaat Tümden Allah'a ... Başörtüsü yasağını biz... Boşandığı kocasına kum... Güçlü Ve Sağlam Bir İm... Bir öneri... Politika ve çocukluk Kulak ve işitme duyusu İşte merak edene şiken... ELVEDA Kendi ellerimizle cehe... Bitecek Ali topu Mizgin'e de a... Encümen-i Daniş havlu ... Babanı da al git! Ağır kusur Tam olarak ne? Tam da böyle bir şey İşte, dünyayı tersine ... Oltu'daki hoyrat binal... Pilot İngilizcesi için... Bağa Bak Üzüm Olsun, Y... Ayder Yaylası'nda müşt... Memur referandumda 'gr... Kur'an Kıssalarında Ta... Selamlaşma Ertuğrul Özkök'le beni... Sony Xperia Z Türkiye'de Öğretmenler Günü Kompo... Messages tablosunu boş... Burundan nefes almak s... İnsanın biyolojik saati MEB, okul müdürüne 40 ... Klavyedeki Num Lock tu... Lekeleri Kolayca Çıkarın Uzun pil ömrü için bun... Cep telefonlarındaki r... Aşk acısı çekenlere 10...
Etiketler
şovmen televizyon eleştirmeni Okan Bayülken ırkçı Marketing Türkiye Yüksel Aytuğ birey seçim meslek seçimi meslekler işçiler saldırı gizli güçler tehlikeli oyun İHD Bağbaşı Pehlivanlı HES Ödük Vadisi Serdarlı Tortum kamera jandarma nişanlı Narmanlı Camisi Aslanpaşa Camisi Bardız Camisi Oltu Şenkaya Narman kurak şair Cevat Vural en sıcak yaz ilçe merkezi çayır Oltu Çayı tarla uzman anne uyarma çocuklar cep harçlığı baba Allah Ankebut Ahzab Kur'an Enbiya peygamber otomobil Dutlu Köyü takla attı Oltu yakınlarında Rahmi Koç Recep Aslan
Haberler