Gerçekten bu Kur'an en doğru olan yola götürür ve iyi işler yapan mü'minler için büyük bir mükâfat olduğunu ve ahirete inanmayanlar için elem dolu bir azap hazırladığımızı müjdeler. (İsrâ 9-10)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'da Women Takı Ser... Oltu'daki Cumhuriyet R... Köpekler, kızı ayıdan ... Oltu-Sanayi arası köst... Mustafa Macit AKP'den ... Şenkaya'da ot yangını Kriz ayakkabı boyacıla... Karabekir İlköğretim O... Gençler mangalda mısır... TGDF'nin en güzel örne... İşte okullarındaki ser... Başkan Ziyrek, güreşçi... Oltu'da Acı Olay: Poli... Her hizmet, önce Oltu ... Olur'da Kurtuluş Coşkusu Selde karga kurtarma o... Oltu Kaymakamı Çobanoğ... Narman Halk Eğitim Mer... Sırrı Öztaş'ın eşi İkb... Oltulu Doç.Dr. Tahsin ... Bir savcı İyi çocuklar Türkiye'nin Kaybolan Y... Beş-inci Element İlaç Allerjisi, Penisi... Anti-militaristler İman Etmeyenlerin Ahir... 'Yeni Türkiye', kimin ... Madde nedir? Sonuç, sürpriz olmadı!.. Şeytanın Özelliği: Tevil İşçi katliamı Rota Standart Model Sinirlendiğimizde Kasetle getirilen seçi... Arsız Kediler Günü Kayy-ı Makam ve Şehr-ü... Yalnız Allah'tan yardı... Ana Baba Anı Değildir... Sony Xperia Z2 Satışa ... Mutsuz annelerin bebek... MEB'den geçici görevle... İyi ki Yaptım Kadınların beyni daha ... Limon ve Sarımsak Muci... Geçmişten günümüze çoc... Erkeklerden istemenin ... Oltu'daki hoyrat binal... Aynı dili konuşmak Kahramanlık ve Yiğitli... Dutlulu Mevlüt Hocamız... Öğrenciler, her dört s... Ne İdik, Ne Olduk Her zaman bir seçenek ... Sabit disk boyutunu fo... En güzel türban yorumu Yüzleşebilir miyiz? Türk erkeği çekicidir Rodoslu Hala Osmanlı Ç...
Etiketler
Oltu Bağbaşı hava ambulansı karayolu yaralı hemşire Rabbimiz ibadet dünya seccade vatandaş hadis sms arıza kayıt mobil operatörler, Türk Telekom Haktan Kılıç Müşteri İlişkileri hediye reyon çocuklar yaz tatili kitap Ortadoğu Mısır Hüsnü Mübarek diktatör Avrupa Afrika dünya savaşı çay sevdası Türk Mutfağı kolera salgını ilginç hikaye dev kazanlar asker Özel Harekât sivil-asker JİTEM terör polis komutanlar Kemal Kılıçdaroğlu Silvan baskı Samsun ordu general çocuk Güzelsu Köyü Mehmet Aydoğdu Ahmet Aydoğdu Cumhuriyet Mahallesi stand-by kulaklık İlköğretim öğrencileri cep telefonu
Haberler