Andolsun, biz bu Kur'an'da insanlara her türlü misali değişik şekillerde açıkladık. Yine de insanların çoğu ancak inkârda direttiler. (İsrâ 89)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Havaların soğuması bir... Tutmaçlı işadamı Sağla... Ayvalı Köyü Kurbanlık ... Bölgenin Vergi Rekortm... Doğuda kadın olmak zor 3 Puan 90+3'te Geldi: 2-1 Oltu'da Yılsonu Değerl... Taşlıköy Karpuzu Yok S... Oltu'da 2 kilo eroin e... Oltu FEM'den Öğrencile... Aldı tavuğu, buldu altını Oltu İtfaiyesi'nden "K... Sarısaz Köyü'nde Kablo... Oltulular 'Gönül Köprü... Oltu Ülkü Ocakları yen... Oltu'da günlük en az 2... Ak Parti Oltu Eski İlç... İlçemizdeki Ortaöğreti... Oltu Muhtarlar Derneği... Nuri Alkan'ın Dayısı İ... MİRAÇ konusu ve Kur'an... Hrant'ı öldürdüler, De... 'Kalem ve Aşk' Bakmazsak... 'Kemalizm'in doğum hik... Ne biçim örgütsün sen? Belki Öğüt Alırız Ya d... HSYK ve CHP Hadis yazımı ve peygam... On gün Gökkuşakları Kur'an da Mirasın Dağı... Generaller Sertlik ve zekâ  Ayna ayna güzel ayna! Bakara suresi 27. ayet... Ahhh... Isırgan otunun faydala... Nuh(a.s.)'un Gemisi Yüksekova Modeli mi? Bunları biliyor muydunuz? Öğretmenin, 'insanlık ... HTC One Fiyatı Belli Oldu Aile ilgili Güzel Sözler Msn de görüntü resmini... Merak edilen sorunun c... Su krizi için çözüm ön... Bir Bilgeden İbretlik ... Sorunsuz Sistem Geri Y... Portable Nedir? Portab... Gününüzü Parlatmak İçi... Uzmanlardan evlilik uy... 'En büyük engellilik i... Ablacığım! Benimle oyn... En Çok Okunan İncelemeler Akın Tv v1.0 İnsanoğlunun nasıl 4 y... Fen, sosyal bilimler, ... Öğretmenler en çok 'ma... İmam İle Müftü
Etiketler
Oltu-Ardahan karayolu Mehmetçik İlçe Emniyet Müdürü Ali Osman Küçükalkan Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek Oltu Oltu Askerlik Şubesi, Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Recep Final halaylı uğurlama TKİ Camii Gökçedere Köyü Kd. Başçavuş Hayrettin Demir Fahrettin Demir Nihat Demir Fikret Demir İslam Cumhuriyeti Cüneyt Özdemir Radikal Ahıska Türkü Canan Arıtman Cumhurbaşkanı terörle mücadele Taraf gazetesi Ahmet Altan Yusuf Albayrak Güneydoğu ziyaretçi bayram tatili çocuklar Oltulular 2011 YGS istatistik bilgileri Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Oltu Anadolu Lisesi Erzurum Anadolu Lisesi kurs meyve Tekwando faaliyet kuşak İslam âlemi Kadir gecesi Haluk Gümüştabak Ramazan Ali Ağırman Ahmet Ağırman Prof.Dr. Mustafa Ağırman Şevket Ağırman İnci Köyü Birlik Camii emekli imamı anne uyarma cep harçlığı baba uzman çocuklar
Haberler