(Ey Muhammed!) Rabbinin yoluna, hikmetle, güzel öğütle çağır ve onlarla en güzel şekilde mücadele et. Şüphesiz senin Rabbin, kendi yolundan sapanları en iyi bilendir. O, doğru yolda olanları da en iyi bilendir (Nahl suresi 125)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Şenkaya'da minibüs şar... Oltulular Terörü Prote... Oltu Belediyesi Şehir ... Narman'da Öğrencilere ... Erzurum 2. Amatör Küme... Şiddetli Rüzgar Oltu'd... Oltu Taşı İş Merkezi Anadolu İmam Hatip Lis... Öğretmen Kadir Sonkaya... Oltu'da resmi müdür at... Oltu'nun yetiştirdiği ... Aşık Temel Turabi DPÜ'... Çok çeşitli faydaları ... Ateşte Açan Güller Ser... Oltu Anadolu Lisesi öğ... Tutmaçlılar, orman hav... Bakan Akdağ'dan Oltu D... Oltu'da SBS heyecanı b... Emekli öğretmen Lütfü ... Narman'da Müteahhit Gö... Şefaat Konusunda Kur'a... İslam Hakimiyeti Silah... Ve Sen Beyaz Adam Bakara 174. Ayet Ve Al... Kur'an'da anlatılan ze... Nisa Suresi 34. Ayet V... İyi, kötü ve topal İbrahim suresi 52. aye... Üstünlük Irk Ya da Soy... Kurban bizden ne istiy... Tanımlamalarımız - İsy... Pusula CHP ve Suriye Ülke olarak başımız sa... Zühruf 36. ayet ve All... Namaz Gönüllüsüyüm İyi ama e-muhtıra orad... Kendini Beyaz Türk zan... Generallerin açığa alı... İmanından Sonra Küfre ... 'Dâhi doğulmaz, olunur' Horlamayı nasıl durdur... MEB'den Görsel Sanatla... ÖSYM'nin yeni sınav gü... Çizik CD'leri nasıl ku... Türklerdeki Görgü Kura... İnternette arama yapma... Web sayfası olmayana h... Pac Man'ın son durağı:... Office 2007 ve 2010 Do... İnternet çocuğunuzu ku... Sevgi ve Emek Sevgi sözleri... Kadına şiddet "hak" ol... Erkeler unutursa... Çocuklara diş fırçalam... Neden Mutsuzuz? Öğrendiklerimiz Yaşam İçin Öneriler... Anadolu liselerine yer...
Etiketler
Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu Gökçedere İlköğretim Okulu Mustafa Arslan Cemalettin Yıldız ADEY Aşamalı Devamsızlık Yönetimi Milli Eğitim Bakanlığı Okul Risk Takip Kurulu İyidere Köyü eski muhtar Baba ve İki Oğlu Öldürüldü su meselesi İspir Oltulu bayanlar Kur'an Kursu Oltu Müftüsü Lütfü İmamoğlu çözüm tartışma sorun arıcılık Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hatanesi İsasor köyü Yasin Haşimoğlu İlköğretim Okulu Oltu Devlet Hatanesi hava ambulansı Ömer Çakmak Matematik Öğretmeni Arıtaş köyü Oltu İlçe Teşkilatı kutlama belediye başkanları iftar yemeği Ak Parti Oltu Suriye toz bulutu yaşam olumsuz Erzincan geleneksel sünnet şöleni Tortum Belediyesi Oltu Halk Pazarı Halk Eğitim Merkezi Nuri Alkan Oltulular
Haberler