Andolsun biz, Kur'an'ı düşünüp öğüt almak için kolaylaştırdık. O halde var mı düşünüp öğüt alan? (Kamer 17)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Ardıç ormanları veriml... Dumansız Hava Sahası D... İspir'de Su Kavgasında... Toz bulutu Oltu'da sağ... Öğretmenlere projeksiy... Ünlükaya'lı kursiyerle... Oltu Başarın Dershanes... Bahar geldi, Oltu'da i... Nihat Demir'in bibisi ... Önser Yeğin: İmam Hati... Otlu'da Karadenizliler... Oltu Taşı'na Rus darbesi Muzaffer Sürbahan Vefa... 2010 YGS Şampiyonları ... Vehbi Şengül'ün Annesi... Oltu'da Boşa Akan Hazine Kaymakam'dan anlamlı z... Türkiye'de yaşlı nüfus... Narman Peri Bacaları T... Şike İddiası En Büyük ... İnsanlar geldi Laik, demokrat, Müslüman Sevgi-Başarı-Zenginlik İran'daki Son Kriz Ne ... Bu tabloda AK Parti'de... Kemal Kılıçdaroğlu - A... Genelkurmay aslında ne... AK Parti'nin 'kullan a... Fikirde Asabiyet Secdeden t-Aşırdıklarımız Bizler yoksa hala o bü... Kıyamet alametleri ve ... Allah'a Tanrı ya da İl... Yeni Kuma, İnternet 3. Uluslararası Türk Ş... Engelli Müslümanlar Allah'ın Üzerimizdeki ... Aile neden çöküyor? Mağara insanının geris... Standart Model Gelin Kayaları Efsanesi Uzun pil ömrü için bun... Android tabanlı cep te... 'Hayalet mesaj' kabusu... Beyin için süper bir o... Bilgisayar anketi Dutlulu Mevlüt Hocamız... Hiç beklentisiz sevdin... Bunları yapın, formda ... Bilgisayarınızın Uzun ... Mucidini öldüren 5 buluş! Yaşlandıkça öğrenmek n... Kırmızı ışıkta geçenin... Dünya insanlarının en ... Öğretmeni Yetiştirme M... Hayat, bakış açısıdır... Alternatif İntihar Met... Diş çürüğü kabusu artı... MEB, Yönetici atamada ... ANAYASA MAHKEMESİ ONAD...
Etiketler
Kur'an Rahman İslam Oltu Cumhuriyet İlköğretim Okulu Karabekir İlköğretim Okulu Güney İnşaa Erzurum zorunlu eğitim eğitim-öğretim okul öncesi eğitim Allah Ahzab Ankebut Kur'an Enbiya peygamber kamu tarifesi avea kamu paketi şirket turkcell GSM cazip kampanya takı ve tespihler Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Romanyalılar Oltu'da çıkarılan Oltu Taşı Oltu Taşı ürünleri DAİB Başkanı Cemal Şengel faaliyet Tekwando kuşak meyve kurs emniyet dolandırıcı kontür ihbar telefon Oltulu Bor üniversite öğrencileri trafik kazası Niğde Selman Demirel
Haberler