İndirdiğimiz apaçık delilleri ve hidayeti Kitap'ta açıklamamızdan sonra onları gizleyenler var ya, işte onlara hem Allah lânet eder, hem de bütün lânet etme konumunda olanlar lânet eder. (Bakara 159)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Kırkıncı hoca bunları ... Aşk engel tanımıyor Oltu'da tecavüz gergin... Yusufeli'de Tehlike Ol... Oltu, Olay Kaymakamı T... İbrahim Erkal Erzurum'... Oltu Muhtarlar Derneği... Kaymakam Fatih Çobanoğ... "25 Mart Spor Kulübüne... Başhekim Güler'e sürpr... Oltu'ya Kurt İndi... Temel Vural'ın 'Oltu H... Oltu Kaymakamlığı 2007... Oltu yine beyaza büründü Alışveriş Merkezleri T... Yeni İlçe Milli Eğitim... Traktörün altında kala... Ardıç ormanları veriml... Köy Muhtarlarından Yem... Narman MYO'da Çanakkal... Buğdayı yatırım aracın... Kızılderilinin Duası Rivayetler Kur'anın Ön... Bakara suresi 27. ayet... Şeytanın Özelliği: Tevil Seçime bir ay kala man... KCK ve korku imparator... Varım Tüm Ramazan gecelerini... Apo'nun avukatları Şike ve Gül Nurten Hanımın Gözyaşları Anne evde otoriter olu... Tehlike Namaz, oruç ve zekatın... AŞKşemseddin Sesini kaybeden Şef Ahmet Hakan'ın gözaltı... Yeni Anayasadan Müslüm... Üç islam'dan hangisi? Rivayetlere Göre Kur'a... Dr. Burhan Yarar ile A... Yağma psikolojisi Mutlu bir evlilik için... 1986-1987 Eğitim-Öğret... 2012'de yaşanabilecek ... Bir Rüyanın Ardından G... Sevksiz muayenede yaşa... Ey insan! Loco'yu tamamlayabilir... Anne babaların en büyü... En Çok Okunan İncelemeler Kablolu klavyeler de g... Evliliğe Dair Ekosistemle oynarsan b... Kalp Krizi Esnasında İ... Turkuaz/Damla suyu Ahmağın sevgisi böyle ... Atatürk'ün hastalığı i... Merhaba internet, elve...
Etiketler
ilçe birincisi Narman Erzurum Fen Lisesi SBS Oltu Şenkaya karayolu trafik kazası hayat Kur'an Rahman İslam Şenkaya şehit cenazesi Türk Bayrağı PKK'lı teröristler Dokuzelma Köyü korucular Dünya Suriye demokrasi Yunanistan İngiltere cennet faşist Norveç talep okul müdürleri kayıt parası bakan mektup bağış Ömer Dinçer taciz kadınlar hikaye erkekler dul defn müdür yardımcıları rotasyonu Çağlar Yılmaz Yücel Yiğit Resmî Gazete Nihani Yıldırım Habip Yılmaz Mahmut Taşci İlham Erdal Asım Gürbüz Muzaffer Taşci Oltu Devlet Hastanesi belediye Yusuf Albayrak kaldırım işgali Oltu'nun kaldırımları kafeterya kuran hafız hoca ibrahim akçay inci
Haberler