Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, Allah onların yerine öyle bir topluluk getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler. Onlar mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı güçlü ve onurludurlar. Allah yolunda cihad ederler. Hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. (Maide 54)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Çıraklık Eğitim Merkez... Kamyonet ile Otomobil ... Oltu'da soba zehirlenm... Asırlık çınar Mikâil d... Kırkıncı Hocadan 'EVET... Oltu'da Tuhaf Bir Kaza! Oltulular Mesleki Kurs... Bursalı Hemşerilerimiz... Televizyondan Bulduğu ... Gerçeğini aratmayan ta... Dolar, Oltu Taşını da ... 'İbiş iş başında' oyun... Bu da Bedava Masaj Kuy... Karabekir İ.O. 2008 Yı... Çocuklara Cep Harçlığı... Oyun Kötü, Sonuç İyi: 2-0 Sahte Plakalı Minibüs ... Oltu Şehitler YİBO'da ... Bu da Görünür Kaza: 1 ... Arı Ölümleri Geleceğim... Ama ne taslak! Kürtlerin askerî vesayeti Allah ın elçisine HİKM... Kural tanımayan çocuğa... İyi çocuklar Boş vermekle sorunlar ... AKP'yi yıpratmak Yeni bir tutarlılık ve... Maddenin yeni bir hali... Niçin hala sözleşmeli ... Müddesir suresi 11. ay... 2010'da darbe Değerlerimiz bu kadar ... Kur'an gerçeğini fark ... Odundan meyve Türkiye'nin M Takımı Nahl ve Ankebut 43. ay... Ahmet Altan'ın savunması Fatmagül'ün hiç suçu y... Kehf Suresi 65......82... İki Sütun Arasına Yazı... Biberon dişleri çürütü... Hiç kimse senin kadar ... Çok Hızlı Okumanın Özü Renk körlüğü tespit ed... Artık çimlere basmak s... En son eklenen resimler Nizam Pehlivanın hayat... Oltu'da ev kiraları... Erzurumspor ligden düş... Hangi meslek aşkını na... Windows'a bedava ilaç;... Bakış Açısı Ahirette 2 kadın!! Suyun bize daima geri ... Evi yakın olan yatılı ... Su ve suyun ciddi önemi Oltu'nun Tarihî Şahsiy... Microsoft güvenlik yaz... Malboro'nın İlginç Hik...
Etiketler
yaşam olumsuz toz bulutu Oltu Erzincan Suriye Ramazan Şenkaya ihtiyaç sahipleri iftar muhtaçlar Kadir gecesi İslam âlemi Ramazan Haluk Gümüştabak Ak Parti Oltu İlçe Teşkilatı ilçe başkanı Fuat Demir Köy Ziyaretleri Bahçecik Köyü Aşağı Çamlı Köyü Eski Genelkurmay Başkanı Ergenekon Orgeneral Işık Koşaner Anti-militaristler Balyoz Oltu İlçe Teşkilatı köy ziyaretleri Fuat Demir yönetim kurulu Ak Parti Mehmetçik Oltu Askerlik Şubesi, Oltu İlçe Emniyet Müdürü Ali Osman Küçükalkan Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek halaylı uğurlama Oltu-Ardahan karayolu Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Recep Final Tuzla Köyü Yavuz Taşkın Yusuf Ziya Bey Anadolu Lisesi öğrenci kıyafeti Nevzat Durmaz Oltu Belediyesi Şair Necdet Durmaz
Haberler