(Ey Muhammed!) Rabbinin yoluna, hikmetle, güzel öğütle çağır ve onlarla en güzel şekilde mücadele et. Şüphesiz senin Rabbin, kendi yolundan sapanları en iyi bilendir. O, doğru yolda olanları da en iyi bilendir (Nahl suresi 125)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Taşı'na Sanal Tan... Kur'an'ı Güzel Okuma Y... Yasin Haşimoğlu ve Ata... Katil Ayı Konuştu!... Oltu'nun Yeni Gazetesi... Oltu Müftüsü İmamoğlu:... Oltu'da Boş Bulunan Eğ... Bakan Akdağ Oltu'da ST... Yetenek sensin Fetulla... Oltu'da son yılların e... Soru soran çocuğu azar... Erzurum'un Rüya Takımı... Okullara Bağış Yasağı ... Eski Oltu Kaymakamı Po... Akaryakıt indirimi büy... İMKB'den Oltu Anadolu ... Oltu Şura Hükümeti'ni ... Eşek sırtında su taşıd... Oltu'nun duyarlı insan... Süper Kupa Maçı Biletl... Gemi ve anayasa Tespihte Defo Olursa Ana muhalefet lideri m... Tokat Atmadan Bir Daha... AKP ve CHP 'Tanrı MHP'yi korusun!' Stres Yönetimi Darbe Süreçlerinde Med... Prenses gibi büyütülen... Gençlik Çağı ve Sorunları Yeniden İnanç Sömürüsü Klavuzu Karga Olanın..... Allah elçisine, sen ol... Ve Ramazan, Boyun Bükü... İki konu iki sorun Kadın-Erkek Eşitliği Faili meçhul yargı "Annane. Sen ne biçim ... Kısa Yol İşte internetin son fe... Evliliği ayakta tutama... Ordu yıpranmak istemiy... İlköğretim öğrencisi, ... Ramazan ayının bereket... Olur Belediyesi'ne Yaşamak Bilgi ve Kültür Yarışm... İşini Severek Hayatını... Çok ağlayan bebeklere ... Oltu Havzası Halk Şair... Excelde dikey listeyi ... Kadınlar neden ağlar? Fakirlik (Resimli) Bırakın düşsün... En çok söylenen yalanlar Gerçekçi ol, imkansızı... Uçak kazalarında en ri... İnsan vücudu hakkında ... Dolmuşçu Kültürü
Etiketler
Kemerkaya Köyü Asri Mezarlıki Necmettin Taşcı Gürcükapı Camii belediye başkanı eczane Ihlamur Çayı Kayısı Yağı alternatif tıp aktar Bodur Otlu Şeker Çayı entelektüel biat Kürt ırkçılık zorbalık sırdaşlık Türk İslam Rab Haluk Gümüştabak Kur'an Suudi Arabistan Allah Tiyatro gösteri Gırgırına Kankalar Oltu Halk Pazarı Halk Eğitim Merkezi Oltulular Nuri Alkan darbecilik Ege Ordu Komutanı darbeci general halk iradesi sivil irade cağ kebabı müftü heykel başkan herg susuzluk put Anadolu Öğretmen İMKB YİBO Oltu Lisesi Oltu T Tipi Oltu yaralı şahin veteriner koruma vatandaş eczane
Haberler