Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, Allah onların yerine öyle bir topluluk getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler. Onlar mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı güçlü ve onurludurlar. Allah yolunda cihad ederler. Hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. (Maide 54)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Halk Eğitim Merke... Keneden Korunma Semineri İl Başarısını Geliştir... Oltu'nun Yeşiline Bir ... Ayşe Ana Kız Kur'an Ku... Tortumlu Kadınlardan H... Zorlu Deplasmandan Üç ... Oltu Lisesi başarıya d... MEB, öğrenci kıyafetle... Narman'da Üçbin Öğrenc... İlçemiz Esnaflarından ... Sağlık Bakanı Recep Ak... Cezmi Polat: "Erzurum'... Oltu'da başıboş köpekl... İMKB YİBO'nun yeni müd... Okuma yazma kursunda b... Demir söz verdi, Çığlı... Narman'da Polis Haftas... Zeki bir çocuk, anne-b... Oltu Orman Müdürlüğü'n... Dağlıca ve Topal Korsan yazılım kullanm... İslam'ı bu hale getire... Garnizon Gazeteciliği ... Hadis Yazımı Ve Nakli ... Şike savaşı Gülen cemaatine kara p... Amerikanın vergi ödedi... İnsanlar Öyle olmaz Sakın Şüphelenmeyin Hiç büyümeyen ağaçlar Facebook Çılgınlığı ve... Televizyonu 'çocuk bak... Özerklik Soyadı İnce ama ruhu ç... Şefaat Tümden Allah'a ... Erdoğan ve kof kabaday... Patlama Doğudaki vatandaşın dü... Metre Kareye Altıbin M... MEB, Yönetici atamada ... Memurun geleceğini etk... Erdoğan: İkinci olursa... Windows 7'yi hızlandır... Yüzünde ben olanlar gü... Güvenli Mod'da genel ç... Koyun, maymundan daha ... İstiklâle Giden Yolda ... Yüz yılda bir yaşanaca... Arı ve Sinek Windows7'nin gölgede k... İyi Yürüyen Evlilikler... Hazır Kandil Mesajları Erkek kısa devre yapıyor Forumda Mesaj Sildiğin... Güvercinler kendilerin... Oltu'da ev kiraları... Uyku pozisyonunuza gör... Hastaneye giden memur ...
Etiketler
okul öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı ilköğretim kitaplar MEB Salih Kaygusuz Oltu Anadolu Öğretmen Lisesi Pansiyonmatik Hınıs madenler Hasankale mermer Oltu Taşı maden suyu Torul ilçesi Narmanlı öğretmen otomobil uçurum böbrek taşı su tedavi sağlık uzman hasta sorun çözüm arıcılık tartışma geç saatler yangın gece Oltu Meslek Yüksek Okulu saman Oltu kül oldu polis KCK Başbakan Erdoğan asker demokratik özerklik Başbakan Erdoğan Futbol Federasyonu teknik takip Aziz Yıldırım Fenerbahçe şike soruşturması ilk insan ilk kadın Adem yasak meyve cennet Molla Kasım Havva
Haberler