Allah size yardım ederse, hiç kimse sizinle baş edemez; ama ya O sizi terk ederse, kim size yardım edebilir? O halde müminler Allah'a güvensinler! (Al-i İmran 160)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Beden eğitimi dersi ka... Oltu'da Sbs Şampiyonla... AK Parti kadın kolları... AK Parti Şenkaya İlçe ... Gençlik Parkına Çayüst... Erzurumlu Besiciye Bu ... Oltu Gazetesi Olarak 5... Eğitim kurumu yönetici... Yeni okulumuz da müdür... Hava Ambulansı ile Olt... Çim Saha İnşaatında So... Dursun Ali Erzincanlı,... Şefkateli Derneği'nden... Gırgırına Kankalar'dan... AKP Erzurum Adaylarını... Hastanemizin artık ruh... Havva Hemşirenin Eşine... Hasan Uğuz'un babası v... Oltu'da Kurtuluş Coşkusu Oltu Anadolu İmam Hati... İyi çocuklar Mezopotamya Medeniyeti İslâm'ın iki büyük şiârı Beynimi tıklıyorum, bi... Yüksek yüksek tepelere... Kasetle getirilen seçi... Erbakan Hoca Topkapı AK Parti'nin 'kullan a... Anadil varoluştur... Resepsiyon Dua Etmek Anne-baba, çocuklara o... Polis devletine koşar ... Muhalefet İkiz Kuleler gibi, Usa... Zirveye doğru Müddesir suresi 11. ay... Sobalı evde büyüyen çocuk Kemalist şiddet Ücretsiz, yüklemesiz t... İsrail'i kınama ile il... 7 ve 8. sınıfta sehven... Ölümcül hastalık söyle... Amerikalının yabancıla... Kaf suresi 45. ayet ve... Ana-baba çocuk iletişi... Twitter Nedir, Ne İşe ... Okul Müdürü, engelli ö... İnternetten hakarete 1... Hitler'in son gizli si... Mahmut Esat Bozkurt ve... Dünyanın en büyük köpeği Msn şifreniz nasıl çal... SIM kartıyla banka hes... Şerafettin Gürbüz Aram... Yoksa ben kılıbık mıyım? Sana yazlık mescit yap... Vazgeçmeyeceğim... Türklere Özgü Hastalıklar
Etiketler
Tortum Pehlivanlı Serdarlı Ödük Vadisi HES Bağbaşı dozer operatör Kemerkaya Köyü Duralar Köyü heyelan yol çalışmaları kalp katil şeytan avcı geveze savaş ikram evrensel hukuk devlet Türk devleti Kürt devleti Ayrılıkçı parti saldırı kadın ramazan polis oruç sigara sokak Kur'an Allah Ahzab peygamber Ankebut Enbiya emekli öğretmen Ali Aksu Emekli Başçavuş İbrahim Aksu Peygamber Buhari Müslim Haluk Gümüştabak havaların soğuması yaklaşan kış kışlık kömür oltulu vatandaşlar yakacak iytiyacı şahit sosyal hayat örnek ayet Allah'ın Sünneti şükür
Haberler