(Ey Muhammed!) Rabbinin yoluna, hikmetle, güzel öğütle çağır ve onlarla en güzel şekilde mücadele et. Şüphesiz senin Rabbin, kendi yolundan sapanları en iyi bilendir. O, doğru yolda olanları da en iyi bilendir (Nahl suresi 125)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Horasan'da Feci Kaza: ... Direksiyon hakimiyetin... Dizilerin toplumda açt... Ehliyet sınavında onli... Oltu-Aksukapı Bölünmüş... Bursalı Hemşerilerimiz... II. Yerleştirme sonuçl... İnci Köyü Camii inşaat... 25 Mart Oltuspor'dan G... Oltu Belediyesi'nde mu... Narmanlılar yol işgal ... Oltulular Kur'an-ı Ker... SYDV aile reisi gençle... Oltu'da son yılların e... Yasin Haşimoğlu ilköğr... Okuma yazması olmadan ... Olur'da Aç Kalan Kurtl... K Türü Yetki Belgesi a... Olur'da yangın, 4 büyü... Erzurum 2. Amatör Küme... Bu mantaliteyle zor... Cumhuriyet neyi aydınl... Boşandığı kocasına kum... Bayram Ha! Fikirde Asabiyet Sn. Hakkı Yılmaz'ın Sa... Allah'a ve elçisine ya... Yeniden Kılıçdaroğlu bilmecesi Siyasetçi Başbuğ ve Uludere Yahudilerin insanlık a... Kürtlere haksızlık ve ... Enfal suresİ 61......6... Kurmay zekâsı bu mu? Deveye diken, yazara g... Samimiyet ve Erdoğan Ne işin var o otobüste? Furkan suresi 30. ayet... Anneni mi seviyorsun, ... Kış hastalıklarından k... Aylıkla ödül kaldırılmadı Bir Rüyanın Ardından G... Hakemler faullerde ned... Cips'in Hikâyesi MEB'de rotasyon uygula... Babalar da depresyona ... Evde Çiçek Beslemenin ... Fazıl Say esprileri İlginç Bilgiler Unutulmayanlar (Osman ... 12 Haziran'da yaşanaca... Doğum yapan öğretmen, ... ActiveXDebugger32.exe ... Alatarla Köyü İsmail Tosun'u tanıyan... Sahte kolonya gerçeğin... Şimdi sevmek zamanı... Su konusunda doğru bil... Mucidini öldüren 5 buluş!
Etiketler
üniversite yerleştirme okul idaresi öğretmen Oltu Anadolu Lisesi öğrenci LYS pazarlama iman edenler satış elemanı dünyevi menfaat bakan kayıt parası bağış okullar Ömer Dinçer genelge diploma parası Göle keskin nişancı kırsal operasyon PKK Şenkaya Emrah Yıldırım Narman Özdere Köyü Baki Yıldırım Prof.Dr. Mustafa Ağırman Birlik Camii emekli imamı İnci Köyü Şevket Ağırman Ahmet Ağırman Ali Ağırman domuzlar popülasyon Erzurum Şenkaya Olur kurtlar Tortum Uzundere Köy Ziyaretleri ilçe başkanı Fuat Demir Bahçecik Köyü Ak Parti Oltu İlçe Teşkilatı Aşağı Çamlı Köyü Ece Temelkuran Kürt açılımı Yıldıray Oğur Hilâl Kaplan Nuray Mert aşure ziyafet Oltu Ülkü Ocakları
Haberler