Bu Kur'an; kendisiyle uyarılsınlar, Allah'ın ancak tek ilâh olduğunu bilsinler ve akıl sahipleri düşünüp öğüt alsınlar diye insanlara bir bildiridir. (İbrâhim 52)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Merkez ve Köyleri... Türbanlı öğrenci derst... Su İçmek Kadar Zamanı ... Erzurum Tanıtım Günler... Narman'da Üçbin Öğrenc... Oltu'da Müdür Yardımcı... Kadir Gecesi Oltu'da C... Oltulu bayanlar, hafta... Oltu Şefkateli Derneği... Gökçedere İ.O. 2011-20... Yol Ortasında Elektrik... Öğretmen Abdurrahman K... Mart ayı 'Ayın Öğretme... Oltu'da Okul Servisler... Müdür Toksoy, Kaymakam... Başhekim Güler'e sürpr... Oltu'da Müdür Yardımcı... Necmettin Taşçi Resmen... ...Ve nihayet Oltu'ya ... Yıldırım Çarpmasının E... Helal Kesim Aldatmacası. İbrahim (a.s.)'ın Kuşları Diktatör CHP-BDP İttifakı Anayasa ve hamburger Kur'an Keşfedilmeyi Be... Generaller Neden? İyi ama e-muhtıra orad... Değişmez madde yoktur İslam'da kadını anladı... Birinci sınıflar okula... Tek suçlu PKK mı? Anne-baba, çocuklara o... Tüm Ehli Kitabı Hoşgör... Üç Sarı Gül Rotahaber istifayı 5 a... Bakara 85. ayetten alm... Batıl Lohusa inanışı v... Her hicret bir ınkılap... CD'ler neden 74 dakika... Böyle aşk görülmemiştir Polis ve yeni nesil ge... Portable Nedir? Portab... Bilgi ve Kültür Yarışm... Ah Şu Kadınlar... Bir Miniğin Ramazan Gü... Maide suresi 13 ve 14.... Soğan Hırsızı Temel Counter Oynarsa... Beynimiz bizi aldatıyo... Kanseri uyandırıyor Rahmetli babam mı kurdu? Erkeklerde 40 yaş buna... Eş mi, karı koca mı? Recm Cezası ve Kur'an... Kadınlar Akıllıdır Kadının en tatlı yeri ... Saadet Partisinden seç... Bir Rüyanın Ardından G...
Etiketler
en başarılı Oltu SBS sonuçları ilçe İsmail Yeşilyurt Rahmi Öztürk Erzurum çil keklik avcılar yasak tayini çıkan öğretmenler Yasin Haşimoğlu İ.O. ataması yapılan müdür müdür yardımcısı Adnan Yılmaz Şenkaya gezi Erzurum Milletvekili inceleme AK Parti gardiyan tutuklu Zeytinburnu Tom Cruise Bernhard Schlink mevsim yağışlı hava sivrisinek sağanak yağış savcı Recep Tayyip Erdoğan asker başbakan borsa komuta kademesi ilçe müftülüğü yardım kampanyası Olur ilçesi Somali bağış kulaklık İlköğretim öğrencileri cep telefonu stand-by şair Cevat Vural ilçe merkezi en sıcak yaz Oltu Çayı çayır tarla kurak
Haberler