Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Kutlu Doğuma özel ücre... Kurtlar Azalınca Domuz... Risk Kapsamındaki Oltu... Kışın habercisi Kuşbur... Oltulu Öğrencilerden Ş... Boşanma Oranı Yüzde 40... Karakoçlar-Oğuzkent Yo... Oltu Çayı'ndaki çöpler... İŞ-KUR kura çekimi yap... Oltu Endüstri Meslek L... Okullararası Masa Teni... Oltu'da Üniversite Öğr... Teyo Pehlivan Oltu'da ... Orda bir okul var uzak... Oltu Emniyet Müdürlüğü... Teşvikli Yatırımlarda ... Narman'da yüksek geril... Birlik Beraberlik Vakf... Civil Peynirin Muhteşe... Futbol Turnuvasının Şa... Peygamberimizin ÜMMİ O... Dün söylediğini bugün ... Furkan 63. ayet ve biz... Tükürdüklerini yalamad... İman Etmeyenlerin Ahir... Sosyal Bir Toplum Olma... Konuşursam herkes yanar KUDAKA İkilem Türk'ün Atatürk heykel... Hukuk tartışması Futbol, silah, para... Dindar gençlik yetişti... Balyoz, seçim kazandır... Yeni gelişme Uludere'de ne oldu? Zorunlu askerlik Kur'anın Tefsire ve Te... Yaşayarak Öğrenmek Bakara suresi 67....71... MEB'den geçici görevle... Bedava antivirüsün zaf... Canlı Hesap Makinası Oltu İslâm Şûra Hükümeti Win 7: Sinir bozmaya son! Silinenleri bedava kur... TSK ve 'Birkaç İyi Ada... Öksürüğü kesmenin doğa... Belediye Başkanı Adayl... Elleri Öpülesi Türk Ka... Gece ile gündüzü nasıl... Taksici Cumhur Ağabeyi... Öğrenen İnsan Çok yaşa! Vazgeçmeyeceğim... Erkeklerin mort olduğu... ATnotes 9.5 Türkçe (Ha... Tertemiz İnternet İçin... Tarihe damgasını vuran... Ayrılın Ayrılabilirseniz
Etiketler
sebze geleneksel meyve festival organik Ayvalı Köyü Oltu Kaymakamı bayram mesajı Fatih Çobanoğlu resmi site öğrenci Oltu Anadolu Öğretmen Lisesi 2011 LYS üniversite bayram sabahı Ramazan bayramı beslenme uzmanları hafif kahvaltı takı ve tespihler Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Oltu Taşı ürünleri Oltu'da çıkarılan DAİB Başkanı Cemal Şengel Romanyalılar Oltu Taşı Hınıs madenler Hasankale Oltu Taşı maden suyu mermer Mısır dünya savaşı Avrupa Afrika Hüsnü Mübarek Ortadoğu diktatör Cüneyt Özdemir Radikal Canan Arıtman İslam Cumhuriyeti Ahıska Türkü Cumhurbaşkanı Tarihçiler Osmanlı Balkanlar Kürtler Türkler Peter Sellers barbar Türkiye kanlı saldırı The Economist milli gelir
Haberler