Andolsun, biz bu Kur'an'da insanlara her türlü misali değişik şekillerde açıkladık. Yine de insanların çoğu ancak inkârda direttiler. (İsrâ 89)

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde Sertifika Heyecanı

Eğitim Haberleri

Oltu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün açtığı 1. Kademe Okuma Yazma Kursu sona erdi. Kursa katılan 15 kursiyer sertifikalarını aldı. Kursu birincilikle bitiren 63 yaşında 6 çocuk annesi Emine Saygın'a sertifikasını İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran verdi.

Programda konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Erdoğan, 8 Eylül tarihinde başlayan 1. Kademe Okuma Yazma Kursu'na toplam 15 kursiyer katıldığını söyleyerek, "120 saatte tamamlanan kurs ile 15 kişiye okuma yazma öğrettik. Desteklerinden dolayı ilçe kaymakamlığına ve gayretlerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim.'' dedi. Erdoğan ayrıca, fotoğrafçılık, 1.ve 2. kademe İngilizce, ebru, bağlama ve çocuk bakıcılığı kurslarının da açılacağını dile getirdi.

Sertifika törenine; İlçe Kaymakamı Ö.Lütfi Yaran, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, Emniyet Müdürü Emrah Savur ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Selami Koçak da katıldı. 820.11.2008)

(haberler.com)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Narman'da Okul Müdürle... Gökçedereli Minikler, ... Oltulu Şair Dursun Nur... Erzurumlu Halk Ozanlar... Olur Kaymakamı'ndan gi... Erzurum'un 6 İlçesinin... Erzurum'un Işgını kans... 'Erzurum Doğu'nun Pari... Oltu Orman İşletmesi t... Ev Alırken Dışına Deği... Müdür Toksoy, Kaymakam... YÖK Başkanı Prof. Dr. ... Hastane yangını Beledi... Oltu Aile toplum Sağlı... Oltu'da öğretmen görev... Bulunan vekil öğretmen... Oltu'ya kanal açma aracı Oltu Anadolu Lisesi bu... İl Geneli SBS Başarı D... Oltu Anadolu Lisesi Da... Vecdi Gönül vak'ası Ama ne taslak! Hadisler İtikadi Konul... Öğretmenin Görev ve Ni... Kemal Kılıçdaroğlu - A... Cehaletin Obezleri Bizleri İşte Böyle KUR... PKK Niçin Savaşı Kızış... Kurban bizden ne istiy... Tüm Ramazan gecelerini... Deniz Nasıl Yarıldı İslam geleneğinde, sün... Yalancı ve Sahtekar Hiç büyümeyen ağaçlar Sarıkamış'ta aslında n... Yedikçe zayıflatan bes... Devletin kirli tarihi Gemi ve anayasa CHP, ordu ve Hrant Oruç mu, Açlık mı? 7 ve 8. sınıfta sehven... Üçüncü gün... İlginç bir başarı anal... 'Tanrım bana güç ver' Bilirkişi İşini Bilirk... Bir Şiir ve Bir Aşk Hi... Oltu Çıraklık Eğitim M... Kadınlar, erkeklere gö... Oltu'da ev kiraları ne... En Çok Okunan İncelemeler On altın öğüt Bir kuşun cinsiyetini ... Dışarıdan bir göz: At ... Evde Çiçek Beslemenin ... Araf suresi 170. ayeti... Şifre deyip geçmeyin! Sevgi sözleri... Öğretmen Denetim Rehbe... TSK ve 'Birkaç İyi Ada... Bir damla gözyaşıyım b...
Etiketler
25 Mart galip hükmen Yakutiye Belediyesi başkan yardımcısı Belediye Meclis üyeliği başkan AK Parti tüketim Erzurum ekonomik kriz lüks israf gazeteciler Silvan Genelkurmay Karargâhı propaganda baskın Bülent Korucu çocuk Kemal Kılıçdaroğlu ordu komutanlar Samsun Silvan baskı general Hollanda Erzurumlu öğrenci matematik olimpiyatları Aziziye Fen Lisesi dünya ikincisi lokomotif inşaat sektör işçi sertifika çalışma ayakkabı nöbeti hırsızlar cemaat cami Çukurca Levent Kızılkaya Cemaleddin Yıldız Zemin Ergül Gökçedere İlköğretim Okulu laikler dindarlar kuvvet komutanı 33 asker medya Türkiye Ergenekon
Haberler