Yeryüzünde olanların çoğunluğuna uyacak olursan seni Allah'ın yolundan saptırırlar. Onlar ancak zanna uyarlar ve onlar ancak zanla yalan söylerler. (Enam 116)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
20 Kuruş Kupada Şampiyon belli ... Azamettin Avcı'nın Bab... "Andımız"ı Eleştiren Ö... Oltu 25 Martsporlu Vol... Ak Partiden Olur'a İlk... Minikler ve Yıldızlar ... Sarısaz Köyü'nde Kablo... Altıner, "HES'ler dışa... Yasin Haşimoğlu İ.O.'n... Oltu Anafen Dersanesin... Oltu'da çiçek satışlar... Demir söz verdi, Çığlı... Oltu Taşıyıcılar Koope... Gökçedere İ.O. Deneme ... İşte Oltu'nun SBS Şamp... Doğu'daki İşsizlik Çağ... Oltu'da Emniyet Teşkil... Oltu Yusuf Ziyabey Ana... Bu dilenci ŞOK etti! Balyoz ve generaller bütün garipler için EVET Kızların ahlakını yürü... Bakara 121. ayet ve Ki... Tanımlamalarımız - İsy... Peygamberimiz cesur, z... Cumhuriyet dedikleri... Yahudiler Dünyayı yöne... Kur'an ı Rehber Almayınca Gerçek iman adına çaba... Şeyh Edebali'nin Nasihatı Vesayet biterken Cuma namazı kadınlara ... CHP, MHP ve BDP, B Pla... Zamanı gelince... Oltu 25 Mart Spor için... Anayasal insan Meryem Anamızın Aslınd... İki devlet iki PKK Kurban Öğretmenler en çok 'ma... Hayatımızı değiştirece... Unutma MEB ya Yönetmeliği düz... 4 kardeş intiharının p... Böyle aşk görülmemiştir İşte, dünyayı tersine ... İçinizdeki öküze oha d... Sıradan Aero'yu bir ya... Yaranın durumunu anlay... Senin farkın Etkinlik: Yaşın kaç, k... Şeyh EDEBALİ'nin Nasih... Kopyala-Yapıştır'da Ye... Telefonunuz ıslanırsa ... Google, Translate'ye T... Biz çocukken futbol ku... Haydar Keleş Oltu BBP ... Oltu'da 2009 yerel seç... Seferberlik Hatıraları
Etiketler
sonuçlar hafta maçlar amatör küme Erzurum Oltu Devlet Hastanesi mucur Oltu Kaleboğaz Köyü takla atan otomobil niyet sakız yaşam tarzı oruç Celebi ibadet açlık mide bayram tatili çocuklar ziyaretçi Oltulular vicdani red Avrupa Bürosu EBCO Tuğba Tekerek Avrupa Konseyi Hilmi Maral Şenkaya Buğra Ömer Maral Beykaynak Köyü Oltu Adliyesinden Sulh Ceza Hâkimi mesleki bilgilendirme semineri Oltu Lisesi kırsal operasyon PKK Göle keskin nişancı Şenkaya sure ayet Allah Kur'an peygambere itaat hurafe görünmez kaza Tortum yolu Aziziye Araştırma Hastanesi demir parçası
Haberler