Andolsun, biz bu Kur'an'da insanlara her türlü misali değişik şekillerde açıkladık. Yine de insanların çoğu ancak inkârda direttiler. (İsrâ 89)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'da faciadan dönül... Oltu'da Proje Yarışmas... Gençler mangalda mısır... Kurban etini nasıl piş... Direksiyon Başında Uyu... Oltu'da Trafik Kazası:... Olur Ilıkaynak Termal,... İlçe Milli Eğitim Müdü... Yasin Haşimoğlu İ.O.'n... İlköğretim Haftası çeş... Kendi Düğününde Sahne ... 10 Günde yaklaşık 5 bi... Atatürk Üniversitesi, ... Oltu Lisesi'nden Büyük... Camilerde Kurallara Ay... Oltu Devlet Hastanesi'... Kurtlar Azalınca Domuz... Oltu Çayı kurudu, balı... Miniklerden Emniyet Mü... Şenkaya'da İstiklal Ma... M.Şevket Eygi'nin bir ... Nezahat Teyze, kendi e... Ölüm bir son değil, so... Sabun Nasıl Temizler? Batıl Lohusa inanışı v... İçeride Kimse Yok mu? Prenses gibi büyütülen... Kürtler konuşmalı Böyle olmaz Başbakan Müslümalar'ın Arınma İ... Siyaset ve yasa Zorunlu eğitim olmasa ... Bayanlarla Konuşmak Ha... Peygamberimizin ÜMMİ O... PKK ne zaman ve neden ... PKK Hedef Göstermeye D... Namazenler Alçaklık ve ahmaklık Zeytinyağı mide ülseri... Ne biçim örgütsün sen? Oltu Sağlık Meslek Lis... Bu kez oyunun adı FEDA... İmam İle Müftü Egzersizlerde aynı etk... Öğretmenlerimiz en çok... Öğretmene gardiyanlık ... Yaşın kaç!.. Bayan bilgisayar kulla... Baba - kız diyaloğu Uzman öğretmenlik dava... Dur! Telefonu çalar ça... Polisler de eğlendirir... Bu mümkün mü? Sözleşmeli veya Ek Der... VLC player güncellendi... Unutma Yalnızlığın Psikolojisi Kadınlar hayatlarının ... Windows 7'niz daha hız... Panik bozukluğu tedavi...
Etiketler
Tortum domuzlar Erzurum kurtlar Uzundere popülasyon Olur Şenkaya Spor Lisesi Güzel Sanatlar yarışma öğrenci Ömer Dinçer Türkiye Cumhuriyeti Okul Aile Birliği bağış 2011/40 nolu genelge Anayasa kar Oltu Erzurum Somali Oltu Anafen Dershanesi öğretmenler örnek davranış öğrenciler Ayvalı Barajı istimlak Olur Hükam Taşlıköy Aras Nehri yayın balığı balıkçılar Pasinler anayol trafik at arabası yasak tedavi İbrahim Ekinci sülük diş çürükleri deprem Hınıs Kandilli Rasathanesi hafif şiddette
Haberler