(Ey Muhammed!) Rabbinin yoluna, hikmetle, güzel öğütle çağır ve onlarla en güzel şekilde mücadele et. Şüphesiz senin Rabbin, kendi yolundan sapanları en iyi bilendir. O, doğru yolda olanları da en iyi bilendir (Nahl suresi 125)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Hasan Sağdıç'ın Annesi... Şenkaya'daki Operasyon... Erzurum'un ikinci büyü... Oltu'dan Rektör Koçak ... 83 Yaşındaki Ciritçi G... Oltu Lisesi öğrenci yu... Emekli Kd. Başçavuş Ha... Kooperatif, Üyelerden ... Kurban etini nasıl piş... Oltu Anafen Derhanesi ... Erzurum 2. Amatör Küme... 14 Şubat hediyelik eşy... Okullararası Masa Teni... Kardeş Okulun Öğrencil... Oltu-Ardahan Karayolu'... Jandarmadan Oltululara... Oltu'dan "Bu Benim Ese... Oltulu Yardımsever Han... Okul Öncesi Bu Sene Er... Orda bir okul var uzak... Temizlik, hükümet ve BDP Sık Yapılan Hatalar Kıblesiz İbadetler Kim modern, kim değil Tespihte Defo Olursa Takvim Oltu'nun Rüzgârları Doğruyu arama çabası Şifreler ve muhtıralar Bir kaç trilyon dolarl... Komployu deşifre ediyorum Erzurum utancını yazdı!.. 'Özgürlükçü CHP' yüzde... Ailede Görev ve Yönetim On gün 89 yıl önce 'üniter' d... Sponsorlarımız Zina ve Fuhuş Hakemin gözüne gözlük;... Şişen Evren Bilim, insandaki 9 dav... Cimrinin Cömertliği İlköğretim öğrencisi, ... İnsan düşünen mi, düşü... Adamın kafası nerede? Windows 7'de Sağ Tıka ... Nasıl Bir Kariyer? Yazının Tarihi Cep telefonunuzun dinl... Ölüm Yardımı Ödeneği Erkeklerin melek olduğ... Bir Dilbilgisi Sorusu Bütün suç beyinde Çocuğun Gelişim Basama... Linux ile yapıp Window... Başarı Gemisinin Dümen... Öğretmenler en çok 'ma... Bakara 67....71. ayetl... Atatürk Üniversitesi R... Hayat boyu etkili grip...
Etiketler
Resmî Gazete komutan orduevi demokrat Hukuk Türk subayı tekaütlük Kur'an Rahman İslam rehber öğüt almak Kur'an kolaylaştırma Allah satış karpuz kavun üretim ucuz yağmur fenalaşan Ulu Camii kalp rahatsızlığı cuma namazı sağlık ekipleri müdahale Narmanlı ressam Mona Lisa Peri Bacaları Leonardo da Vinci ünlü tablosu Mustafa Turanoğlu icazet hafızlık Oltu Ayşeana Kız Kur'an kursu öğrenciler Oltu İlçe Müftülüğü Sağlık Meslek Lisesi muhtaçlar ihtiyaç sahipleri iftar Şenkaya Ramazan Yücel Yiğit Çağlar Eser Şeref Yıldız İlham Erdal Asım Gürbüz Resmi Gazete Nihani Yıldırım Millî Eğitim Bakanlığı Habip Yılmaz ağaç düşen dikkatsiz ağır
Haberler