Allah, aklını işletmeyenlerin üzerine pisliği (rics) yağdırır! (Yunus 100)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Ufuk Ceylan'ın öğretme... Süper Kupa Finali Erzu... 6. Sınıflar arası bilg... Oltu'da Beş Yılını Dol... Polat kaymakamlığı sev... Anadolu Öğretmen Lises... Oltu Sağlık Grup Başka... 2008 yılı Oltu vergi r... Oltu Cağ Kebabı Heykel... Oltu Kaymakamlığı SYDV... Öğretmen Lokman Yıldır... Oltu AGM'den ağaçlandı... Türkiye'nin Bir Numara... Tutmaç Köylüleri Pikni... İlçemiz kapalı spor sa... Oltu'da Bayram Böyle G... Tema Ailesi Oltu'da To... Doğu'nun Fidan Kaynağı... Öğretmen Ömer Çakmak'ı... Molla Kasım Beraat Ett... Cehaletin Obezleri Üç Medya İnsani yardım nereye k... Ne Halin Varsa GÜL Zirveye doğru Kürtlere haksızlık ve ... Öyle olmaz İnme Çay dişler için de fay... Askerlik ve Yunanistan Bayanlarla Konuşmak Ha... Sınav Isırgan otunun faydala... Düşük Pantolonlu Gençlik Peki N. Ç. Rivayetler İnancımızı ... Balyoz Davası ve Kemal... Kauçuk Kıyamet alametleri ve ... Ey Şans Kimden Yanasın? Şeffaflığıyla Bize Dür... Coca Cola içen düzenli... MEB, İlköğretim Kuruml... Acronis securezone olu... Dört Telefon ve Dört b... Bilgisayar kullanıcıla... Burundan nefes almak s... Kendi kendisini temizl... 7 ve 8. sınıfta sehven... Hadis konusuna Kur'an ... Panik bozukluğu tedavi... Diş ağrısına karşı kar... Maun Suresi ve Dikkat ... En büyük hazine; mutlu... Şu 10 şey için daima z... Facebook'ta sizi silen... Facebook'ta büyük tuzak! İkinci el ceplere dikkat! AES, ek ders esasların...
Etiketler
vefat eşraf Olur halkı merhum Namık Acar Selami Acar uçurum Narmanlı öğretmen otomobil Torul ilçesi Aksukapı askerler yaralı minübüs dağıtım izni satış elemanı iman edenler pazarlama dünyevi menfaat Oltu Özel İdaresi Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu parke taşı Gökçedere Köyü tarımsal yakıt,Birleşmiş Milletler buğday yatırım aracı tasarruf Avrupa Oltu Lisesi uzunoluk cağ kebabı iş hayatı mezunlar yangın samanlık ev Kaleboğaz Köyü ahır emekli imam Abdulkadir Taşkın Ziya Taşkın Cankurtaran Mezarlığı Aslanpaşa Camii vefat Şenkaya Ramazan muhtaçlar ihtiyaç sahipleri iftar
Haberler