Tıpkı o bölüşenlerin, O Kur'ân'ı parça parça edenlerin başlarına indirdiğimiz felaket gibi Rabbine andolsun ki, onların hepsini yaptıklarından dolayı hesaba çekeceğiz. (Hicr 90-93)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Birlik Beraberlik Vakf... Yılanlı Çermik kaybolm... Oltu Devlet Hastanesi ... Erzurum ve Çevresinde ... Oltu'da öğretmenler if... Geleneksel Kırdağ Şenl... Avlanma Yasağı 1 Nisan... Öğretmen Abdurrahman K... Oltu Belediyesi Heykel... Umutlar, Dikilen Fidan... Havva Hemşirenin Eşine... CHP'li Ateş'in Oltu Kö... İspir Kuru Fasulyesi T... Ak Parti Narman İlçe B... Oltu Anadolu Öğretmen ... K Türü Yetki Belgesi a... Hastaları 'Hdd' Adlı B... Oltu-Aksukapı bölünmüş... Oltulular Bakana Bakak... Necati Hocanın Babası ... Başörtüsü yasağını biz... İyi, kötü ve topal Gerçekten kirli bu savaş Parçalı demokrasi En çok... Kadının Çalışması Zorunlu eğitim olmasa ... Kur'an dışından hüküml... Anayasa ve hamburger Devletlerin kirli çama... Tükürdüklerini yalamad... İki konu iki sorun Evet, Evet, Evet! Türkiye'nin 10 Harikası Libya'dan Sonra... Yunus Suresi 100. ayet... Öğrenciyi sınıfta bıra... Aile hekimliğinde sona... Küçük Şeyler Bakara suresi 27. ayet... Erkeklerin mort olduğu... Cep telefonu 'bilet' o... Neslihan Teyze, Taraf ... Lâtife Lâtif Gerek Vali, bu okul müdürü m... Yamyamlar Ormanlardaki biokütle ... Kadınların 1 yılı giye... Başarılı ana-baba çocu... Yeni bir popup pencere... Müdür ile memurun aynı... Telefonlar araçlarda ç... Ecel Gelmeyince Evliliği dengede tutma... Eğitim Bir Sen, ek der... Flash Belleğinize ve T... Giyim konusunda dikka... Fide Kural Kitapçığı Dostluk haftası Motivasyon nedir?
Etiketler
Silvan Kurtuluş Tayiz Çukurca Kürt politikacıları demokratik özerklik Hakkari arıza kayıt mobil operatörler, sms Haktan Kılıç Türk Telekom Müşteri İlişkileri karaman ırkı SYDV köylüler Oltu yardımlaşma koyun dayanışma sığır vaad oltu gazetesi cennet din şeyh istismar mürid hapis cinsel oltulu vatandaşlar yakacak iytiyacı kışlık kömür yaklaşan kış havaların soğuması sivil demokrasi yol denetimi PKK askerî araç JİTEM çağlayan yüksek su dünya Tortum Şelalesi sigara saldırı polis oruç sokak ramazan kadın hafız ibrahim akçay kuran hoca inci İbrahim suresi Kur'an Araplar Allah
Haberler