Öyle bir günden sakının ki, o gün hiç kimse bir başkası adına bir şey ödeyemez. Hiçbir kimseden herhangi bir şefaat kabul olunmaz, fidye alınmaz. Onlara yardım da edilmez. (Bakara 48)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'da Boşa Akan Hazine Oltulu çiftçiler Bursa... Oltu Başbağlar Köyü'nd... Süper Kupa Finali Erzu... Oltu lisesi "Gazze vah... Komşuluğun Erzurum'da ... Şenkaya'da Kaçakçılık ... İlk yarı finalist Hali... Oltu Kalesi bayraksız ... Türkiye evlenme ve boş... Oltu Mehmetçik Dershan... "İnsan İlişkileri, İle... Kaleboğaz Köyü'nde Yan... Yaz Yağışları Erzuruml... Oltu Sağlık Grup Başka... Asuman Bayrak bölge ta... Temel fıkrasını aratma... Oltu'ya yılın ilk karı... Tortum Yılanına bilim ... Yetenek sensin Fetulla... Tanıyın bu ikiyüzlüler... Ulus, millet, Sakarya Fatmagül'ün suçunu bil... Ben ki Molla Kasım'ım Medya mahallesi Kurban... Libya ve Susurluk Böyle olmaz Peygamber eşleri ve ço... Bu mantaliteyle zor... Gözüm Özümün Penceresi "Peygambere itaat edin... Kur'ân'da olmayan İslâ... Kemalizm yorumları Yelkenli Gemiler Yeni Anayasadan Müslüm... Kadınların makyaj sırrı Bacak arasından ateş Anayasa ve hamburger Savaş Hitler'in son gizli si... Hz. Ömer'in, Valiyi sa... Bu da bir kadının haft... Cep telefonu mesajıyla... En büyük şifre hatası! Kitap oku, genç kal! Facebook'u Excel görün... Öğrencilerden Erzurum ... Neden?!! 'Minik Dadaşlar' inter... Dersimiz Dünya buz devrine gire... Yalan Makinası Windows'a acil kurtarm... Fen ve Sosyal Bilimler... Yıldızlar Niçin Parıldar En yüksek evlenme yaşı... Ürün satın alırken nel... Nur Cemaati Kardeşleri... Namuslu Hekimlerden Ko...
Etiketler
ilk insan Molla Kasım ilk kadın yasak meyve Adem cennet Havva zümrüt yüzük kolye oltu gazetesi siyahinci tespih takı ve tespihler Oltu Taşı Oltu'da çıkarılan Romanyalılar Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği DAİB Başkanı Cemal Şengel Oltu Taşı ürünleri öğretmen yerleştirme üniversite LYS öğrenci okul idaresi Oltu Anadolu Lisesi Oltulular işkence vatandaş elektrik kesintisi yavru fare Pasinler taksici sokak patates çuvalı Güney İnşaa Cumhuriyet İlköğretim Okulu Karabekir İlköğretim Okulu Oltu ketçap Türkiye mısır Oltu sos bardak mayonez nar ekşisi Anti-militaristler Orgeneral Işık Koşaner Balyoz Ergenekon Eski Genelkurmay Başkanı ataması yapılan müdür yardımcısı öğretmenler tayini çıkan Yasin Haşimoğlu İ.O. müdür
Haberler