Allah, aklını işletmeyenlerin üzerine pisliği (rics) yağdırır! (Yunus 100)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Belediye Başkanı ve Me... Oltu Aslanpaşa Camii'n... Kaymakam Fatih Çobanoğ... Tehlike Saçan Düğün Ko... Yeni Kaymakamımız: Fat... Sütpınar'da Veliler de... Mikail Usta'dan bir ic... Oltu Meslek Yüksek Oku... Oltu'daki müdürlerin y... Okul çantalarındaki yü... İthal Et Oltulu Çiftçi... Karabekir İ.O. Md.Yrd.... Narman Peribacaları'na... Bağış'tan Bahçeli'ye e... Oltu'dan Rektör Koçak ... Anadolu Öğretmen Lises... Oltu'da 45 köyle bağla... Necmettin Taşçi Resmen... Milli Eğitim Şube Müdü... Oltu'da Sebze ve Meyve... Zeki Alasya'nın namaz ... Miras Paylaşımı Geriden muhalefet Ölüm bir son değil, so... CHP'ye pazar günü akıl... Eğitimde kürtçenin kul... "Annane. Sen ne biçim ... Hakemler üzerine Ergenekon'un medya aya... Araf suresi 33. ayet b... Zina ve Fuhuş Milli Eğitimde Bunalım... Peygamberimiz cesur, z... Ölümle yüzleşebilmek Rektörleri hizaya geti... Önce samimiyet testind... Hiç büyümeyen ağaçlar İbrahim suresi 52. aye... Çocuğu yaralamak... Bana arkadaşını söyle! MEB'den, İşletmede Mes... Zaman kafalarımızın iç... Öğretmene 'Dayak' Cezası Güllük Camii İbadete A... İnternet cinayetlerini... Excel Dosyalarını JPEG... Biraz gecikmeli de ols... Ceviz damarları koruyor Ev içi genel pratikler Bu lisede 2 yıldır zil... Kadın-Erkek aradaki fark Erkek Psikolojisi Okul öncesi eğitim zor... Ölümcül hastalık söyle... Oltu Endüstri Meslek L... MEB'de rotasyon uygula... Neden Mutsuzuz? Bir Bilgeden İbretlik ... Güzel Sözler Kadınların hazır cevap...
Etiketler
etkileme sıcaklar yaşlılar mevsim normalleri Erzurumspor federasyon Kaplıcalarspor Erzurum Oltuspor tff temsilci şike iddiası darbe mağdur futbol Bölge Trafik inşaat Oltu Anadolu Lisesi TOKİ evleri bina Gürbüz Doğan karpuz Olur Taşlıköy baraj İbrahim Ziyrek coşku Kırdağ Şenlikleri geleneksel kutlama Fatih Çobanoğlu otlatma hayvan öldü çoban yıldırım çarpma Oltu Taşı Romanyalılar takı ve tespihler Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Oltu'da çıkarılan DAİB Başkanı Cemal Şengel Oltu Taşı ürünleri Ahmet Altan PKK ordu savaş yedi sivil barış Kürtler
Haberler