Sen Kur'an okuduğun zaman, seninle ahirete inanmayanların arasına gizli bir perde çekeriz. (İsrâ 45)

Bahçecik Köyü halkından Özkan Dursun vefat etti

Eski Haberler

İlçemizin Bahçecik Köyü halkından olup aynı köyde ikamet etmekte olan Şahmerdan Dursun'un oğlu Özkan Dursun, bahçebaşı mevkiinde park halindeki traktörün üzerine kayması sonucu Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma ALLAH'tan rahmet, ailesine sabırlar diliyoruz. (19.10.2009)

(Murat Dursun / İstanbul)

Yorumlar
#1 | Y.A. - 19 Eylül 2010 09:41
Gerçekten de çok üzücü bir kaza, Rabbim kimsenin başına vermesin. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dilerim.
#2 | paloğlu - 19 Eylül 2010 09:41
Yüce Rabbim mekanını cennet eylesin Özkan abicim. Ne acıdır ki ölümün nerde ne zaman geleceği bilinmez. Rahmetli Özkan abim İzmir'de ikamet etmekteydi, köyde bulunan anne ve babasını ziyarete gelmişti, hasretini giderip birkaç gün sonra evine dönecekti. Toprak ve su'mu çekti derler ya aynen öyle oldu. Yüce mevlam ailesine ve tüm sevdiklerine ve biz akrabalarına sabırlar versin. Tekrar mekanın cennet kabrin nurla dolsun inşalllah amin.

Murat DURSUN.
#3 | oltulu - 19 Eylül 2010 09:42
makamı cennet olsun olay olmadan önce babası ile birlikte idiler çay içtiler, aradan biraz süre geçti, haberi alınca şok olduk, allah makamını cennet etsin özkan abi
#4 | muhsin arslan - 19 Eylül 2010 09:42
Allahtan rahmet diliyorum özkana, çocukluk arkadaşımdır. çok üzüldüm. Kimseyi kırmamıştır, incitmemiştir
#5 | selcan - 02 Ekim 2010 08:45
cok üzüldüm allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum, ölüm hepimize ne zaman nasıl geleceyini bilemeyiz
#6 | mecit yeşilyurt - 05 Ekim 2010 15:13
cenabı allahtan rahmet diler köyümüzün başı sag olsun yeşilyurt ailesi
#7 | DERYA DURSUN - 09 Ekim 2010 14:56
O benim mert ve yiğit babamdı... Canım babam seni o kadar özledik ki her an her dakika sen diye ölüyoruz. Ahh baba ahh, genceciktin daha iki gün sonra gelicektin, niye gelmedin baba. Hala gözümüz yolda, ha gelldi ha gelicek diye ama gelmiyosun ki baba, gelmiyceksin de. Ben bu gerçeği biliyorum. Bak doğukan daha 7 yaşında, her gece sana dua okuyo, "niye öldü babam" diyo, "ölüm ne demek ki" diyo, cevap bile veremiyoruz babaaa. "Tosunum" derdin oğluna, bizi her türlü kötülükten korurdun, hiç kıyamazdın çocuklarına ama bizi yalnız bıraktın baba, boynumuz bükük kaldı, kolumuz kanadımız kırıldı. Sensiz olmuyo babaya olmuyo işte. Hep bi taraf eksik evde, bi şey bozuluyo, konu komşu çağırıyoruz yapsın diye, oysa sen olsaydın böyle mi olurdu? Annemi hep senin eşyalarını koklarken buluyorum, hayatında ilk torununu gördün baba, artık konuşuyo da, "dede" diyo sürekli fotoğrafına bakıyo.

Hepimiz çok özledik seni baba, ben sana çok düşkündüm, "yavrum" derdin içinden gele gele, artık kimse sen gibi söylemiyo baba, olmuyo yerin dolmuyo, dolmuycak da. İstiyoruz seni doyamadık daha sana hani demişlerdi ya bize, sadece ayakları kırık diye, keşke ayakların kırık olsaydı, keşke sadece nefes alıyo olsaydın, varlığını bilseydik sadece. En önemlisi de en çok canımı acıtan ne biliyo musun? Gerçekten başkasının babasını görünce kıskanıyormuş insan, bakamıyorum arkadaşlarımın babalarının yüzüne. Sanki hepsi bana acıyarak bakıyo gibi geliyo... Hani senin koluna girer de çarşı meydanında yürürdüm ya, en çok onu özledim. Tek kelimeyle seni özledim baba, rabbim sabrını versin artık, rabbim seni peygamber efendimize komşu etsin, nurlar içinde yat babacım........
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu'da Kaçak Sigara O... Oltu Taşı'na Rus darbesi İki Okulumuz Sigara Ku... Olur'un Keçili (Niyakö... Temizlikte Oltu Farkı 40 kişinin kaderi kura... 40 yıl sonra dünya nas... Parkinson Hastası Oltu... Avukat Mustafa Demirba... Oltu'daki akaryakıt is... Oltu Lisesi okul bahçe... Oltu Zümrüt Üreticiler... Oltu FEM'den Öğrencile... Oltu, Vergi Mükellef S... Zabit Taşkın'ın Eşi Ve... Oltu Kız Meslek Lisesi... Oltu ve çevresindeki b... Narman'da çamur tepkisi Ormancılar Ardahan'da ... Oltu'lu Cengiz Artık S... Başbakan'ın anlamadığı 'İmam hatip' kadar taş... 89 yıl önce 'üniter' d... Çamur Seli Cumhuriyet dedikleri... AKP ve CHP İletkenlik ve Yalıtkan... Hiperaktif Çocuklarda ... Takvim Postacı Patlama CHP, ordu ve Hrant Erdoğan'ın anlamadığı... Kusur Müfettişleri Erbakan'ın Kurtulmuş i... Siyaset ve yasa İbretlik bir kıssadan ... Bravo Gül Cehaletin Obezleri Dava Yurtiçi ve yurtdışı gö... Vatandaş "Türk Osman" İlginç bir matematikse... Unutulmazım... Siz olsanız bu durumda... Mutsuz evlilikler kadı... Bir kadın nasıl mutlu ... Kronik yorgunluğa karş... Fazla televizyon izlem... Maide suresi 13 ve 14.... Canlı Hesap Makinası Taksime penis heykeli ... Bir Rüyanın Ardından G... Tarihte acı vererek öl... Videolarınızı MP4'e Çe... Hafızanızın güçlenmesi... İsviçre'den Terim'e Aç... Fatiha Suresi, Meal ve... Hayata dair yedi gerçek Ben evli bir adamım!..
Etiketler
sorun çözüm tartışma arıcılık taksici patates çuvalı yavru fare Pasinler sokak hafta amatör küme sonuçlar Erzurum maçlar şikayet kontür vatandaş emniyet dolandırıcılık cep telefonu Mısırlı Müslümanlar demokrat Laik Müslüman Çatak köyü yaz sıcağı çocuklar kaya plajı Oltu Şevket Ağırman Birlik Camii emekli imamı Ahmet Ağırman İnci Köyü Ali Ağırman Prof.Dr. Mustafa Ağırman Oltuspor Erzurm amatör küme maç sonuçları Kurban Bayramı hayvan pazarı saman fiyatları besiciler Narman Kaymakamı köyler Abdullah Atakan Atasoy ilçe merkezi örnek davranış
Haberler